Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przespałam się ze swoim sąsiadem! Katastrofa!

Polecane posty

Gość gość
Trudno, stało się. Ja na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa, jeżeli potwierdzi ciążę to natychmiast rozmowa z rodzicami, szczera rozmowa. Może masz lepszy kontakt z mamą, wtedy pogadaj najpierw tylko z nią. Zastanów się dobrze czy widzisz siebie u boku tego faceta, bo jednorazowa sytuacja to inny temat niż bycie razem. Może lepiej żebyś sama wychowywala dziecko, jesteś młoda, ułożysz sobie kiedyś życie z odpowiednim facetem. A odnoszac się do tematu całościowo to facet okropny, żeby tak potraktowac mloda dziewczyne, corke sasiadow...swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...ułożysz sobie kiedyś życie z odpowiednim facetem" buahahahaha ma jakieś 0,003% szans na to. :D I nie obwiniaj tego faceta, bo wcale jej nie zgwałcił. ONA MU DOBROWOLNIE DAŁA D**Y, więc też jest jej wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On naprawdę przyjął tą sytuację zaskakująco bardzo dobrze jak na te okoliczności i zupełnie spokojnie. Ja płakałam, panikowałam, a on mnie pocieszał, mówił, że nie zostawi mnie tak samej bez pomocy. Tylko, że on i tak jest na dużo lepszej pozycji... Ma skończone trzy kierunki studiów, jest dyrektorem pewnego obiektu, prowadzi własną działalność z siedzibą w dwóch miastach, dodatkowo jest szkoleniowcem, prowadzi różne warsztaty, kursy, ma liczne znajomości, ma swój dom, stabilną sytuację materialną, ma też swoje lata, córka jedynaczka, dorosła... No, a ja? W trakcie studiów i tak naprawdę z niczym i zupełnym brakiem perspektyw na przyszłość. :( On może sobie pozwolić na dziecko, ale co ze mną? Poza tym co ja powiem swoim rodzicom? Mam z nimi średnie relacje, z mamą jeszcze jako takie, ale z ojcem nie bardzo. Co oni sobie pomyślą jak się dowiedzą? Ukrywać się tego nie da w nieskończoność. Pytacie czy ja jestem w nim zakochana, czy mi się podoba. Podobał mi się i owszem. Jest bardzo zadbanym i eleganckim mężczyzną, dobrze ubranym. Lubiłam go jako człowieka, bo jest ciekawą osobowością, ale nie zastanawiałam się nigdy nad tym, bo też nigdy nie myślałam, że dojdzie do takiej sytuacji. Pomógł mi znaleźć ginekologa, zapisałam się na przyszły tydzień. Samej mi jest ciężko w to uwierzyć. Nie wierze, że będziemy mieli dziecko. Jego córka niedawno wzięła ślub i mogłaby mieć w najbliższej przyszłości dziecko. Przecież jak ona się z tym będzie czuła. :( Zaproponował mi żebyśmy wyjechali gdzieś razem na weekend po tej wizycie u ginekologa ale nie wiem co sądzić. To jest jakiś koszmar. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wyjechać i wtedy sobie nieźle pobzyka. Uważaj dziewczyno. Bo niby po co chce z Tobą wyjeżdżać? A może myśli o aborcji? Coś mówił? Czy będzie z Tobą wychowywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ojciec ustawiony to dziecko też ustawi tym się nie martw :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale co On mówi? Myślisz że możecie być razem? Chce wyjechać, bo co?? Całuje Cię? Przytula? Jak się zachowuje? Jak się do Ciebie odzywa? Po imieniu?Czy np.kochanie słońce itp.? Jaką jest jego reakcja na to żeby powiedzieć rodzicom? Pytam bo dalej nie wiem jakie On ma zamiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj Boże, żeby gostek jak najdłużej żył, bo inaczej to najpierw przyzwyczai autorkę i dzieciaka do wysokiego poziomu życia i załatwiania wszystkiego bo ma "kontakty i znajomości", a potem dziewczyna zostanie z ręką w nocniku x przecież gdyby był jej ojcem, to nawet ojcem nie takim najmłodszym, tylko takim po 30. ja pitolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam dziewczyno kazda z nas sypia z kim popadnie takie czasy. Kazda to robi wyluzuj! Jak masz 15 lat to normalne ze uprawialas seks i to ze starszym mezczyzna a nie jakims mlokosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kazda z nas sypia z kim popadnie takie czasy. Kazda to robi wyluzuj!" x no jednak nie każda, chyba, że każda dzifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak masz 15 lat to normalne ze uprawialas seks i to ze starszym mezczyzna " x tiaaa, to