Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Wyniki jużsą...maja mi przeslac na maila, jednak jutro mam konsultacjei dopiero po niej bede cos wiedziala...obiecalam sobie ze juz nie wejde na neta i nie bede sie dolowac jakiimius zagadnieniami, tylko bede sie sluchac bezposrednio lekarzy. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty oczywicie ze masz racje!! w necie roznie pisza oglipiec mozna z wynikami odrazu do lekarza nic nie czytac w necie... a jak Twoj bol piersi?bo umnie od wczoraj kosmos bol nieziemski P.S jaki lek bierzesz ,jesli bierzesz oslonowy do antybiotyku? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie sie zarejestrowalam na 19:00 do lekarza z racji mojego bolu bo juz nie daje rady od wczoraj:( nie było miejsca na wczesniejsza... Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S spanie na boku od wczoraj nie wchodzi w gre,tylko na pleckach... troche to meczace bo w nocy zapominalam sie i budziłam z potwornym bolem:( mam nadzieje ze Wam nie towarzysza takie bole Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ale jakie masz te bóle konkretnie? biore dicoflor i dopochwowe. ja mam caly czas problemy z drogami oddechowymi...znowu mnie gardlo boli:( masakra jakaś... a ból piersi to zalezy od dnia...czasem bardzie czasem mniej...ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty kochana, w okolicach sutków,pulsujace dzwoniłam do lekarki prowadzacej powiedziała ze moze byc to zapalenie piersi badz stricte sutka:( Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wyniki Pappa na maila ale sa to czyste wyniki bez opracowqania jeszcze przez lekarza odpowiednim programem. jutro sie dowiem konkretniej, wyszło mi beta wolna jednostka 30,17 IU/L a Pappa 3247,00 mIU/L. Nie mam pojecia co to znaczy a nawet i sprawdzic to sie tego nie da nawet wiec nie wnikam bo sie znowu glupot naczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty a nie odczuwasz bolu aplikujac sobie ? ja ostatnio brałam dopochwowe to na drugiej dawce sie skonczylo,bol przy aplikowaniu miałam i ginka dała mi doustne Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty ja tez nie mam pojecia co Twoje cyferki oznaczaja:) daj znac koniecznie po wizycie. Ela,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bralam luteine dopochwowo to odczuwałam, wczoraj powiedziałam ze chce wrocic do dupchastonu. kiedys jak bralam pimafucin to naet sobie błonę sluzową podrażniłam i miałam małe skrzepy krwi...przestraszylam sie strasznie.ale teraz po prostu mocze koniec tabletki i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do mojej gin te cyferki..ale ko9les co robil mi te testy to jej kolega z pracy i pewnie nie bedzie sie chciala wypowiadac przed nim...i nic nie odpisze...wiadomo...zreszta nie wiele chyba sie da powiedziec bez wprowadzenia tych jednostek do odpowiedniego programu zeby to poprzeliczało te ryzyka itd. teraz do jutra bede sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam ze to ból sutka...hmm no lepiej to posprawdzac bo tez slyszalam o jakichs zapaleniach. ale wydaje mi sie ze moze po prostu masz wrazliwe piersi i to przejdzie...ale lepie do lekarza...a moze masz włókniaki? ja mam kilka, najwiekszego wyciełam tuz przed tym jak dowiedziałam sie o ciazy, akurat tego co był nablizej sutka...ale itak bardziej mnie bola piersi niz kobiety co tych wlokniakow nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty wrocilam od ginki dostalam tel ze ma maly ruch w szpitalu to wsiadlam w taxe i pojechalam wracajac ryczalam jak glupia ze stresu.. mam zapalenie piersi i sutka..tzn calej piersi przy badaniu poszla wydzielina ,gruczol mlekowy puscil,rzadko sie to zdarza ginka powiedziala w ciazy a jednak... z racji wielkosc****ersi jest juz namiastka mleka:( dala mi tabletki na wstrzmanie pokarmu,powiedziala ze pomoze. Powiedziala ze mam przyjsc koniecznie o 19 raz jeszcze bo nie podpoba sie jej kształt piersi ani brzuszka...:( Dzisiaj do tej 19:00 mam robic sobie oklady naprzemian z imnej wody i octu jak na opuchlizne.Strasznie sie martwie. Ginka widziala moja panike dala mi cos na uspokojeniei raz jeszcze na spokojnie uspakajala ze jesli chodzi o ta wydzieline to zdarza sie i w pewnym stopniu to dobry znak ze pokarm bede miala,ale nie chcialaby sytuacji ktora wystepuje u niektorych kobiet ze bedac w 5 lub 3cim mscy maja juz troche pokarmu z racji rozwinietych gruczolow mlekowych. Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się, bedzie dobrze, zdarza się...nic nie poradzisz ze tobie się to wlasnie przytrafiło. Trzeba brac leki i sie wyleczyc i bedzie dobrze. to nie jest tragedia, wiele kobiet przez to przechodzi. Pojedziesz na spokojnie o 19 i zobaczysz bedzie ok. Teraz Eluś odpoczywaj i stosuj sie do zalecen lekarza. W pełni rozumiem twoje zdenerwowanie...ja juz tyle razy ryczałam w niebogłosy...a to miałam krwiaka i plamienia wczesniej, pozniej angina, wizyty w szpitalu, teraz zapalenie pecherza i jeszcze musialam zrobic dodatkowe testy genetyczne bo dzidziusiowi się zastawka trójdzielna nie domyka, niby nieraz tak jest podczas choroby matki i to przejsciowe...ale zrobic musialam...wierz mi..tez nie mam latwej w przebiegu ciazy wiec doskonale rozumiem Twoj stres...ale ja juz stwierdziłam ze no co zrobie? nic nie zrobie...co ma być to bedzie...sa rzeczy na które nie mamy wpływu. Trzeba ze spokojem stosować się do zalecen i byc dobrej mysli. Nie my pierwsze nie ostatnie co sie tak stresuja niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka dzieki za dobre slowo juz sie uspokoilam jak sie wygadalam:) A powiedz Ty mi czy u Ciebie widac juz brzuszek? