Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćIza
Hehe pozdrawiam goscia- wiesniara Iza. Ale mnie rozbawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Nie wytrzymam. Tyle się napisałam i znowu ucielo mi komentarz. Ja pierdziele. .. Nie chcę mi się drugi raz prdukowac tego samego. Co się z tą stroną dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) na święta mój mąż zgodził się na "przytulanki" przerywane ponieważ nie jest gotowy na drugie dziecko, nasz synke ma pół roku a ja mam straszne parcie na drugiego bobasa. Wiem że przy przerwanym są małe szansę jednak to było dzień przed owulacją. Ostatnią miesiączkę miałam 30.03 a owulację 17.04, może zabrzmi do dziwnie ale czuję że się udało. 18.04 czyli dwa dni po zbliżeniu zaczęłam odczuwać ból brzucha jak na okres, mam mdłości, nie może mi się odbić bez wypicia czegoś gazowanego( całą pierwszą ciążę tak miałam) ogólnie jestem osłabiona, często mam zawroty głowy, dwa tygodnie temu robiłam wyniki z krwi i wszystko jest idealnie. Wiem że nie możliwe jest odczuwać objawy ciąży juz dwa dni po ale nie wiem co się dzieje :/ chyba za bardzo chce rodzeństwo dla synka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia teraz nie dość ze jest jakiś mega bum na dzieci bo gdzie nie patrzę to ciężarowa ciężarowe ciężarową pogania to jeszcze dużo więcej słyszę ze chłopcy rodzą się bądź są w drodze wiec wcale mnie nie dziwi ze jednak niestety się nie udało. Ale jest mi przykro bo jak się za pierwszym razem nie udało to człowiek myśli a będzie drugie to będzie córeczka a potem jest drugie w drodze a nawet dwójka a tu dalej du*a wołowa :( Orzeszek głowa do góry dasz radę poprostu musisz trochę dłużej poczekać. Wszystko będzie dobrze tylko musisz w to wierzyć :* a prace dobrze ze masz bo w domu byś się zadręczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy dzien plodny nawet po dwa razy kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia, konczyl we mnie. Miesiac temu skonczylam z zazywaniem tabletek anty. Mialam sluz plodny przed owulacja. Teraz jestem gdzies 7/8 dzien po mozliwym zaplodnieniu. Dzisiaj wypada mi owulacja, od trzech dni strasznie boli mnie glowa, kregoslup, dol brzucha boli i kluje, a usnac bym mogla o kazdej godzinie nawet na siedzaco. Dzisiaj zauwazylam ze mam wieksze piersi. Ale czy to nie wczesnie na takie objawy ? Czy to moze objawy owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
A nie mi jakoś tam bo zawsze miała być 3 dzieci 2 chłopców i dziewczynka więc gdyby to było jedno to Liz bo bym myślała a 3 bedzie dziewczynka wg planu a jak bliźniaki to od razu od początku mówiłam ze Parka a tu zonk i jakoś mi tak... Mąż się śmieje ze 4 bedzie dziewczynka ale ja wiem że nie zdecyduje się na to. Ogólnie wiem ze to wyraźNie głupie i ze trzeba się cieszyć ale od początku mi nie pasowało ze to bliźniaki i ratowalam się tylko wizja różnych płci. A żeby było ciekawiej to wokół mnie wszyscy mają pary i mam ochotę im wszystkich strzelić z liscia... Wiem durna jestem i co wiem sama ze sobą niemogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Do gościa nr 1- to za wcześnie na takie objawy :p A mdłości to już w ogóle zaczynaja się ok 6 tygodnia ciąży :) Ale życzę Ci powodzenia :-D czasem trzeba pokombinować z tymi naszymi facetami :p Do gościa nr 2 - pewnie ze to nie idą być objawy owulacji :) niektóre dziewczyny na prawdę mają spory bałagan w organizmie wtedy ;) ja też zawsze gorzej się czułam. Madzia kwestia podejscia, chłopcy też sa super. Poza tym będą się między sobą dobr w dogadywać na pewno. Najważniejsze żeby byli zdrowi!! Nie można się zloscic. Tak było nam pisane i już . mozowi trzeba pogratulować ze ma takie mocne zolniezyki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja zawsze od zawsze chciałam mieć córeczkę naprawdę nawet jak byłam mała mówiłam że będę mieć córkę na tym etapie co przechodzę to mi obojętnie byle by było zdrowe. Ale cię rozumiem bo ja jakoś zawsze o córce marzylam teraz to ja jedynie mogę pomarzyć o tym że kiedyś zajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
