Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Ja tam mam poblokowane żeby widzieli tylko co Co chce hehe:) a grupa zakezy czy otwarta czy zamknieta.jak zsmknieta to widza tylko czkonkowie.Ale nie lubię jak się zbyt dużo osób udziela...Wiec odłączam się z tej grupy z fejsa bo go nie wiadomo co się dzieje później.ja dziś kupiłam trochę ubranek takich pod dziewczynkę ale mogą być też dla chłopca także zobaczymy do kogo pójdą hehe i zamoeilam meble nsjpierw do nas a pozniej do dzidzi.pewnoe dziewczynka bedzie tak też czuję że się potwierdzi.ja dziś w dole brzucha przez dwie sekundy poczułam jakby trzepotanie takie.Ale u mnie to trochę w ogole mało realne żeby już przez to lozysko i w ogole to 16tc dopiero umnie.Ela mnie bolą wciąż tak samo piersi.jest dzień ze delikatnie a dzień ze bardziej ale da się wytrzymać.mnie gardlo boli boje sie zebym ttlko anginy znoeu nie miala a boli podobnie.mnie też dziewczyny od wczoraj boli podbrzusze tak ciągnie jakby jelita jajniki cholerawie.nic nie brałam bo nie ma tragedii ale też coś jest średnie moje samopoczucie.ja też wczoraj trochę przesadziłem ze sprzątaniem.także dziś się oszxzedzalam.i jeszcze ze dwa dni też będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka martwi mnie to Twoje gardlo ja mowie biednemy ciaglewoatr wieje w oczy Ty angina Paelka bol brzusia o losie... Ja jeszcze nie czuje uspakajam sie ze wszytsko jest ok bylam przeciez u ginki tylko spokoj moze mnie uratowac Jesli chodzi o bol piersi to ja tez tak mam o zgrozo czuje jak mnie szczypia az... Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Hej u mnie ostatnio masakra to znaczy córka ma infekcje dróg moczowych i straszna gorączkę biegamy po lekarzach ja sama jutro mam wizytę u kardiologa a dziś prawie spaliłam mieszkanie patelnia z olejem tragedia po prostu nie mam czasu na nic nocami nie śpię bo córka gorączkuje ale mam nadzieje E juz jutro będzie lepiej bo 3 dzień antybiotyku ma. Idę spać póki ona śpi bez gorączki sory ze tylko o sobie ale nie mam głowy do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik ja też czuję to pływanie w brzuchu :) Jutro mam wizytę u lekarza, zobaczymy co mi powie na te wszystkie moje bóle. No i może już płeć poznam. Zdrowia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
redsky jasne rozumiemy zafladnij tu jak Ci sie skonczy szpital w domu czekamy na Ciebie Mi doskwiera bardzo bol piersi i ciezkie jak baniaki przy tym mam stan podgoroaczkowy Jak sie dzis macie dziewczynki? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i lekarza byłam.muszę robić inchalacje i brać syrop a jak nie przejdzie kolejny antybiotyk.lekarz powiedział że trzeci i czwarty miesiąc sa najgorsze do choroby a js cały trzeci choriwakam i teraz też.żałuję że nie poszłam do domu rodzinnego na parę dni to bym się nie z arazila choć moja mama też dycha.Ale doktor powiedziAł że do trzeciego miecha albo od piątego yo choroby nie aa groźne ale trzeci i czwarty to trzeba zwalczać bogorsze jest życie z infekcja.mam dość.idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to dziś kupiliśmy p arowar od takiej babki co ma dzidzie miesięczna i powiedziała że ona też na początku miała mieć córkę i jej tak każdy mówił a później się okazało że syn.a jej znajoma do 7missiaca myślała że ma córkę i w 7 się dowiedziasla że chłopak a wszystko miała dla dziewczynki.dlatego ja z kupowaniem to się wstrzymuje jeszcze hehe chyba że coś uni.chyba że mnie ktoś przekona że na stowe i ze nie wiem...sama to ujze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin specjalnie zrobil zdjecie od dolu, tak ze wyraznie widac ze miedzy nozkami nic nie ma ;) powiedzial ze mozemy kupowac rozowe ubranka na jego odpowiedzialnosc ;) nie jestem zwolenniczka dziewczynek calych w rozach wiec i tak ubranka mamy na razie uniwersalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też robila na różne sposoby ale powiedziała że nie widać Jajeczek raczej dziewczynka hehe ale zawsze się coś moglo podwinac i ze na polowkowym to dopiero będzie lepiej widać.w geberalnie jeszcze nie kupować rozu jak zamierzamy hehe.także ja się wstrzymalam.polowkowe coraz bliżej także się chyba wyjaśni.js też nie jestem zwolenniczką ze jak dziewczynka to wszystko różowe i to samo mówię mojemu że nie będzie garderoba we wszystkich odcieniach rozu pokój w różu różowy wózek.nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze bylyas u ginki i wszytsko ok ja natomiast mam taka biegunke i problem z zołądkiem ze hej bylam dzis u lekarza piwrwszego kontaktu myslalam