Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość Pazdziernik2016
Nie martw sie Ela, pewnie przy pierwszym denerwowala sie tak jak my :p przy szostym moze jest jej juz wszystko jedno ;) ja sie dzis zestresowalam bo od rana mialam tyle energii, zrobilam dwa prania, umylam okno, posprzatalam kuchnie... i tak mnie brzuch zaczal na dole bolec jak sobie juz siedzialam i odpoczywalam ze nie moglam ani wstac ani sie polozyc... teraz juz odpuscilo ale powiem Wam ze trzymalo mnie ze 20 minut... pierwszy raz a taki bol od poczatku ciazy, jakby skurcz ktorego nie moglam rozruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela to niej swiadczy... a to czy ktoras z nas chce kupic to czy owo to nasza sprawa dla naszego mniejszego zmartwienia i uspokojenia sie...ja gdybym miala nadmiar kasy to kupilabym wszystko co idzie by w miare spokojnie przejsc ciążę więc nic w tym uwazam do smiechu ze chcemy dobrze dla siebie i malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo chyba pazdziernik porobilas no ale jak mamy wene to robimy ...wazne ze ci przeszlo musisz uwazac i nie przemeczac sie za duzo mimo werwy i checi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankass dzikeuje za dobre slowo bo przez mopment zrobilo mi sie nieco glupio ze jestem histerykus...dziekuje... jak spedzacie wolny czas wekeend majowy? El.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja dwa dni temu dostalam gosci i czas swoj spedzam w kuchni haha takie mam wrazenie bo tu sniadanie tu pomyc po nim i za cheile na obiad przygotowac trzeba itd... pogoda u nas taka sobie niby slonce świeci ale wiatr okropny wieczorem goscie wyjezdzaja wiec moze jutro gdzies sie skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela pecherz atakuje ze jest straszne parcie i taki ból ze Ci sie ciągle siku chce.taki ból szczypanie.mi gin poeiedxiska ze to może już ucisk macicy ale wątpię żeby az tak.zobaczymy co wyjdzie z ppsiewu i jak coś tfu tfu wyjdzie to zrobię ogólne żeby zobaczyć czy mi bakterie nie minęły bo jednak przez te dni wolne trochę czasu minęło.zresztą po wynikach zadzwonię od razu do gin i zobaczę co powie.powiem ze już jest lepiej i czy możliwe czy takie bakterie mogą minąć same.bo kiedyś słyszałam że bakterie w moczu same nie mijają niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij wodę z cytryną. Jedz ogórki kiszone. Mi przeszło dzięki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama wrześniowa 35
Cześć dziewczyny. Jestem w 20 tygodniu:) w czwartek mam usg połówkowe. Trochę się stresuję. Czuję ruchy maleństwa. Mam pytanie do was: jak wygląda u was aktywność fizyczna, ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość dnia leżę i oglądam tv albo czytam.trochę pospaceruje. Ale nie ćwiczę, nie cwiczylam przed to nie będę tym bardziej w ciąży ryzykować. Słyszałam że to nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja przed ciaza bylam dosyc aktywna,ale w pierwszym trymestrze i do polowy drugiego strasznie zle sie czulam wiec aktywnosc ograniczalam do minimum. Od kilku tygodni znowu duzo sie ruszam, bardzo duzo spaceruje, nie lubie lezec bezczynnie, chociaz powtarzam sobie ze musze duzo odpoczywac i nie szalec ;) Od przyszlego tyg zaczynam zajecia dla kobiet ciazy w firness klubie, podobno im jestesmy aktywniejsze w ciazy tym porod szybciej postepuje- jednak nie oszukujmy sie, duzo tu zalezy od sily miesni i kondycji :) no i wiadomo, ze wszystko zalezy do przebiegu ciazy, w takiej z komplikacjami aktywnosc pewnie nie jest zbyt wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam o wyniki posiewu moczu.nie ma bakterii całe szczęście.kurde meczy mnie kaszel mokry chyba oskrzela mi się dopiero oczyszczają.aktywna byłam przed ciaza ale później krwiak i bóle brzucha więc zrezygnowałam z aktywności.mam wyrzezbione mięśnie i silne.mam nadzieję ze poród pójdzie gładko.a jak się oviepli to będę spacerować póki będę mogła na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze na silownie z partnetem ale nie regularnie poki nic mnie nie boli i ciaza przebiega ok to sobie pozwalam ...cwicze dolne partie ciala przed ciaza tez czasem chodzilam ale nie jetem zapalona dziewczyną co lubi ćwiczyć i ma wyzeczenia z tym związane chodze dla zabicia czasu raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mięśnie nóg mam obfite z brzuchem zawsze miałam problemy bo miałam oponke ale nie przeszkadzała mi ona na tyle żeby się jakoś tak katować żeby mieć płaski jak deseczka.ja jestem bardzo ubita.ja naraxie nie mysle o szkole rodzenia ani fitnesie bo zyje poniedzialkowym polowkowym.po tym będę musiała Co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty a ty die jakos polowkowego obawiasz? zreszta ja idac na badanie mysle czy jest ok wszystko...najbardziej to bym chciala zeby kopalo