W pierwszej ciąży wymioty pojawiły się dopiero w 7 tygodniu jednak ten dziwny stan nie daje mi spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia tez chciałam miec dziewczynkę pierwszą ale teraz juz totalnie pogodziłam się z faktem ze jednak chłopak bo przeciez jeszcze wszystko przede mną :) a skoro ty juz nie planujesz to trudno bedziesz rodzynkiem w tej rodzinie. U mnie tez dość późno zaczęły sie typowe objawy ale sama wiem ze juz dzień po owu wiele rzeczy sobie wmawiałam :) Chociaz w cyklu w którym sie faktycznie udało byłam tak spokojna i cierpliwa ze nic sobie nie wmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Gość na wcześnie na objawy, ja tez sobie wmawialam wiele razy:) Madzia ciesz się tym co masz! :)Ale ja tez liczę na dziewczynke :) haha ta marginesie to mam brzuch jak bańka, boli mnie podbrzusze, dzisiaj myślałam że okres dostałam :(zjadłam pastę z tuńczyka ale bez cebuli i tak mi niedobrze... Jeszcze pogoda beznadziejna i spać mi się chce strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Właśnie zastanawiam się ze wszytko babki chcą dziewczynkę a ja chciałam mieć 3 i tylko jedna dziewczynkę zawsze chciałam mieć 2 synów nie lubie babskich spraw wolę upocic się na rowerze niż pić herbatkę wiem takie durne stwierdzenie ale dziewczynki zawsze takie inne podejście zakupy włosy takie tam. Chciałam w sumie to po ze może kiedyś będę mieć z nią do re relacje czy coś takiego. I niby myslalm żeby ona była ostatnia ja zawsze chciałam mieć syrszego brata takie moje największe marzenie. I niewiem czemu teraz jak właśnie słyszę ze wszystkie kobiety chcą pierwsza córkę to się im dziwie. Może to obawa ze potem się nie uda jej mieć.. Ale cieszę się bede mieć 3 zdrowy dzieci dom ogród mieszkanie coś o czym wielu marzy i rodzinę i zabezpieczenie tej rodziny a ja tu takie głupie problemy... Poza tym wczoraj jadąc gdzieś przez przejście przechodziła babka z dziewczynka z zespołem downa i to co pomyslalm było straszna prawda wolę 3 zdrowych chłopców niż ta jedna dziewczynkę. Trzeba się cieszyć tym ze sa a kto wie skoro z moich obserwacji wychodzi ze 90% dziewczynek z mojego otoczenia to wpadki to może i mnie się ona trafi jako 4 dziecko... Hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
No Madzia jestem z Ciebie dumna:)super :) ja chcę dziewczynę bo u Nas sami faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 1
Ja pierwszego bardzo chcialam chlopca bo mam siostry, i od mojego tez dziewczyny i same wnuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby znowu się ladowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudelkowa
