Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
w tesco sa super promocje pajacyk z czapeczka i czyms tam jeszcze z 67zł na 20zł niestety u mnie nie było juz malych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogóle pampersy aa chyba w Tesco w promocji ale nie wiem czy jeszcze.mialam sie wybrac właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
ja właśnie tydzien temu kupiłam w tesco z f&f 3 bodziaki z długim za 29zł i tesciowa mi kupila komplet:pajac spodenki body krótkie i czapeczka za 39 zł ale rozmiar 62 a chciałam coś 56 bo jednak na te pierwsze tygodnie lepsze są 56 moim zdaniem oczywsicie, no chyba ze sie urodzi jakis kolos ponad 4-4.5kg hehe no to wtedy nie wiem :) a pampersy kupiłam w rossmmanie jest promocja 1 mała paczka w sam raz do szpitala 19,79 za 43 sztuki. a wiecej to chyba mąż dokupi po porodzie ale 1 to szybko są małe wiec lepiej kupic wiecej dwójek jak ktos lubi robic zapasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
ja to rozmiar 56 to miałam po znajome bo to podobno bardzo szybko za małe jest włóasnie, wiec nie kupowałam, choc moze cos tam dokupie jeszcze.nowych rzeczy kupilam w r.62 troche.wlasnie wszystko powypieralam i sie suszy zeby cos spakowac do torby. poki co w sklepach jeszcze takie typowo letnie rzeczy, czekam do sierpnia, moze juz bedzie cos innego niz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrapki się przydają jak dzidziuś urodzi się z długimi paznokietkami żeby się za mocno nie podrapał a w szpitalu nie obcina się takiemu maluszkowi paznokci ze względu na ewentualne zacięcie przy obcinaniu i zarazki żeby nic nie złapał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala wazy 700g W tesco jest ta promocja na pieluchy moj mi kupil dzis wyspucisli mnie ze szpitala ok.18:00 jestem wypompowana okazalo sie ze mam bakterie w moczu musze brac jakis antybiotyk ale typowo dla kobiet w ciazy z infekcja Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Elunia biedactwo Ty moje..ciągle coś...Ale do przodu...damy radę...ważne ze małą siei rozwija do września coraz bliżej.ja idę dzis po te pampersy do rossmana paczkę za dwie dychy.ze w rossmanie kupię tanio to nie wiedziałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Coś siły dziś nie mam :( a wywróciłam dom do góry nogami :( i teraz trzeba to wszystko do kupy pozbierać :/ dziewczyny, czy wasze pociechy też są takie aktywne? Bo ja to aż się martwię o młodego... skacze jak szalony ... myślę, że mu miejsca brakuje;p i chyba go to denerwuje:( przez ten ****** pogodę ubyło mi 1,5 kg ... brzuch jednak rośnie :) ... jutro wizyta zobaczymy co powie lekarka :) co do rękawiczek... ja kupiłam pajacyki i body z zakładkami na rękawach, w razie czego będą zasłaniały pazurki :) śpiworek jeden do spania i jeden do wózka mam... resztę będę kupowała na bieżąco bo i tak mam tego ogromną ilość :) szpitalne dziewczyny trzymajcie się ... już naprawdę mało zostało :) ja już chciałabym żeby był wrzesień i synek był ze mną :) cały i zdrowy :) cały czas się zamartwiam, czy odpowiednio jem, piję, w odpowiedniej pozycji śpię itp. ... do zwariowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maurycwego mama a jaki masz dop wozeczka spiwór? ja wlasnie nie mam wozka jeszcze i niewiem czy jak kupie spiworek to bedzie dobry do wzoka na wymiar mi chodzi... Ela P.S jak sie dzis czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
W Rossmmanie sa Pampersy 1 od 3 do 5 kg ja na dzis tez mialam bogate palny co do gotowania potem mam jechac do mamy ale mi sie nic nie chce....jeszzce zaczeło padać :( wczoraj troche poprasowałam ale zostało mi jeszcze troszke odszukałam jakies rzeczy po córce typu przescieradełka do łózeczka musze to poprać.ja do wózka to nie kupuje śpiworka ale wiem że dużo osób kupuje, zamówiłam kocyk bambusowy bedzie w sam raz na poczatek,a na zime to kombinezon i mam drugi gruby zimowy kocyk po córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ela ja sama uszyłam pod wymiar wózka, bo z tego lamillou nie odpowiadały mi kolorystycznie:) ale