ze to grypa co Wam pisalam wtedy okazalo sie ze musze zrobic testy pokarmowe bo te biegunki i wymioty moga byc wyniokiem nietolerancji jakies pokarmowej tylko jakiej niewiem jutro rano ide robic o losie... wazylam sie dzisiaj u lekarki pierwszego konataktu schudłam 3,5 -4 kg martwie sie jak niewiem Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia nie martw sie.zrobisz badania i będzie ok.jak schudkas trzy kilo a moeilas ze nie miałaś przeciez wcześniej niedowago czy coś to nic się nie martw.ja przytylam co prawda 3kg już.teraz mam robić niedługo jakąś krzywą cukru i gin mówiła że to niezła przygoda jest.wokół mnie wszyscy chorzy js też.inschaluje się itd nie ma tragedii ale super też nie jest.tymbardzuej ze na maj na polowkowe muszę być zdrowa.Mi na twarzy wyskoczył jakiś piasek wyglądam jak monstrum chyba od jakichś pylków ale przed ciaza już tak miałam i mijalo po jakima miesiącu zawsze na przełomie kwiecień maj.ale wyglądam strasznie tymbardziej ze cera w ciąży mi się pogorszyla:(i jakoś libido mi wzrosło hehe dziś mnie podbrzusze przestało boleć.obudziłam się bez bólu naszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za slowa otuchy!! Jestem juz po mam uczulenie na mleczne produkty takze porann KAWA z mlekiem precz:/ platki na mleku tez precz o losie...kto by pomyslal Betka a moje libido siega zenitu mam tak jak Ty Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Dziewczynki a ja byłam wczoraj u lekarza i będę miała dziewczynkę :) jesteśmy bardzo szczęśliwi, synek też się cieszy, że będzie miał młodszą siostrzyczkę :) Co do bólu brzucha to lekarz nie potrafił powiedzieć, dlaczego mnie tak boli... Zrobił mi badanie ginekologiczne, potem jeszcze usg dopochwowe, sprawdzał, czy szyjka się nie skraca, ale jest wszystko w porządku. Mam łykać MagneB6 (najpierw 3 tabletki dziennie, jak nie przejdzie to 6) i NoSpę forte 2 razy dziennie. No i ogólnie mówił, że mi się wszystko rozciąga, no ale że aż tak to nie powinno boleć... Ale cieszę się, że z dzidziusiem wszystko ok, strasznie fikała na usg, będzie *****iwa jak starszy brat ;) Mam śliczne zdjęcie buzi z profilu, taki malutki nosek (mąż uznał, że po mnie, bo on ma brzydki, a ten jest śliczny :D ). Ela a na co masz konkretnie uczulenie? Bo mój mąż nie toleruje laktozy w mleku to mu po prostu kupujemy produkty bez laktozy - mleko, jogurty, kefiry i normalnie z tym żyje, teraz pełno jest w sklepach takich wynalazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie na laktoze wracajac z przychodni kupilam sobie mleko bez laktozy ale nie kosztowalam jeszcze a czy ono jest w smaku takie samo jak zwykle ?:( ja dzis cala noc nie spalam piersi mnie tak bola i dol podbrzusza Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka to super! Ze wszystko gra.vo do boli to zmisny w organizmie sa tak duze ze czasrm nie wiafomo skad te bole.Ela ja to przedwczoraj i wczoraj myślałam że padne nie mogłam się ułożyć budzilam ciągle.a wczoraj to już w ogole trGedia dwie h się tak wkurzskam.tu mnie coś drapalo tu uwieralo i miałam takie napięcie mięśni w łydkch i stopach tak mi dretwialy.musiałam pół godz siedzieć w nocy z nogami na fotelu w górze żeby mi krążenie się unormowalo.dziś przed snem tak zrobię.i po jednej tabletce chelamag mama będę brac bo mam przez parę dni chociaż.a piersi to w nocy też mnie bardziej bolą ostatnio.ale itak bolą mniej niż na początku.ja to na początku miałam tragedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Paelka super że będziesz miec coreczke, moja córka marzy teraz o braciszku, może na polowkowym wkoncu się pokaże. Ela A co do produktów bez laktozy to moim zdaniem smakują identycznie jak normalne. moja córka od dłuższego czasu pije tylko takie mleko bez laktozy i my z mężem tez się na takie przerzucilismy bo tylko takie kupujemy i naprawdę żadnej różnicy nie czujemy.Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Ela A co do objawów nietolerancji laktozy moja córka miała bardzo podobne do Twoich, częste biegunki i wymioty do tego mało przybierala na wadze A po przejściu na takie produkty wszystko się unormowalo. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Ela moja córka tez miała bardzo podobne objawy nietolerancji do Twoich, częste biegunki i wymioty do tego słabo na wadze przybierala, a po odstawieniu mleka wszystko się uspokoilo. