Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćiza
Ewbela ja w tamtym roku, odkąd postanowiliśmy że chcemy bobasa zaszłam w 1cyklu staran, niestety w 7 tc poronilam. Po ok 4 miesiącach zaszłam w kolejną ciąże, teraz jestem w 38tc. Emenemsik ja brałam do 20tc mama dha. Później nic. Jest drogie i duże tablety ale postanowiłam nie oszczędzać na witaminach i zdrowiu dziecka. Co do jodu to pijcie wodę Ustronianke z jodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Ewbela ja też mam już dziecko starania o 2 trwały 5 cykli i tak się wystaralam że odrazu bedzie nr 2 i 3. Powodzenia Orzeszek ja zawsze myslalm ze problemem jest nieprodukowanie pęcherzyka a nie brak jego pękania. Ale skoro organizm je produkuje to na pewno jest coś od czego pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Super dziewczyny:) gratuluje ciazy Iza. No i lagodnego rozwiazania zycze. Wiecie ja uzywamtych testo owulacyjnych i w tymmiesiacu dwa razy w odlegosco tygodnia wyszly pozytywne. No i nie wiem kiedy byla ow chociaz przy drugim podejsciu z testem kiedy znowu wyszedl pozytywny mialam tez sluz. No ale nikt niebedziezgadywal. Ja to lubie sobie zycie utrudnic ijak bylam wczoraj w drogeri to kupilam najtanszy test ciazowy. Iniemal odrazu wyszlabardzoblada kreska iteraz siedze jak na szpilkach. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Ewbela mi od 4 dni po @ planowanej miałam dwie grube kreski! :) to lece kupić w weekend witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Dziękuję :) Mi blada kreska wyszła 2 dni przed @.ale rozwaliłam okienko i wyjelam pasek, było bardziej widać, na drugi dzień kolejny test już mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
3 mam kciuki! A kiedy masz mieć miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No chyba za tydzien. Dzis zrobilam jeszcze jeden test onnej firmy to kreska wyszla odrazu ale cienka jak wlos i widac ja w swietle;( po coja robilam te testy tak wczesnie. Narobie sobie tylko nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Strasznie szybko test ci wyszedł. Mi przy blizniakach 10 dni po owulacji ledwo widoczny wyszedł i to ultra czuły. A moje chłopaki już ponad 1 kg ważą. Chyba kęsy skazana na spore dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Taka nasza natura, poza tym ciężko wytrzymać w tak ważnej kwestii. Większość z nas tak robiła hehe. Jeszcze pewnie zrobisz jakiś test do terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kngddcbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floyd jjkgfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
W cyklu w którym Mi się udało to wiedziałam, niby wcześniej też wkręcalam sobie ze się udało ale teraz to tak naprawdę wiedziałam :)zamówiłam witaminy Femibion ,47 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Higcvj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bhujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile może. Lądować się jedną strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek88
Przyszła do mnie @ mam teraz cykl bez clostibegyt zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Powodzenia orzeszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę 4 lipca we wtorek do gin na wizytę czy pęcherzyk rośnie jestem mega ciekawa co będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie :) Dawno tu nie zaglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Sloneczko czy to już moment gdy mąż dał zielone światło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Hej. Szczerze to 3 m-ce temu powiedzial ze niby mozemy, ale niestety nie mam znowu miesiaczki. Po poronieniu mialam 2 normalne miesiaczki, potem nie mialam 45 dni, dostalam 10 maja i znowu nie mam, juz 52 dni. Zrobilam wyniki z tarczycy, tsh, ft3, ft4, usg tarczycy i wszystko jest w normie, w ciazy nie jestem. Wczoraj poszlam do ginekologa zeby dal mi cos na wywolanie miesiaczki ale nawet nie chcial mnie zbadac i nic dac bo stwierdzil zebym poczekala na kolejna wizyte czyli do 11 lipca skoro nic sie nie dzieje. Normalnie rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Słoneczko organizm czasem potrzebuje czasu żeby się unormowac. Chociaż u ciebie już trochę czasu minelo więc lekarz po wizycie coś da. Lwica toczysz się już? Ja marudze jak emeryt zwłaszcza w te upały. Iza dalej w dwupaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Słoneczko musi być coś nie tak,badania hormonów? Orzeszek robiła jakieś wyniki, może Ci coś podpowie? Lekarz o d**e rozbić skoro tak podchodzi. Może zmień? Tak, ja jeszcze zapakowana hehe, ale czekam aż coś się zadzieje, malutki jest malutki bo niecałe 3kg ☺️co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Iza, hormony robilam jakies 6 m-cy temu i bylo ok. Juz 3 razy zmienialam lekarza. Niedlugo bede musiala jezdzic do innego miasta :) Może gdybym chodziła prywatnie to by inaczej podchodzili do pacjentki a tak, czekaj sobie nawet i pol roku:( Od ponad 20 dni codziennie nosze wkladke bo mam wrażenie że zaraz dostane okres, a na dłuższą trasę zakładam podpaskę a i tak nic nie ma :) Ja już nawet się nie denerwuję tylko śmieje się z tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
O kurde, no to podziwiam za takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko31
Cześć dziewczyny. W koncu po 55 dniach dostalam okres :) 11 lipca mam wizyte u lekarza i mam nadzieje że nic nie znajdzie i w koncu zaczniemy znowu starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzalena1
A ja muszę się pochwalić ze mamy już 12 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko hej ja też nadal niestety bez efektów :( jutro mam gin więc zobaczę co będzie miałam 2 cykle z clo i teraz bez ja mam problemy z owulacja niestety :( odpuściłam już trochę ale gdzieś z tyłu głowy jednak chęć bycia w ciąży jest. Zobaczymy co będzie znając życie mały pęcherzyk albo wcale już wiem że wizyta zakończy się porażka chyba się do tego przyzwyczaiłam. Izunia a ty kiedy rodzisz?? To chyba jakoś twoim termin ??? Ehh ciągle pamiętam jak razem czelałysmy na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×