Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazdeczka2014

Nowy rok ,Nowe nadzieje na te śliczne dwie kreseczki ...

Polecane posty

Gość gość
Ja w pierwszym cyklu starań tez zwariowałam miałam milion objawów. Cos przeczytałam o objawach i zaraz je miałam sama ;) chore, nie ma co sie nakręcać. Dlatego w tym cyklu nawet nic nie czytam, unikam watki typu"objawy ciazy" raczej czytam sobie o odżywianiu i całej reszcie ;) no i udzielam sie turaj co tez pomaga nie zwariować ;) Życzę tobie powodzenia, ja teraz mam drugi cykl starań i został mi tydzien do miesiączki ;) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc Tas wspaniale wiadomosci :) to teraz pozostaje mi tylko zyczyc dobrej zabawy :D i trzymac kciuki za wstrzelenie sie w odpowiedni moment :D Gosc 9.48 szczesliwego rozwiazania kochana i zdrowka dla calej Waszej rodzinki :* Augustynka moze plamienie jest zwiazane z zagniezdzaniem ? Masz tak drugi raz dopiero czy ktorys z kolei ? Milo ze dolaczylas :) im nas wiecej tym weselej :) A ja juz w pracy ... niemoc mam totalna chyba cos mnie lapie bo i glowa mnie boli i taka oslabiona jestem ze chwilami mam wrazenie , ze sie przewroce. , i chyba trace nadzieje na szczesliwy cykl ... piersi zaczynaja mnie bolec jak na @ w ciazy zupelnie inaczej mnie bolaly ... trudno , mamy duzo czasu na szczescie :) Jakie plany na dzisiaj macie ? My po pracy lecimym z mlodym na sanki :) i juz tupie nozkami , bo sie doczekac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Niby zaczęliśmy rok bardzo fajnie, ale ostatnio atmosfera w domu nie ciekawa, ale to długa historia.. Laseczki psychika potrafi dużo zdziałać macie racje, ja już chyba z 6 cykli myślałam, że w końcu się udało jak widać nadal nic.. Teraz znowu bolal mnie lewy jajnik, ból nie do opisania, już też tak miałam więc ten cykl stracony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl bedzie stracpny jak przyjdzie @ ! Dopoty jej nie ma to nic nie jest przesadzone :) ja tam wierze ze ten rok bedzie bardzo szczesliwy dla NAS WSZYSTKICH :) kiedy testujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Gwiazdeczka2014 miesiaczke powinnam dostać 15 stycznia ale nigdy juz nie robię w dniu spodziewanej miesiączki tylko tydz po spodziewanej bardziej wiarygodne chyba ze przyjdzie @ to już nawet nie zrobię ;) Oby się sprawdziło co mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigerona
Dzień dobry dziewczyny :) u mnie taka okropna pogoda,że nic sie nie chce :/ oczywiscie znowu zrobiłam test i negatywny ... okresu brak,a w nocy tak mnie piersi bolały,ze sie przebudziłam z bólu.No,ale nie bede juz sobie nic wkręcać i wszystkiego sie dowiem o 18 :/ GośćTas super wiadomosc! Teraz trzeba działać :p Gwiazdeczka super!jakbym chciala,zeby mój młody zobaczył śnieg i śmigał na sankach :D moze w następnym roku jak polecimy do domu na święta ! Ja dzisiaj żadnych specjalnych planów nie mam oprócz wizyty u lekarza i spotkania ze znajomymi,ale pewnie jak zwykle sie nie uda,bo jak mam wolne zawsze cos wypadnie :p Miłego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama lobuza , ja tez 15 stycznia :D czekamy razem :)Tigerona , to teraz oby do tej 18! Trzymam kciuki z calych sil ! Btw nie mieszkasz w Pl ? Stawiammm naaaa Uk ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja okres mam dostać 13 stycznia a 14 ide na slub.. I nie wiem jak to bedzie bo nic nie wypije ani nic... Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uważasz, ze taki test w dniu miesiączki jest bardzo wiarygodny? ;) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo to zrobie 14 test rano ;) maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Gwiazdeczka2014 jak miło tylko podejrzewam, ze i tak mi się spozni ;) Maja jak test wyjdzie pozytywny to tak dla pocieszenia i tak nie wypijesz ;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak test bedzie pozytywny to chyba przetańcze tam cała noc z radości be alkoholu :p Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