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej dziewczyny to widzę że same dziewuchy wrześniowe jak na razie chyba :) gratulacje Paelka :) Ela no to dobrze że juz wiesz o tej nie tolerancji tez mi sie wydaje że mleko bez laktozy smakuje tak samo:) U nas juz troche lepiej córka nie goraczkuje drugi dzien, ale co najadłam sie strachu,co wydalismy kasy to moje...teraz jest na drugim antybiotyku ale i tak nie wiem czy ostateczna diagnoza to to co jej dolegało.czeka nas jeszcze wizyta w poradni urologicznej ale to juz jak wyzdrowieje do konca. Powiem wam dziewczyny ze z tymi dzieciakami to tysiac razy gorzej jak są chore niż ze sobą.w sumie to chyba pierwszy raz mielismy taka poważniejsza akcje że nie wiadomo co jej było bo zawsze to gardło jakis syropki ewentualnie antybiotyk a teraz to masakra. Co do piersi to mnie praktycznie wogóle nie bolą troche sie powiekszyły i tyle.podejrzewam że tak jak z pierwsza córką bede miała znów problem z pokarmem ale to juz chyba genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1986
Dobrze ,że chociaż ja się wybiłam i będzie chłopak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te co znają płeć napiszcie jak się czujecie, ciekawe czy stereotyp się sprawdza. Mi teściowa też mowila, że chłopiec jest wtedy jak się zajdzie zaraz po okresie. Ja jestem w 17 tc i moja gin mowi, że to za wcześnie by coś widzieć. Dziwne bo nie które z was znają płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zależy od sprzętu i od lekarza moj niby powiedział że bardziej córka ale to jeszcze nic pewnego.z tym zajściem po okresie to trochę wymysły.sa dni płodne od tego.niby zajax można nawet w miesiaczke ale jak się mą bardzo nieregularny okres i się owulacja nalozy.to trochę czary mary.po prostu silniejszy plembnik wygrywa i już.ja w to nie wuerze.u mnie ciągle apetyt na słodkie i to niby się sprawdziło i kłopoty z cerą a dziewczynka podobno zabiera urodę.ale też w to nie wierzę.zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze u mnie w sumie takie ludowe madrosci sie sprawdzily- od poczatku ciazy pogorszyla mi sie cera, wlosy sie nie ukladaly mimo ze naturalnie mam dlugie i krecone, caly czas wygladalam brzydko, no i w zasadzie do 16 tygodnia caly czas mdlosci i wymioty, a nawet teraz w 19 zdarza mi sie wymiotowac - i prosze, jest dziewczynka :p Wrocilam dzis do pracy bo mam nadzieje jeszcze troche pochodzic i od rana dziecko tak sie krecilo ze przez wiekszosc dnia czulam ruchy- chyba wyczulo, ze mama jest poddenerwowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawdopodobnie dziewczynkę a nie miałam w ogole mdłości. Październik liczysz już ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wracam do pracy.jestem teraz na zusie a jakbym wróciła to znowu pracodawca by mi musiał płacić jakbym musiała iść na zwolnienie .nie opłaca się jak w sierpniu już mam itak urlop z później to już bym nie wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak zus juz placi to nie ma co kombinowac ;) u mnie jest troche inna sytuacja wiec moge wrocic bez problemu. Ruchow nie licze bo ma razie to nierealne- dzis przez caly dzien dziecko krecilo sie srednio kilka razy na godzine ;) no a jednak musialam skupic sie na pracy :) poza tym generalnie nie trzeba jakos specjalnie tego liczyc, takie zalecenia sa glownoe w ciqzach problematycznych i zagrozonych lub ze wskazan lekarza :) no i na pewno bardziej trzeba to obserwowac blizej porodu :) a na razie mozna po prostu sie cieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo czytałam że trzeba liczyć kilka razy dziennie chyba trzy najlepiej.i jakoś ok 10 ruchów na godzinę.ja itak będę miała z tym probkem bo lozysko z przodu amoetyzuje wiele ruchów podobno.a ty październik na której ścianie masz lozysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo czytakam ze trzeba liczyć i w ogole ze trzy razy dziennie ze 10 ruchów około na godzinę powinno być i się trochę zleklam.ja itak będę miała problemy z O dczuwaniem przez lozysko z przodu to podobno amoetyzuje wiele ruchów.a ty październik na ktirej ścianie masz lozysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
No z tym liczeniem ruchów to przed porodem teraz to nie realne i nie ma sensu ja zazwyczaj przez cały dzień nie czuje w ogóle dopiero pod wieczór kilka miźnieć.A co do przesądów to ja mam ochote na słodkie tak jak w pierwszej ciąży i dlatego przeczuwałam dziewczynke co do cery to raczej mi sie poprawiła włosy też wiec to mi raczej sie nie zgadza. z kolei ja czytałam że dziewczynke trzeba celowac przed owulacja czyli bo plemniki x sa bardziej wytwałe i dożyją do owulacji z kolei na chłopczyka dobrze celowac w owulacje bo plemniki y sa szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×