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie juz cos tam cos widac,tzn ginka stwierdzla ze jej sie cos nie podoba bo mi strasznie w dól idzie,wyglada jak oponka zimowa nie idzie od góry tylko na doł:( Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie miałam jhuz troche brzuszka przed ciązą hehe bo mam takie kobiece kształty. w pasie jestem wąska ale brzuszek troche miałam...no widze ze sie tak zaokrąglił...ale jak byłam u lekarza w tamtym tygodniu to powiedział ze na takim etapie to bardziej brzuch wydaje sie wzdety ze wzgledu na wzdecia niz samą macicę, bo macica jest chyba wielkosci małego grejpfruta czy jakoś tak, mwiec jej eszcze tak bardzo nie widac. ale robi mi się taka piłeczka coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz obnizone troche łożysko. Rozne są kształty brzucha...ja mam np. macice bardzo glęboko umiejscowioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co gdybać, pojdziesz wieczorem to zobaczysz co powie, nie nastawiaj sie pesymistycznie. Bedzie dobrze. na usg kiedy ostatnio bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taka budowe sama jak Ty chyba :) piersi mi nie urosły poki co 90D mam choc teraz jak mam te bole to raczej podpuchniete .Mam rowniez miec dzis usg w 4 d i wiesz co Betty moja znajoma z pracy w naszym etapie znala juz cos nie cos plec hmm ale niewiem czy cos widoczne bedzie juz .Wiesz powiem Ci ze myslalam sobie ze w naszym stadium bede miala jeszcze zblizenia jakies ze swoim a tu kraksa,bole takie ze nie mysle az tak o tym choc ochote mam :( Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betii dzisiaj mam miec,denerwuje sie ale jestem dobrej mysli. Ginka powiedziala ze mam nisko bo mam waskie biodra i talie ale za to brzuszek wystajacy tzw oponka i nie wie czy to ze wzgledu na budowe czy cos sie dzieje. Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, masz facebooka? hehe bo mi sie dobrze gada to można na żywo poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam Betka ja to starej daty jestem ostatnio to nawet tel mi sie popsul i nie ide go naprawiac bo nie mam glowy do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka a Ty masz przeczucie jaka plec u kruszynki Twojej? ELa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie mamy podobna budowe chyba. bo ja mam tak samo. mam oponke nad spojeniem łonowym, a bioderka niby ja mam bo ja mam murzynski tylek hehe ale jestem bardzo "zbita" w środku..mnie sie nawet uszczypnąc nie da...takie mam wszystko ubite.i mnie nieraz biodra bolą po nocy zwłaszcza..tak jakby mi sie kosci rozciągały...:/:/ choc teraz juz mniej...ale zauwazylam ze ze bardziej mi wystają te kosci biodrowe... kuuurde...przeciez w srodku sie musi tam wszystko poprzestawiać, poukładać, narzady ida na inne miejsce...przesuwaja sie..nie ma co gdybac bo kształt brzucha moze sie zmienic...dzisiaj zrobia usg to zobacza czy wszystko w porząsiu, a na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starej daty...weź przestań hehe. Nie mam przeczucia kompletnie. Moj Kamil ma juz córkę z poprzedniego małzenstwa 4 i pol roku, ja sie nie dorobilam a teaz jestem po rozwodzie hehe...i wiadomo ze z syna to by sie cieszył mega...ale u niego rodzinie on jest sam facet i same dziewczyny, ma 12 kuzynek..i on...takze...wiesz co jest...ale mi to tam bez roznicy...byle wszystko bylo ok z tym serduszkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad spojeniem ja tez mam i twarde w tym miejscu betka mam i czasem bole rowniez Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo wazne zeby z kruszynko bylo wporzadku bo mam teraz przeboje ze ja chce zdrowe malenstwo. Ela. Ja tez po rozwodzie jestem:) Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam taki okres ze mi twardniało, akurat jak byłam na prenatalnych i jak mi jezdził usg to mnie mega bolało..ale jakos mi przeszło..powiedz o tym twardznieniu lekarzowi. zrob sobie liste o czym masz powiedzieć. moze dac ci jakies lekkie leki rozkurczowe w razie koniecznosci. zreszta na pewno zbada Ci macice...nieraz tak sie wydaje ze cos jst twarde ...mi np. wczoraj tez sie tak wydawalo a gin powiedział ze już nie twardnieje i mam piekna miekka macice...a wlasnie sie dokopalam ze masz 30 lat i ty mowisz ze starej daty..no a Cie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe pod katem technologii :):) Wlasnie spisuje na kartce coi jak mam nadzieje ze nie zapomne kartki tyle rzeczy mam gince powiedziec ze ja nie wiem :P Ja zaraz oszaleje normalnie czuje jak mi sie kotluje w piersiach wszystko tzn nie chcialam patrzec tam sobie ale kapie mi ciagle i niewiem czy to potych tabletkach taka reakcja czy jaka cholera,pisze ba ulotce ze moze byc tak ze ma wyplynac oczyscic sie wszytsko :"( Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×