ogólnie to często śpiworki są też do kupienia z firmy z której jest wózek :) ... jak będziesz już miała wybrany wózeczek to spokojnie coś dobierzesz ;) wybór jest ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od paru dni boli pod brzuchem jak.ide brzuch robi sie twardy wszystko mija gdy tylko sie poloze biore magnez na napinanie a mimo to tak sie dzieje tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marazie też śpiworka nie kupuję.co do aktywności to alicja pstatnio wlasnie znowu ma ciche dni.a kilka dni temu caly brzuch skakał.Ale odzywa się raz na jakiś czas więc jestem spokojna ale odzywa się jakoś bardzo nisko..nie wiwm czy znowu sie nie obrocila i jak się spać kładę to sie ułożyć nie mogę bo ciągle kopie chyba jej niewygodnie.mialam ochotę ma nutelle i od paru dni troche podjadam ale zauważyłam że po niej mala ma zaraz czkawke więc chyba jej za bardzo smakuje i lapczywie lyka wody plodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bóle i twardości to mam już od jakiegos miesiąca.jest dzień ze jest w miarę ok a jest ze chodzić nie mogę.zwłaszcza popołudniu po całym dniu.jak bylamnu gin mówiła ze to wiazadla i skóra się napina i na zolodek dziecko naciska go macica jest miękka.magnez też biorę ale niwiele to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do *****iwosci malej to wydaje mi sie ze nie spi wogole a kopie najbardziej gdy leze na prawym.boku wtedy z lewej strony mozna zauwazyc jak sie przemieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o niedrapkach. One ograniczają dziecku ruchy w brzuchu dziecko ma odruch ssania a niedrapki mu to odbierają po urodzeniu i nie może manipulować raczkami. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala jest mega aktywna- rano juz kolo 6 budza mnie kopniaki i potem w zasadzie przez caly dzien ja czuje, zwlaszcza jak zglodnieje i od razu po jedzeniu. Wczoraj nie moglam zasnac tak kopala, niezaleznie jak sie polozylam. Mam nadzieje ze jak sie urodzi bedzie spokojniejsza ;) ja wczoraj bylam ze szwagierka i jej synkiem na 3 godzinnym spacerze z przerwa na mrozona herbate w kawiarni :) jak wracalam do domu to upal juz mi sie troche dal we znaki, ale ogolnie to czulam sie dobrze. W ogole mam wrazenie ze im wiecej sie ruszam tym lepiej sie czuje- teraz wlasnie wrocilam z fitnessu. Rozmawialam z dziewczyna ktora przyszla na zajecia ze swoim rocznym dzieckiem- powiedziala zr byla aktywna do samego konca ciazy, przytyla 10kg i dwa tyg po porodzie wrocila juz do swojej zwyklej sylwetki- super, no nie? :) dlatego ja uwazam ze im aktywniejsza ciaza tym szybszy porod i powrot do formy. Oczywiscie o ile lekarz nie widzi przeciwskazan, wszystko zalezy od sytuacji i ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to powód do obaw, ale coraz częściej muszę zmieniać bieliznę bo jest po prostu mokra. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bierzesz luteine ? Ja mam wilgotną bieliznę po niej. Ale jak jest tego naprawdę dużo to idź do lekarza albo kup w aptece test taki do wód płodowych czy to nie one się sączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie biorę luteiny. Wizytę mam w poniedziałek. Trochę mnie teraz wystraszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy też w niektóre dni czujecie ruchy bardzo nisko?ostatnio czułam nad pepkiem a od wczoraj to normalnie mega nisko...mam duuuzy brzuch i może mala ma jeszcze dużo miejsca żeby zmieniać pozycję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak. Ale już jest ułożony pewnie główką w dół. Jak masz możliwość to podskocz po ten test do wód. A jesteś pewna że mocz trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakby była główka główka dół.to chyba ruchy czuję się wysoko...bynajmniej tak czytałam.kurde a tak długo już czułam jak kopie wysoko.oby siw obróciła jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajecie krew pepowinowa do banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kopie wysoko i nisko. Znaczy rusza i nóżkami i rączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×