Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćmadzia
Jak ja to wszytzko przetrwam to ... Jeszcze cukrzycę ciążowa mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Madzia współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ostatnio nieregularne cykle ;/ O co może chodzić? Moje wyniki badań : Mam 24 lata,wzrost 172,waze 80kg.badania robione 19dc. Testosteron 74 ( norma do 48) Anty TPO 232 ( norma do 34 ; ( Prolaktyna 459 ( norma do 496) Dhea so4 342 Shbg 54 Cukier w normie (80) 17-hydroksyprogesteron -faza lutealna 2,44 Androstendion 4,45 (norma 3,30, androstendion wzrasta w środku cyklu) Morfologia ok Badanie ginekologiczne ok. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Klara daj znać jak tam i ciebie ? Trzymam kciuki może coś z tego będzie ? Moja przyjaciółka właśnie urodziła i tak się cieszę a jednocześnie lecą mi łzy z zazdrosci że mi ciągle się nie udaje a starałam się pół roku przed nią :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 10 dni po owulacji. Jeszcze 4 dni I i będzie wiadomo czy się udało czy jak zwykle nic z tego. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gin mój pęcherzyk w 11 DC 2.7 :( chyba za duży już dzisiaj mam brać luteinę pod język :( kolejny cykl stratny :( mam dosyć nawet nie miałam nadzieji że może się uda a dopiero 11 DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszku a czy lekarz mowi jakie są szanse itp czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Klara dawaj znać jak u ciebie :) Madzia ja do glukozy wycisnęłam cytrynę i piłam jak lemoniadę :) jak się kobietki czujecie tak wogole ? Orzeszek współczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
U mnie ok. Ciagle latam do lekarzy ale juz sie przyzwyczailam. wieczorami nogi bolą I biodro i wogole jak paralityk się zachowuje ale to dopiero po 16. Ogarniam pomału ubrania itp bo 2 tony po synku przywiozlam i dziele co małe co duze. Za 2 tyg planujemy przeprowadzkę więc dużo pracy ale mam nadzieję ze jak już się przeprowadzimy to będzie lepiej. Iza a jak u ciebie? Bo to już tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mówi że to wina hormonów :/ byłam u endokrynologa tarczyca ok tylko wynik za wysoki na ciążę :( nie wiem jak długo jeszcze te porażki będą trwać mam naprawdę już dosyć :( Klara co tam u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/jytdarfsdds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sfads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mklee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dddfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
llkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klara co tam u ciebie ? Iza ty zaraz chyba rodzisz ??? Madzia nie zazdroszczę przeprowadzki miałam ją ponad pół roku temu :/ ja straciłam nadzieję na ten cykl w poniedziałek idę do gin ale cykl na pewno stracony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jak zwykle. Wczoraj @ przyszła. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Tak dziewczyny.wczoraj zaczęłam 38tc.wiec 2-3tygodnie a teoretycznie mogły już wyjść. Byłam u lekarza w środę to malutki waży jedynie 2,5kg. Szyjka ok, ja czuję się dobrze więc narazie się nie zapowiada na poród. 3mam za Was kciuki z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Mój pęcherzyk 2.7 urosną jeszcze bardziej :( kolejny cykl bezowulacyjny oby nie powstał torbiel :( czuję się jak bym dostawała w twarz od życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po @. Przez wakacje nie staram się. Odpoczywam. Co u Was? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
A nie miałaś mieć czegoś na pęknięcie pęcherzyka Orzeszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Mozna dolaczyc?? Jestemna etapie czekania na testowanie. A w jaktam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Iza , Klara towasze pierwsze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Hej Ewbela! Jasne ze możesz! :)a Twoje pierwsze ?ile się już starasz ?:) dziewczyny zaraz mam 13 tydzień i zastanawiam się nad witaminami :) jakie polecacie? Lekarz polecał femibion 2 ale oni polecają leki z którymi mają umowy podpisane,nawet teczkę na dokumenty mam tej firmy haha :)fakt jest on drogi bo kosztuje 45 zł na 30 dni a falvit mama 25 zł na 60 dni! :)teraz nie wiem, różnica jest taka że w tym droższy jest dha i jak kojarzę dobrze d3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Em mi lekarz w przychodni szpitalnej gdzie chodzę powiedział że nieważne co byle jod był 100% zapotrzebowania a to czy chce omega czy niewiadomo co to ode mnie zależy najważniejsze żeby jod był. Teraz mam jakiś prenatal był na promocji chyba z 90 tabletek. jutro dowiem się jakiej sa wielkości itp. Oby jeszcze 8 tyg najlepiej 10.... lwica co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia nie dał mi :( mam czekać do @ i brać luteinę :( ten cykl co będzie to mam nie brać clostibegyt więc zobaczymy czy mój organizm się przestawił i może sam "wyprodukuje" pęcherzyki :( więc zostało mi czekać. Klara ja też już powoli odpuszczam nie myślę ciągle o tym chciałam jechać na wakacje żeby trochę się wyluzować ale niestety troszke z kasą kiepsko bo na inne sprawy kasa idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela witaj. Ja się staram już ponad 6 lat. Dwa razy mi się udało ale niestety nie do końca. A Ty jak długo się starasz? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
O rety to ciezka sulytuacja. Ja juz mam dziecko i chce drugie. Ten miesiac jest pierwszy. Pomyslalam ze popisze z wami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×