non stop bo to mnie uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestwem juz po polowkowym...usulyszalam bicie serduszka jestem szczesl;iwa....:):) przytylam 5 kg musze wiecej jesc choc z racji nerwów na poczatku ciazy malo jadlam to musze sie zmobilizowac i jesc... płod jest nisko dlatego ciagle siusiam,mam niedziegac i sie nie schylac..kurcze jak ja dam rade... poki co dzidzi miedzy nogami nic nie wyroslo wiec ma byc dziewusia Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela wiec nastepna dziewczynka moze bedzie :-) oszczedzaj sie Elus a tak to ok z malenstwem wszytko? Piekne to uczucie zobaczyc swojego skarba na ekranie jak sie rusza prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się polowkowego bo dzidziuś miał niedomykalbosc zastawki i teraz robię też usg setca dokladne.a zwrot kasy na posiew sue okazalo ze nie za tożenie ma bakterii ale podobno próbka była zła.z***bisvie.ciekawe co niby jak robiłam zgodnie z instrukcją.jadę po skierowanie żeby powtórzyć badanie nie będę co kawałek placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny też macie problem ze stanikiem, biust mi urósł dość sporo, kupiłam staniki i odciskają mi szwy na piersiach. i nie wiem czy to normalne czy sprzedawczyni mi źle dobrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupiłam droższy to jest dobry.inne się nie nadają.no ale z 7 dych musiałam liczyć na stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam sportowy i jest mi w nim wygodnie :-)a kosztowal 14 zl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też dałam 75zl za sztukę, a co do sportowych, fajnie się w nich czułam ale miałam wrażenie że wiszą, nie podnosi biustu jak zwykły stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki masz rozmiar piersi.u mnie na początku sportowy się w miarę sprawdzal ale teraz rozmiaru G nie dostanę sportowego.każdy mi odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75f mam także dość spory. Chyba kupię sobie dla karmiącej. A teraz 150zl poszło w błoto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Hejka. Mi zaczął się 20 tydzień. 21.05 mam wizytę no i usg:)) Ankass ile Twoje maleństwo waży? Chodzi mi o ostatnia wizyte:) i ile w ogóle Wasze pociechy ważą. ??? Bo moja mała to w 17tyg 215g mały klocek:-D ( eiem tez o marginesie błędu) więc z ciekawości pytam. I babeczki które naj lepiej wiedzą wszystko w ciaży bo już 6,7czy 10 urodziły to niech się zajmą swoimi dziecmi ( bo maja ich sporo)a nie będą sie wymadrzac bo tak naprawdę to go... wiedza . Bo każda ciaza jest inna nawet jej 6 czy 10 z . kolei. Majówka u Mamy. Odpoczynek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko moja dzidzia w 17 tyg wazyla 157g w 19 tyg 286g i ost usg z 20tyg i2 dni miala mala 374g wiec rosnie sobie :-) a co do biustu mialam zawsze maly teraz cos urosl a raczej ujedrnil sie wiec ze stanikami nie mam problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się odciskajaa szwy to to nie jest wygodne jak się domyślam.ja to kupiłam bez koronek jak nsmniej wyzlobien ktore by mnie uwieraly.w triumfie kupiłam cały z bawełny też wygodny bardzo ale zdziadzial szybko.i kupiłam jakiś w promocji za 8 dych polski jakiś nie pamiętam firmyna początkuteż mnie uciekał ale pod biustem ale się rozbił i jest ok już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzk
Kochane przyszłe mamy z terminem na wrzesień, czy macie już duże brzuszki? Jakie miałyście do tej pory objawy ciąży? Pozdawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xtzk, poczytaj nasze forum od poczatku to bedziesz wiedziala jakie mialysmy objawy, piszemy tu regularnie a posty sa ulozone przeciez chronologicznie :) Ja na razie brzuch mam malutki, ale zaczal juz rosnac- zaczynam 22 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Ja od piątku miałam straszną infekcję okolic intymnych, bardzo mnie piekło, myślałam, że oszaleję :o A co najlepsze mój ginekolog przyjmuje w poniedziałki i środy, a tu jak na złość 1 i 3 maja i wolne... Ale zażywałam Lacibios Femina, kupiłam sobie żel Provag i Multi Gin Active Gel i mi na szczęście pomogło. W następnym tygodniu mam wizytę, to wspomnę lekarzowi o tej infekcji, w ogóle czytałam, że dotykają one aż 75% kobiet w ciąży... Ja przy poprzedniej nie miałam takich problemów, więc nie wiedziałam, jaki to koszmar. Co do brzuszka to mam mały, choć to już 20 tydzień. Jak jestem w mojej ulubionej bluzie z misia to nawet nikt nie widzi, że w ciąży jestem... Na razie przytyłam jakieś 3.5 kg, ale ogólnie mam słaby apetyt i niedowagę i niestety w ciąży się to nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam 21 tydz i 3kg wiecej a czy widać to zalezy co mam ubrane. Jesli ktos mnie nie zna badz nie wie o ciazy to sie nie domyśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×