Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ja mam plaszczyk na wczesna wiosne, dosyc cieply wiec spokojnie mi na razie wystarczy bo brzuch mam mały. A jak bedzie cieplej, to mam wlasnie skorzanka kurteczke ktorej i tak nie zapinam wiec bedzie OK. W ogole ostatnio jak kupowalam spodnie ciążowe to sprzedawca powiedział, że przy mojej budowie ciała pewnie będę miała tylko brzuch w kształcie piłki i nie powinnam jakoś specjalnie przytyć ;) W sumie moja mama w ciąży miała podobnie - tylko 8kg więcej na wadze, więc może ja też nie przytyję 30 :P Urósł mi też biust, ale żyłek żadnych nie widzę, skóra wygląda jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie zobaczysz żyłki jej chyba że to też od piersi zależy.ja mam duże to może dlatego.zwiększa się ilość krwi coś tam coś tam i to dlatego.jz mam narzutke tsja moro niezapinana wystarczy.chyba że znajdę coś i mi w oko właśnie.zapisałam się na polowkoww na 8 mają.miałam zakres od 28 kwietnia do 10 mają.Tak mi przypadło akurat ze weekend majowy jest więc zapisać się wcześniej nie było szans.był termin na 26 kwietnia ale nie chce iść wcześniej go jeszcze czegoś nie będzie widać i się zdenerwuje.a tu akurat sie mieszcze w teeminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej ja to tez zawsze myslalam ze cesarke bede miala bo boje sie bólu i wgl a jak przyszlo co do czego to naturalnie urodzilam i bardzo sie z tego ciesze:) co do ubrań to ja jeszcze mieszcze sie i w kurtke skórzana i w płaszcz, na razie jestem na kupnie butów, noga w ciąży chyba nie rośnie :) u mnie pogoda super córka dziś dłużej w przedszkolu a ja sie obijam, bo ile można sprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapisalam sie na polowkowe 2 maja mam isc zobaczymy mam nadzieje ze ok bedzie Jak mnie dzisiaj piersi bola to jest masakra tez macie takir bole? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie codziennie bolą ale jest to do przezycia.no trochę jeszcze ela musimy poczekać do tego badania ale zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicky Lauda
Dziewczyny, jednak poszłam na usg,bo akurat zwolnił się termin w lux medzie. Okazało się ze mam krwiaka :( :( 3cm na 0,5 cm, Maluch ma 9,5 cm. Jak na razie dowiedziałam się tylko tyle, ze muszę się oszczędzać i nie wolno uprawiać seksu. W piątek idę do lekarza, może dowiem się czegos więcej. Martwię się strasznie. Czy powinnam iść na zwolnienie i tylko leżeć? Macie jakieś doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicky a lekarz nic nie mówił na temat zwolnienia i tego, czy powinnaś leżeć? Ja jak w poprzedniej ciąży musiałam leżeć to mi to powtarzali wszyscy lekarze, nawet w szpitalu. Więc podejrzewam, że Twój też by tego nie przemilczał, gdyby była konieczność leżenia. A co do zwolnienia to wiele kobiet nie pracuje i czasem się samej trzeba upomnieć o chorobowe, bo nie wszyscy lekarze o to pytają. A gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicky lauda
Nie,nie powiedzial. Ale to bylo tylko usg, w lux medzie tak jest ze oddzielnie jest wizyta u gin, a oddzielnie usg. Lekarz od usg z reguły nie mówi nic... :( ale zapytał kiedy mam teraz wizytę, powiedziałam że za miesiąc, to powiedział że dobrze by było zebym poszła wcześniej. Oczywiście nie ma terminów więc idę w pt. Prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżeć nie uprawiać seksu i nie nadwyrazac się najlepiej wstawać tylko w razie potrzeby.też miałam krwiaka.Lez i odoczywaj a się wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Nicky nie martw sie tez miałam krwiaka odpoczywaj , nie dźwigaj jak masz możliwość to idź na L4 będzie dobrze:) ja nie moge spać rano wszyscy w domu smacznie śpią a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky lauda
Mam nadzieję, dziewczyny. Mieliśmy takie przejścia ze staraniem się, tyle problemów, ta ciąża jest tak wyczekana, że aż byliśmy w szoku że w ogóle się udało. A teraz trzęsę się na każdą nieprawidłowość. Nie wiem, jak ja przeżyję te 6 miesięcy. Trzeba myśleć pozytywnie i się nie dołować, bo można zwariować. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Krwiaki to bardzo często przypadłość.najważniejsze nic nie dźwigać nie nadwyrazac się.nie odkurzac czasem i nie robić nic z rękami w górze.możesz mieć plamienia tzn ze się krwiak sączy.wchłonie się spokojnie.tylko z tydzień lez jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś brzuch od wczoraj pobolewa.byłam w sklepie wzielam dwie torby niby lekkie ale na trzecie piętro weszłam.już nigdzie po zakupy nie chodzę niby po trzy rzeczy a tu go się przyda go też lekkie i się zbiera później.pierdziele.Ale boli mnie tak okresowo raczej więc to chyba od rozciągania macicy.a w nocy to taka jestem spięte w srodku ze jak się przeciagam to czuję aż mi się wszystko rozciąga w srodku.janniki mnie też wczoraj pobolewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie na ból brzucha łykam magnez w tabletkach MagneB6, mimo że mam w witaminach Dha Mama Premium, ale raczej dla mnie to jest za mało. Nie wiem, czy można magnez przedawkować, ale w poprzedniej ciąży łykałam aż 6-8 tabletek na dobę z zalecenia lekarza. I żaden inny magnez mi nie pomagał, tylko właśnie MagneB6, może się inaczej wchłaniał czy coś. A różnica w cenie też była spora między nim a "niedziałającymi" na