Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tydzien ciąży to juz 5 miesiąc?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kocowka 4 :-) zostal ci jeszczw tydzien do piatego mies. Ja zawsze sobie dziele tyg na 4 i mam mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda od 18 albo 18,5 zaczyna się już 5 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44 tak sie nie liczy bo miesiac ma 4,5 tygodnia (4 tygodnie ma miesiac ksiezycowy i ciaza trwa takich 10). Poza tym podaje sie miesiac trwajacy a wiec nawet i zaczety, a nie skonczony jak niektorzy... Wklajam cytat z jakiegos portalu: Tygodnie ciąży w przeliczeniu na miesiące Łatwiej jest zapamiętać konkretne tygodnie ciąży w przeliczeniu na miesiące. I tak: · 1 miesiąc trwa od 1 do 4 tygodnia, · 2 miesiąc trwa od 5 do 8 tygodnia, · 3 miesiąc trwa od 9 do 13 tygodnia, · 4 miesiąc trwa od 14 do 17 tygodnia, · 5 miesiąc trwa od 18 do 22 tygodnia, · 6 miesiąc trwa od 23 do 27 tygodnia, · 7 miesiąc trwa od 28 do 31 tygodnia, · 8 miesiąc trwa od 32 do 35 tygodnia, · 9 miesiąc trwa od 36 do 40 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ja tez sobie zle licze i wychodzi na to ze jestem w 4 mies a nie 3.5. To teraz sie nie dziwie czemu w ciazy podaja poprostu tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no nie ma czegos takiego jak 3,5 miesiaca. Zaczynasz kolejny miesiac to podajesz - 4. Nawet jesli to 1 dzien 4 miesiaca. Tak samo ja podaje rozpoczete tygodnie czyli skoro jestem w 15t5d to jest to 16 tydzien ale nie wszedzie, bo u mojego lekarza podaje raczej skonczone (a on liczy raz tak raz tak) a u diabetologa zaczete/trwajace bo ona liczy jak ja. Tu kiedys byl taki goracy temat i zdania sa podzielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli początek 5 miesiąca. Nigdy nie wiem jak to wyliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×