Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazdeczka2014

Nowy rok ,Nowe nadzieje na te śliczne dwie kreseczki ...

Polecane posty

Gość blanka2323
Dobra to w takim razie przenosimy sie :) odezwę sie na nowym forum jutro :) gwiazdeczko czuje sie bardzo słabo jakoś ale to jest wynik pracy myśle niż ciąży. Ciagle mi sie spać chce. W poniedziałek mam dla Was niespodziankę :) o której wam opowiem wieczorem jak wszystko pójdzie zgodnie z planem :) a dodatkowo od czasu do czasu bolą, nie szczypią mnie jakby sutki czy cos za sudkami dokładnie. Ale za to piersi jak bym z nich wypompowana wszystko :) żadnego obrzęku i w dodatku moja temp jest dość niska chyba z przemęczenia i myśle ze nic w takim brzuszku sie nie uchowa. Innych objawów nie mam... generalnie zawsze przed @ mnie mdli i chce mi sie jeść. Teraz ani mnie nie mdli nawet a na jedzenie raczej nie mam ochoty, sama widzisz ja nadziei nie widzę dużych i szykuje sie na monitoring w przyszłym cyklu :) ale sie nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola2222
Hej dziewczyny !!! Pozdrawiam Was wszystkie. Ja staram się od września zeszłego roku, w międzyczasie w sierpniu przeszłam poronienie. Wyszła niedoczynność tarczycy, teraz to mój 3 cykl starań. Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja,jesli ty faceta wykorzystujesz jako dawce nasienie,by tylko zdazyl w dni plodne,to nie dziwie sie jego oporowi. Facet pod czterdzieche,gdzie jemu do dziecka,sorki,ze to pisze,ale tak sie wyczuwa z Twoich postów. Jestes mlodziutka,zyjesz w napieciu,bo związek taki sobie i ty chcesz w ciażę zajsć?nerwy,nerwy.. Latwo radzic,ale uruchom trochę rozumu a mniej emocji :wróć na studia,wycisz się,nie przyj na ciążę,odpuść faceta i przyjdzie czas,że spotkasz tego właściwego . Sorki,ze to piszę,może Ci uzmysłowi iż warto odwrócic kolejnosć.Ucz sie,pracuj na siebie,żyj dla siebie a tam za rogiem będzie czekał ktos odpowiedni. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście majce przekazały ten wpis i to ona odeszła od dupka,to inaczej by się czuła niż porzucona.Zawsze nieco latwiej temu kto odchodzi od porzuconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że też mi się uda, a tu wszystko legło w gruzach po usunięciu jajnika. Teraz z moimi parametrami choćbym na rzęsach stanęła to nic nie wskóram. Chyba zostaje tylko rozejrzeć się za dawczynami komórek. Co sądzicie o programie z gwarancją 3ech zarodków? Słyszał ktoś coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×