mnie. Nieraz brzuch to mnie tak boli, że nie mam siły wstać sobie nawet herbaty zrobić :( najchętniej bym leżała, ale też nie pomaga... Najlepiej jest jak zasnę, to wtedy zapominam... Oj jeszcze tyle czasu do września... Ale damy radę dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Magnez na bol brzucha? B6 to wiem ze na mdlosci powinna pomagac :) Wyciagnelam z piwnicy od rodzicow pilke do cwiczen i teraz w ciagu dnia sobie na niej siedze :) podobno takie cwiczenia maja przygotowac miesnie i miednice do porodu ale nie wiem czy to prawda ;) na pewno odciaza kregoslup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ns początku brałam magnez ale jak zapytałam mojej gin to mi powiedziała że ogólnie nie ma zaleceń co do brania magnezu w ciąży.i ze jak nie trzeba to nie brać i się nie faszerowac.więc przestałam.zdziwiłam się bo wiem że dużo kobiet bierze ale skoro mi niekarze go nie biorę.ja mam grać na bóle brzucha spazmoline rozkurczowe ale to bardzo sporadycznie jak mnie bardzo chwyci.raczej tego nie uzywam bo aż tak źle nie jest.poprostu bole jak na okres ale one przychodzą i odchodzą takżeda się przeżyć.ja chce już ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się póki co boję ćwiczyć po tych krwiakach i innych takich poki co.nie wiem czy mam się do jakiejś szkoły rodzenia zapisać...czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A b6 jest owszem na mdłości ale to witamina pomagająca przyswaja magnez dlatego z reguły te dwa składniki się łączy.ja też na początku brałam ten magnez ale magneb6 mamma nie ten zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez działa rozkurczająco na mięśnie (pomaga np. przy bólach miesiączkowych), reguluje pracę tarczycy (a ja mam w ciąży z nią problemy) i podobno przy niedoborze jest nerwowość i rozdrażnienie, a tego niestety u mnie nie brakuje... Zobaczymy czy pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik zawsze myślałam, że taka piłka przed porodem ma zwiększyć rozwarcie... Ale może faktycznie jest tak jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki musimy sie wspierac!!!! do wrzesnia juz niedolugo !!! Ja mam grype od wczoraj zołądkowa bylam dzisiaj u zwyklego lekarza i u ginki wymioty biegunka goraczka i dreszcze z malenstwem wszystko wporzadku ale wymioty jesli nie przejda do rana mam rano zglosic sie na szpital Dziewczyny co mam brac podczas grypy bo juz od zmyslow odchodze!! Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko boska ...elus js nigdy nie miałam tego cholerstwa więc nie mam pojęcia. Ale lekarz go chyba coś zalecił prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ela mam nadzieję, że Ci przejdzie i nie skończy się na szpitalu. Dostałaś jakieś leki? Słyszałam, że pomaga mocna herbata i mięta. No i picie dużej ilości płynów, żeby się nie odwodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz duzo pic, najlepiej elektrolity zeby sie nie odwodnic (ale upewnij sie w aptece ze mozna). I chyba nic wiecej nie pomoze... Paelka skakanie na pilce nie zwieksza rozwarcia tylko redukuje bolesnosc skurczy w czasie porodu :) Czy ktoras z Was bedzie rodzila w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mieta i elektrolity te co reklamuja w Tv myslalam ze jakies spoosby babcine macie dziewuszki kochane a tu nic :( Nigdy w zyciu nie mialam czegos takiego ale cholerstwo sie musialo teraz przywalic do mnie i oczywiscie mam opuchniete piersi do tego :/ Lekarka powiedziala ze to przez to ze mam goraczke :/Ja bede rodzila na pomorzu Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no ela tak to jest...ja też angine miałam jak byłam mala a teraz w ciąży się wzięła.przejdzie ci.kilka dni się przemeczysz.będzie dobrze.ja w łodzi rodze. Ja się zapytam mojej gin 6 kwietnia jak będę jakiś ćwiczenia wykonywać.i co mi poleca ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka popytaj i daj nam znak :) Jutro ide do okulisty mam nadzieje ze bedzie ok :) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać ale to dopiero w czwartek do niej lecę.daj znać Ela jak po okuliscie.ja jeszcze zamierzam się zapisać do innego okulisty na nfz w celu potwierdzenia ale nie chce mi się iść po skierowanie heh ale muszę się zmotywować bo nie wiem ile będę czekać.dziewczyny mam pytanie z innej beczki.potrzebuję matujacego fluidu.podczas ciazy cera mi nie wypiekniala.jakoś w miarę dobrze kryjacy.próbowałam już kilka i nic mi nie pasuje.teraz jeszcze nie chodzę do solarium a chodziłam raz na jakiś czas więc muszę kupić jakiś jaśniejszy.jakich używacie i jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ale Ty z kimś idziesz go okulisty?bo nie wiem jak u Ciebie ale ja to zawsze miałam krople wpuszczane na rozszerzenie zrenic i teraz też przed badaniem.i później się źle wudzic z półtorej godziny.Ale nie wiem czy to każdy ma.zapytaj może i może niech Cię ktoś odbierze.ja w pon jak byłam to wyjść z gabinetu nie mogłam bo tak słońce nawalalo i nic nie widzialam dobrze że po mnie przyjechali.to pozniej przwchodzi ale na początku jest masakra.i nie bój się one nie oddzialuja na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka dzieki za rade mam na 15 pojde z bratowa :) Wiesz co ja w rossmanie kupuje podkład dobre sa Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×