Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazdeczka2014

Nowy rok ,Nowe nadzieje na te śliczne dwie kreseczki ...

Polecane posty

Gość gość
Hi to ja (napisałam jako pierwsza) ja mam akurat teraz okres ale jak sie skonczy przystępuje do akcji. Testy ovu mam juz zakupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi o co chodzi w tych testach na owulację? Ja nigdy takich nie robiłam... Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede sie starała o pierwsze dziecko, bo widze ze niektóre z was juz maja dzieciaczki. Co do odżywiania to moja ciąża bedzie weganska i bezglutenowa. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. W jakim jestescie wieku dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Maja , trzymam kciuki by poszlo szybciej niz myslisz :) Ten rok bedzie magiczny , zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wieloletnią wegetarianką :) Mam 21 lat Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Podziwiam Was , ja nie potrafilabym zyc bez miesa ;) Ja mam 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdeczko ja tez tak kiedyś mówiłam :-D ja mam 30 lat. Fajnie ze utworzylas ten temat bo chyba nie ma obecnie takiego dla nowych staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Testy owulacyjne wygrywają LH hormon lutnizujacy który wyzwala owulacje. Jeśli wyjdzie pozytywny to w ciągu 24-36 godzin powinna wystąpić owulacja. Ale ja swoją wiedzę nie opieram tylko na testach ale też obserwuje śluz i temperature. Połączenie tego wszystkiego jest dla mnie najbardziej miarodajne. Ja w tym roku skończę 30 lata więc chciałabym się wyrobić do końca roku z urodzeniem, mam nadzieję że się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No możemy się tu wspierać i pytać kiedy mamy jakieś wątpliwości :) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczsniej robiłam podejście to wszystkie testy wychodziły mi negatywnie nie wiem dlaczego. A testy robilam nawet 10 razy w jednym cyklu zeby sprawdzic czy moze wykonuje je zbyt pozno. Ja tez stosuje to polaczenie temperatura + sluz + testy. (To ja, Veggie) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to głupieję kiedy obserwuje śluz... Aktualnie mam taki nieciągnący się, trochę białawy.. I nie wiem czy to znaczy, że jestem po czy przed owulacją... A współżyłam pare dni temu i nie wiem jakie mam szanse w tym cyklu... Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluz podobny do bialka kurzego jaja - przezroczysty, szklisty jest sluzem okoloowulacyjnym (veggie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Mają to wszystko zależy jakiej długości masz cykle. Na podstawie jednego badania śluzu nie.da się określić. Jeśli masz podwyższona temp w pochwie to możesz być po owu, chociaż jednorazowy pomiar nic Ci nie powie bo musiałabyś mierzyć od początku cyklu żeby wiedzieć jaka jest temp przed owulacja. Temperatura wzrasta bowiem po owulacji kiedy podnosi się poziom progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jestem pozytywnie nastawiona na ten rok ;) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Ojej ja to jednak jestem miesozerca , golabki z miechem , spaghetti , mielone , to moje ulubione papu :D nie dalabym rady :p Ja na tym sluzie kompletnie sie nie znam :p wiem ze dzisiaj wkladki co chwile wymieniam bo tak mi leci , wiec chyba jest ok ;) obstawiam ze owulacja byla 31.12 /01.01 chyba ze mi sie opoznila , boOdzisiaj mnie piersi bardzo bola i brzuch ... wiec to bardzo mozliwe , zobaczymy w polowie cyklu zawsze sie kiepsko czuje , doslownie jak w pierwszy dzien @. :) to dopiero pierwszy miesiac wiec luzik , niech sie dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się nie znam na sluZie Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Dziewczyny ktore maja juz dzieci , jakie byly Wasze pierwsze objawy ciazy ? U mnie oczywiscie czeste wizyty w toalecie , metaliczny posmak w ustach , i ogromne pragnienie , ciagle pilam i caly czas bylam spragniona . Pozniej doszly inne objawy tj. Bolesnosc piersi , nudnosci (okropienstwo) , zmienne nastroje -to znioslam najgorzej ... i tego boje sie najbardziej , mialam bardzo natretne mysli , ciagle bylam przybita itp .a na koncu zachcianki :p najdziwniejsza - mialam ochote na ściane . Serio . Marzylam by moc choc troche obdrapac sciany i je zjesc ... albo krede ... :D a jak bylo u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2323
Cześć dziewczyny :) dołączam do Was cieszę sie ze sie utworzył taki wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Blanka witaj :)) Wczoraj mialam jakis problem z ladowaniem strony ... tak sie nawkurzalam ... tez Wam sie tak zacina forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2323
