Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Betka jak Twoje gardło? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale jeśli chodzi o wiek ciazy jak się idzie do gin jak ja chodzę np i byłam na prebatalnych i się pytał który tydzień to mówiłam że 11 a tak naprawdę to był 11tydziebn i 5 dni.Ale on ze ok ok i na usgDzidek był dwa dni starszy miał np 12 równo.nikt mi tego nie tłumaczył a to przecież był mój 12 tydzien...ake oni zawsze wpisuj date miesiaczki i usg tez wylicza i mi zawszr wyliczalo ok.dlatego ja te badania go wolę wykonywać tak pomiędzy żeby trafić po prostu..to jest tak że powinno się faachowo mówićnp. Jak ja wczoraj miałam równo 13tc to dziś moja ciaza ma 13tyg i 1dzien i jesrem w 14tyg ciazy.cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gardlo lepuej Ela Ale na ucho mi się przeniosło.Ale już przechodzi.a jak tam u Ciebie ogólnie?w domu wypoxzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka bylam dzisiaj sie przejsc do sklepu doslownie po pieczywo i z powrotem ze swoim bo strasznie dol brzucha mnie boli i ciagnie ku dolowi ale Ginka mowila ze moze tak byc:( A i bylam sobie nowa bielizne kupic wiesz w razie do lekarza zeby miec poprostu :)bo ta juz mala co mialam :) a co bierzesz na gardelo?:) Ela p.s i drapie cie dalej?a kasze;l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jest najgorzej pobolewa i mam kaszel ale później mi przechodzi.jest poprawa.ja mam prenalen dla ciężarnych na gardło.Ale używam tylko w konieczności.tak to nic nie uxywaksm tylko kupiłam actimel i pije rano:)juz dosc mam tych lekow.ale vishle jeszdze jestem naa duomoxie antybiotyku ze wzgledu na pecherz więc może też to zadziałało w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co doi bielizny ...to został mi jeden stsnik bawelnisny który wygląda jakby miał 10 lat.Ale tylko w nim mi wygodnie.zaraz po wypłacie idę do sklepu.bo na święta nawet nie będę miała co założyć.a najgorsze jest to ze mi ciężko znaleźć odpowiedni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka ja mam to samo musialam isc do brefitarek u mnie w miescie i zaplacilam 120 zł wzielam jeden bialy taki neutralny,na zamowienie mi robily.Albo zamale miseczki albo na szerokosc w obwodzie cos nie tak wkurzylam sie i poszlam na zamowienie Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez tak muszę zrobić...Ale spróbuję jeszcze w triumfie u siebie takim drugim dalej w mieście też pewnie sam stowe NO ale trudno.w tych sieciowjach kurde sa jakieś zanizobe numery.biorę d80 a on mi nawet sutkoww nie zakrywa i wszystko mnie uwieratragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Hejka u mnie narazie nie ma problemów z piersiami mam małe 70c w pożądanym sklepie jak kupuje a jak kupuje zwykle to 75b wiec z tymi stanikami to jest rożnie.narazie nie muszę zmieniać bo piersi tylko troche urosły i sie mieszczą z reszta w poprzedniej ciąży podobie no i miałam mało pokarmu mam małe gruczoły chyba.ja jestem z Małopolski 30 lat w tym roku moze dziewczyny zrobimy jakaś tabelkę czy cos z terminami porodu i podstawowymi i formacjami 1.np.redsky 30 lat tp:15.09.17 2 ciąża małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Pazdziernik2016, 28lat, tp: 9.09.17, pierwsza ciaza, mazowieckie, okolice warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela,pochodze z pomorza,pierwsza ciaza,termin na 3 wrzesnia,30 lat w tym roku Co do biustonosza to ja normLNIE przed ciaza mialam miseczka d80 w obwodzie 34 lub 36 a teraz mam 90 i 36 obwod. Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem jaki ja mam teraz rozmiar kupować...to widzę że ja we wrzesniu idę na ostatni ogień hehe w sumie sama końcówka września więc będziecie trzymać kciuki najdluzej za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
nick wiek termin porodu ciąża region 1.Ela 30 03.09 1 pomorze 2.październik 28 09.09 1 mazowieckie 3.redsky 30 15.09 2 małopolskie 4.bettyzgr 28 29.09 1 łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
ale odstępy nie wyszły wogole w tej "tabelce" jak ktos ma pomysł jak to poprawic albo lepiej zrobic to róbcie :) :P ja mam tez termin z usg na 10.09 z om 15.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Tutaj na tym forum to raczej ni da sie zrobić nic wiecej, fotek nie mozna załączać to i ikon obrazkowych typu tabelki hehe. zawsze mozna wrocic do strony nr 16 i podejrzeć i tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
jak są jakieś nowe dziewczyny to kopiujcie ta tabelke i dopisujcie sie do niej zapraszamy Paelka tez sie dopisz. wogole to mało nas na ten wrzesień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick | wiek | termin porodu | województwo ELA | 30 lat | 3 września | pomorze PAŹDZIERNIK | 28 lat | 9 września | mazowieckie REDSKY |30 lat | 15 września | małopolskie BETTYZGR |28 lat | 29 września | łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurde zrobiłam ręczną tabvelke i dupa...wiecie co...trzeba by było chyba to zrobić w html'u...a może jak bede miała chwile to pokombinuje. Paelka zapodaj jeszcze swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi generslnie się znowu mega wkurzenia zaczęło...Tak mnie wszystko irytuje...Boże...aż wstyd się przyznać ale się cieszę ze jutro poniedziałek Kamil idzie do pracy a mała do przedszkola.wiem że to nie fajnie i mi danej wstyd ze tak myślę ale mi ostatnio najlepiej samej ze sobą...jeszcze schowalam gdzieś serwatki i obrusy świąteczne przeszukalam cały dom ...i nigdzie nie ma. ..pewnie przed wigilią się znajdą...hehe no kurde rozplynely się...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeżeli mogę to i ja się dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, termin na 15.09.2017, 2 ciąża, wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam wasze forum już wcześniej ale jakoś nie było czasu żeby dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko pokazuje w moich postach Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję,w miarę dobrze tylko bym mogła wiecznie spać,a poza tym żadnych innych dolegliwości ciazowych Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×