normalne, że uprawiasz seks z dziadkiem, ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły bigos. W przedszkolu dzieciaki będą wołać: - Jasiu, dziadek (pradziadek) po ciebie przyszedł! A za 15 lat jak będzie kończył podstawówkę, tatuś będzie miał 80 lat !!! Ten facet to debil. Jak można rozdziewiczyć dziewczynę i spuścić się DO |ŚRODKA??? Przecież widać po opisie, że to było spontaniczne, nie planowane, dziewczyna miała prawo byc niezabezpieczona. x Od starości tatusia dużo gorsza jest jego GŁUPOTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi chciało się po prostu popoopczyć. A ona? Jaki miała w tym cel ? Też jej się chciało? Dla odmiany z "tatuśkiem"??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież on dobrze wiedział co robi to cwany stary lis tą ciążą przywiązał cię do siebie na zawsze wiedział że tylko w taki sposób może cię zdobyć zrobił ci świństwo nie kontaktował się po wszystkim tylko czekał na rozwój sytuacji bo wiedział że tak się to skończy a młoda świeża dziewczyna dziewica to łakomy kąsek to stary cwany manipulant jeśli go nie kochasz to nie wchodź w ten związek bo zniszczyzz sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Dyrektor od siedmiu boleści będzie miała kolejne pole do... zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dała mu?....Ale kretynka.....coś z deklem u niej nie teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "zrobił ci świństwo" j jj jjjj :D A w tym cały tkwi ambaras aby.dwoje chciało na raz. Nie ma czegoś takiego jak "zrobił ci świństwo" chyba,że zapodał jej przed współżyciem jakieś zniewalajace piguły. On chciał i ona chciała....no i brał a ona dała.Skończcie koorfa z tymi durnymi tekstami bo aż żal to czytać.Obowiązuje równouprawnienie płci i dotyczy ono również świadomych wyborów. Nie żadnych dowodów,że ów "stary junak"wziął ją siłą lub podstępem.Dziewczę aż paliło się by mu wskoczyć do łóżka a prowadzanie się z kimś w wieku swego ojca to jest częsta cecha młodych i głupich kobiet.Prawdopodobnie stanowi ona wynik pewnych zaburzeń neurohormonalnych i wychowania w duchu idei, że mężczyzna atrakcyjny jest wtedy gdy będzie opiekunem i sponsorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok...chciala...ale jest mloda,niedoswiadczona. Czy w takim przypadku to ON nie powinien zadbac o bezpieczenstwo i NIE KOŃCZYĆ w SRODKU???? Nieodpowiedzialny stary dziad:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sam sposób,w który,autorka,formułuje ten temat,świadczy o tym jakie jest jej prawdziwe podejście do sprawy. "Przespałam się z sąsiadem"....phi.....rooochać jej chciało i sama mu do łóżka weszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy ginekolog potwierdzi, to urodzi, a wcześniej przeprowadzi się to swojego 50 letniego kochanka, on będzie musiał zadbać i o dziecko i o swoją kochankę i tyle. Z rodzicami jak się ma słaby kontakt, to warto ten kontakt zerwać, gdyby był dobry, to mogliby się zająć dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi tylko właśnie jedno. Po co on chce wspólnego wyjazdu. Ale całkiem możliwe z tą aborcją, no chyba że nagle poczuł się taki mega odpowiedzialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wspólnego wyjazdu bo mu się ****ać chce.....a ona? To oczywiste,że z nim pojedzie i da mi d**y kolejny raz.Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da mu doopy jeszcze raz- miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i da mi d**y kolejny raz"-hahaha dziad który ją posuwał teraz tu pisze......haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie-Gdzie jest autorka tego tematu? Odpowiedź?-W łóżku z tym dziadem.Jedzie z koksem.Będą się dmuchali pół nocy.Potem(PO stosunku papieros i szampan) będą znowu biadolenia idiotek jak to ją wykorzystał i POrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrfa sie qrffi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół bloku słyszało jak się darła-"zlej się śmiało!!!!" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziad się zlał i dyla dał!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bow wow wow yo pe yo yo pe yey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×