To ino trzymamy kciuki :* w sumie wszystkie mam w podobnym czasie dostać @ a to tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo ja chyba pierwsza jestem w kolejce o ile sie nie mylę hahha ;) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Tak dokładnie Maja :) ale my zaraz po Tobie z Gwiazdeczka2014 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle czekania jeszcze ehhh A moze by test wczesniej zrobic? Myślicie ze sa szanse wykrycia? Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigerona
Hej dziewczyny :) ja juz po wizycie...niestety,ale w ciąży raczej nie jestem.kazal mi powtórzyć test za tydzień jezeli nie dostanę okresu.przynajmniej juz sie nie bede nakręcać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Eh, wszystko fajnie, starania przyjemne ale to czekanie, jakas maskara :) mam nadzieje że któraś z Was jako pierwsza przetrze szlaki dwoma kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23232
Cześć dziewczyny, też mam problem z forum pisze post długi jak są noc listopadowa, po czym on się nie dodaje :) Wszystkie nowe koleżanki serdecznie witam i bardzo się cieszę, że do Nas dołączyłyście... eh Gwiazdeczko moja praca wcale nie jest taka fajna, jak Ci się wydaję... jak miałam 22 lata, byłam zakochana w niej... podróże i to za darmo, co noc w innym hotelu.. w jednym tygodniu byłam w na 5 alei w Nowym Jorku, a za 4 dni w Sydney, na następny tydzień w Rzymie i tak w koło, aż przyszedł czas na ślub, dom... i teraz pragnę normalności, wiesz domu z dzieckiem i mężem... i bardzo poważnie rozważam zwolnienie się z pracy stweardessa, niestety nie tylko musi się uśmiechać, a uśmiejesz się jak Ci powiem, jakie skończyłam studia :), jestem pielęgniarką :) i myślę, że chyba ta praca jest bardziej stabilna i przyniesie mi więcej satysfakcji :) Tigerona , a może owulację miałaś później...ja miałam @ 3 i będę chyba testować w niedzielę.. bo do tego czasu cisza. Nie martw się Poronieniem, poprostu pomyśl, że nie to słoneczko miało być dla Ciebie.. Maja- Maju , Kochanie nie martw się, pomyśl o tym, jesli facet Cię, zostawi, to poprostu nie jest Ciebie wart... ale i tak 3mam kciuki, by było wszystko dobrze. Maju nie rób jeszcze testu, nie ma sensu, wiem jaka jest pokusa... komórka po jajowodzie idzie 7-8-9 dni do macicy i dopiero tam, po zagnieżdżeniu się, produkuje BHCG, najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki Mama Łobuza- wszystko w swoim czasie :) nic nie dzieję się bez przyczyny, a powiedz mi bolały Cię piersi przed ciążą, i mierzyłaś temperatury ?? Goś Tas- jej to super wiadomość, od nastepnego cyklu planuję zrobic właśnie monitoring cyklu, mysle, że powie mi dużo... jej działajcie :) co byśmy usłyszały jakieś radosne nowinki :) a to masz jakieś zaburzenia cyklu ?? Skąd duphaston u Ciebie ?? Albo jakieś problemy z owulacja?? Augustynka86- Również i ja Cię serdecznie witam :) i od razu o samopoczucie pytam :D Dla mnie to również pierwsze dziecko, tylko ja staram sie juz około roku :) ale nie tracę nadzieii, była ostatnio konusltacja u ginekologa, badania porobione, wstępna diagnoza :) i myslę, że może coś ruszy. Tez boję się tak strasznie o ten stres, przez ta moja pracę, ostatnio aż mnie boli żołądek... Tigerona, a w którym dniu cyklu jesteś i kiedy myslisz że miałaś owu, bo ja tez powinnam juz testować, ale się boję strasznie :D i nie mam odwagi masakra, ale ze mnie pierdoła :D daj znać co powiedział lekarz ?? Generalnie chciałam Wam powiedzieć, że w ogóle w tym cyklu, nie czuje żadnych objawów.... nawet tych co sobie wkręcam czasem.... dziewczyny te które już miały przyjemność obcować z Ziarenkiem w brzuszku, powiedzcie cos o pierwszych objawach, jak to u Was było, od razu sie zorientowałyście ?? Jak określicie ten ból piersi ?? Bo jest inny niż na okres?? Która monitoruje cykl swój i mierzy temp ?? Potrzebuje rady :D Wiecie co, za te wszystkie stresy to jak zajdę w ciążę, to o 12 w nocy będę mojego gonić do sklepu :D Gwiazdeczka, a może Tobie zasmakuje wątróbka :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2323