Od dłuższego czasu mam straszne nastroje. Czuje Kłucia w podbrzuszu jak bym miała dostać okres;( Ale okresu nie ma.. więc coś mnie drgnęło i postanowiłam kupić test ciążowy. Zrobiłam wieczorem i ku mu mojemu zdziwieniu wyszedł pozytywny ! ;) Na drugi dzień rano zrobiłam ponownie i znowu dwie kreski !!! ;) Od dłuższego czasu się z mężem staraliśmy nawet rozmawialiśmy o tym całkiem niedawno ;) A tu niespodzianka! !! ;) Jeszcze to do mnie nie dociera ;) Myślę że po wizycie u gin będzie inaczej ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwica a jak tam w ogóle namiestnik wraca twój mężczyzna? Ja muszę jeszcze 3 tyg wytrzymać i koniec tego życia samotnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho ?? Klara co tam u ciebie izunia madziu jak się czujecie lwica ?? Ja jutro znowu gin i sprawdzanie owu robię testy owu ale raczej negatywne sa temp mi spadła teraz idzie do góry nic z tego nie rozumiem ale zobaczymy co powie gin oby było widać jakiś pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie odpuszczam starania na jakiś czas. Muszę biodro wyleczyć. Biore teraz leki na ktorychbjest napisane że podczas stosowania ich płodność i kobiety jest obniżona i utrudnione jest zajście w ciążę. Jakbym i tak nie miała problemów hehe.... W połowie maja mam do genetyka wiec czekam z niecierpliwością co mi tam beda robić. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
No wreszcie. Em jak tam ile jeszcze czekamy do testu? Lwica jak tam żyjesz? Kiedy mężczyzna wraca? Iza już wszystko masz gotowe? Klara wyleczy biodrowych potem w ciąży może strasznie doskwierac. orzeszek byłaś już u tego lekarza od naprotechnologi czy jak to się tam nazywa? Ja czekam do czwartku jak na szpilkach jakoś przy pierwszym panikowalam że konflikt i niewiem jak a przy drugim zapomniałam o tej możliwości i teraz zobaczymy co w wynikach bedzie juz tak się naczytalam że szok. Więc u lekarza się okaże co i jak. Ogólnie teraz widać ciążę szok 18 tygodni i dopiero widać tak w kurtce itp hihi. Chciałabym już żeby był czerwiec maj ma zbyt wiele niewiadomych i stresów od badań przez sprawy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anek
Hej dziewczyny, kochałam się z chłopakiem 16 kwietnia(stosunek przerywany), mniej więcej tak od 12 - 13 kwietnia miałam owulacje. Okres wypada mi na koniec kwietnia/ początek maja, wczoraj myślałam że przyszedł za wcześnie, bo na papierze miałam taką jasnoczerwona, różowa krew, ale później i dzisiaj nic... w dodatku przed okresem zawsze bolą mnie piersi a teraz same sutki. I przez ten tydzień miałam straszne zaparcia, ból brzucha i klucie w jelitach, wzdecia i gazy pozniej... miała któraś z Was takie objawy? Myślicie że mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą to być oznaki ciąży ale chyba test będzie konieczny albo idź na bete. Ja dzisiaj się załamałam siw tyle chodzę po gin i niekt nigdy nie widział owulacji Teraz miałam monitoring i niestety barak mam przepisane clostilbegyt od 2 DC do 6dc. Załamałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszki chyba same zostalysmy.. A ten lek ma wywołać owulacje rozumiem? Czy w trakcie lub po jego braniu masz iść na usg by sprawdzić czy są pecherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Gość to byłoby możliwe że krew jest objawem zagniezdzenia. Jeśli to to to test powinien wyjsc w tym momencie.spróbuj zrobić. Może nie będziesz musiała się stresować ;) Orzeszku Ty się nie załamuj tylko właśnie ciesz się ze nie jest olewany temat jak do tej pory a po lekach i wizytach będzie owulacja i wszystko będzie ok! Najważniejsze że dzialacie! Madzia jeszcze trochę mi brakuje rzeczy. Dosyć sporo. Wózek upatrzony. Łóżeczko gotowe, ciuszki i różne p*****ly mam. Ale jeszcze laktator, piżama dodatkowa, aspirator, krem uv , takie p*****ly muszę dokupić. Trochę tego jest jeszcze jednak... I fotelik do auta. Także ta wypłata będzie biedna :p konflikt to przecież to ogarnięcia jest sprawa :) Zaraz będzie maj i czerwiec -zleci :) Jak synek reaguje na temat rodzeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Kudelkowa gratulacje!! Zostań z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×