No dokładnie to samo, rozpisałam się jak szalona wczoraj a tu mi ucięło moją wypowiedz w ogóle z wczoraj... patrzcie wyżej :) To może się powtórzę trochę, bo chciałam troszkę powiedzieć o sobie. Jestem Blanka i mam 26 lat, z mężem staramy się już około 1 roku o nasze słoneczko i z cykl na cykl powtarzam sobie, że to jeszcze nie to. W końcu trafiłam do ginekologa, a maż na badania do kliniki. Rezultat maż zdrowy, ja podejrzenie PCOs, ale co tam wierze, że się uda. Aktulanie biorę kwas foliowy i inofem, bo lekarka upiera się, że przed lekami chce jeszcze obserwować 3 cykle pod rząd, jestem w trakcie 2 w tym pierwszym cykl bezowulacyjny, ale nie denerwuje się bo akurat przejechałam wtedy kilka stref czasowych- jestem stewardessą i niestety moja praca nie służy za dobrze owulacji, więc lekarka powiedziała.. Nie Panikuj :) a ja jej che wierzyć :) więc w ruch termometr owu i pomiar temperatury codziennie i obserwacja śluzu, o ile pomiar temperatury jestem w stanie ogarnąć o ile obserwacja śluzu doprowadza mnie do szału, nie mam pojęcia co ja to mam pisać w tych kartach, ciężko mi go scharakteryzować, będę testować w niedzielę, bo akurat mam dostać @, mam nadzieje, że nie przyjdzie, i trzymam za Was :) jest tu któraś, która też w najbliższym czasie będzie chciała to robić :) Dziewczyny jak nastroje po Nowym roku :) Damy Radę, chociaż mam kupę problemów zdrowotnych, to ustawiam się w kolejce po moje szczęście :) Blanka2323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2323
Veggie, jeśli zaobserwowałaś, że wychodzą Ci testy ujemne owulacyjne, to może zbadaj z krwi LH, przed sama owulacja jest jego wyrzut. Ja miałam odwrotną sprawę, wychodziły mi cały czas od 7 d.c do prawie samej @. Zlecono mi badanie FSH i LH w 3-5 d.c- Lh wyszło podwyższone, ale lekarka powiedziała, że to nie ma większego znaczenia, jeśli są owulacje prawidłowe. Stąd właśnie wychodziły cały czas pozytywne :) Blanka2323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Blanka ! Super ze dolaczylas.:) musisz miec fajna lekarke , skoro juz wysyla Cie na badania . Moja twoerdzila ze do 2 lat nie udanych prob , to norma i nalezy wylacznie czekac ... Zero badan , zero jakiejkolwiek kontroli ... My po sylwestrze czujemy sie mega zmotywowani , pierwszy raz mamy tyle postanowien . Ten rok bedzie pracowity :) postanowilismy ogarnac wszystkie prioritetowe sprawy i od samego poczatku zakasamy rekawy :) M. Musi zdac prawko . Do tej pory ja bylam ciagle kierowca , a On mial lenia w tylku ;) jednak ku mojemu zaskoczeniu od 1.01 sam kuje ile sil gdy tylko moze :) Planujemy zmienic mieszkanie na wieksze , zmienic samochod na bardziej rodzinny i oczywiscie poszerzyc rodzine :D , to bedzie dobry rok :) a jak WAsze postanowienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje to : musze zdac prawko, juz zaczęte. Pójść w tym toku na studia bo zrobiłam rok przerwy. Mieszkanie mam ok miejsca wystarczy :) no i oszczędzać :) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Trzymam kciuki za prawko !!! Na 100% sie uda :) Jak samopoczucia ? Ja leze i mam brak mocy , korzystając z chwili kiedy moj czort poszedl na drzemke , objadlam sie pizza i dodatkowo zapiekanke wcisnelam :D czuje sie co najmniej nażarta :p , Odliczanie do testu trwa ... zostalo 11 dni . To teraz oby nie zwariowac :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak można czekać na zrobienie kolejnego testu, który i tak wyjdzie negatywny. Chyba mam inne wyobrażenie o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Tu veggie. Dzieki za rade blanca. U mnie tez sie wczoraj nie chciało forum ładować, to pewnie jakies problemy techniczne. Gwiazdeczko ja mam sporo tych planów noworocznych. Mam je rozpisane na mniejsze kroki. Dotyczą głownie spraw zawodowych ale jest tam tez przeprowadzka, dziecko :) i regularne treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekanie jest najgorsze. Pamietam jak po ostatnich staraniach swirowalam, juz prawie z nerwów wszystkie możliwe symptomy ciazy czułam hahahah(veggie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu 17.15 , musisz byc na prawde biedna osobka , ktora nie ma co z soba zrobic ... dlatego siedzisz tylko w internecie i trolujesz ...nie szkoda ci tak cennego czasu by wcinac sie w rozmowy ktore kompletnie cie nie dotycza ? szkoda mi Ciebie . Zycze ci milego wieczoru :*i znalezienia choc jednej osoby ktora chetnie cie wyslucha <3 Veggie cwiczysz ?? Masz jakies ulubione sporty ? Opowiadaj cos o tym =) trzymam kciuki za spelnienie wszystkich postanowien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veggi takkkk dokladnie w poprzednich staraniach u mnie bylo podobnie :D teraz za to moj M swiruje i co chwile pyta jak sie czuje :D a ja dopatruje sie jakis przeslanek :D tak juz chyba jest gdy czlowiekowi na czyms zalezy , psychika wariuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×