dziewczyny no przecież ten post dodałam dzis o 15.00 pojawił sie przed chwilą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Też uważam, ze lepiej poczekać z testem Maju :) Witam kolejne dziewczyny ;) Nie właśnie nic mnie nie bolalo Blanka23233, nie miałam pojęcia, ze jestem w ciąży jako tako żadnych objawów nie miałam. Jedynie jak już zrobilam test to zaczęły się mdłości wieczorne tak nie poranne, w ogóle nie wiem czemu zostały tak nazwane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Blanka23232 tak dopiero teraz ;) ja nie mogłam dodać nic przez 2h bo mi sie błąd wyświetlał.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ! dałaś czadu !!! super post!!! co do objawow w ciazy , ja nie widzialam jakiejkolwiek roznicy miedzy tymi na @ a tymi na ciaze ... nie poznalam sie . poprostu chcialo mi sie bardzo pić , ciagle. przy tym ciagle sikalam - no mysle pije to i sikam . mdlosci i takie prawdziwe objawy przyszly po 6tc , a testowalam 2 tyg po spodziewanym terminie @. ... Tigerona - gin powiedziala raczej ? czyli ze nie jest pewna ? to dobrze wrozy ! :) ja tam trzymam kciuki nadal :D a nie wypisala Ci luteiny ? przewaznie tak robia ... luteina podtrzymuje ciąże , zaś gdy jej nie ma wywołuje okres ... mi zawsze ją przepisywano gdy mialam jakies fisie , mama lobuza to powiem Ci ze mialas szzescie :P ja mialam cale dnie mdlosci , i nie moglam wymiotowac , to byla męczarnia ... tylko imbir mi pomagal :P Maja jesli przed planowana miesiaczka test to tylko bete polecam , bedzie bardziej wiarygodna :) w summie do mnie maja przyjsc testy we wtorek , to juz pewnie od wtorku bede sprawdzala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lobuza
Aaa a przed zrobieniem testem non stop spalam :) jak tylko poczulam poduszke ;) to było bardzo podejrzane i oto po tym zrobilam test.. Natomiast w drugiej ciąży cykle miałam nieregularne, zdziwilo mnie to ze przez 7 tyg nie miałam @. Zaczęłam plamic i wtedy pokusilo mnie żeby zrobić test.. Dwie kreski, niestety druga blada ale była.. Na wizytę czekałam 1,5 tyg nie byłam pewna czas mnie przerażal poszlam zrobić bete wynik jednoznaczny - ciąża. Niestety do mojego ginekologa trudno się dostać, wiec ciocia załatwiła mi wizytę na szybko w przychodni, której pracuje. Gin dawała szansę pol na pol. Dala skierowanie do szpitala w szpitalu powiedzieli, ze nic nie da się zrobić. Jedyne co mnie tam czekało to zabieg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigerona
Blanka lekarz mi powiedział,ze owu mogła mi sie przesunąć i mam poczekać jeszcze tydzień.Powiedzial,ze również przez stres moze mi sie spóźniać okres i jezeli jadłam duzo słodyczy Hahaha :D no nic pozostaje mi czekać na okres ale oby nie :p tymbardziej,ze podobna sytuacje miałam wcześniej ....ale wole sie nie nakręcać i miło zaskoczyć <3 co do objawów to pamiętam,że odrzuciło mnie od alkoholu :D poszliśmy ze znajomymi na drinka i męczyłam go pare godzin :p i byłam strasznie wrażliwa,jak tylko ktos sie zle do mnie odezwał to płakałam hahaha ! Miałam bóle brzucha jak na okres i bolały mnie piersi,ale cała ciąże zniosłam świetnie,tylko pod koniec miałam zgagę. Gwiazdeczka nic konkretnego mi nie powiedział :/ tak tutaj w Irlandii dopiero pierwsza wizyta w 12tc inaczej prywatnie trzeba chodzic.nie powiedział,ze nie będzie mi teraz leków wypisywał i mam czekać . Dziewczyny trzymam kciuki i moze juz któraś z was niedługo będzie sie mogła pochwalić pieknymi || kreskami!!!!super,ze jest nowy temat,bo ciezko dołączyć do dziewczyn co sie juz znają.Wczesniej tez próbowałam pisać i wyskakiwał błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×