Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Oj gościu to wybieraj coś bo czas leci...póki jeszcze możesz pomyśleć na spokojnie hehehe.chociaż naszkole rodzenia umnie też jeszcze niektórzy imion nie mają.a najlepsze jest to ze naszą córcia rodzynek...takto sami faceci w brzuchach.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z moim muszę zrobić jeszcze raz burze mózgów i w końcu wybierzemy. Ja w swojej rodzinie się wylamalam bo tak to wszyscy mają dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas m forum tez prawie same dziewysie A z kolei i mnie w rodzinie sami mali chłopcy.dawno dziewczy nki nie było.a i mojego faceta odwrotnie.zadmego syna.na 12 kuzynek kuzynki też mają corko i sam też jedna ma córkę.także póki co same kobity.NO ale może jeszcze się trafi chłopiec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że dużo tu dzisiaj złości na forum ;) Ja nie mogę zasnąć, bo znowu krwawiłam... Codziennie przed wizytą lekarzy boję się, że usłyszę, że to już pora na cesarskie cięcie :( Ela u mnie Emilka już na 100% będzie, zresztą mąż i synek już się tak przyzwyczaili, że nie miałabym serca zmieniać :) Kuleczka daj znać co tam u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczxny, ja ostatnio malo pisalam bo w sumie nie chcialam pisac wciaz o moich problemach.nadal leze , kolejny problem - bakterie i grzyby ( przez ten pessar) wiec antybiotyki i inne leki.mnostwo kroplowek. Do codziennych skurczy juz sie przyzwyczailsm, przychodza i odchodza.dopoki nie sa regularne jest ok. Chcialabym moc skupic sie na kupowaniu body i innych "skodkosci " , ale ciezko gdy walczy sie o kazdy dzien . Nie rozsiewsjcie negatywnej energii, przeciez wszystkim zalezy nam aby urodzic zdrowe dziecko. Kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś co ma pomóc jeszcze przysparza kłopotów. Dziewczyny sądzę że jesteście już po tym 30tc także wiadomo że każda chce donosic ciążę,ale na tym etapie wczesniaki wyrastają na zdrowe dzieci. Także pozytywnie myślcie bo stres nie służy nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie! Dzieci urodzone po 30 tyg bardzo szybko nadrabiaja :) przeciez juz nawet dzieciaczki z 24tyg czesto daja sobie rade z pomoca lekarzy, a co dopiero takie tyle tygodni starsze. Wiadomo, ze kazdy dzien jest teraz wazny ze wzgledu na pluca ale z tego co pisalyscie to kazda dostala juz sterydy na ich rozwoj. Mysle ze najgorzej na psychike wplywaja jednak te krwawienia- sama po sobie widze ze calutka ciaze moim najwiekszym stresem jest zobaczenie krwi na bieliznie... cale szczescie ze jestescie pod opieka lekarzy :) dobrze tez, ze w dzisiejszych czasach cala wyprawke mozna skompletowac przez internet- o ilr oczywiscie macie do tego glowe. Co do imienia, to my nadal nie mamy wybranego, a zostaly juz mniej niz dwa miesiace do porodu... dla chlopca mielismy wybrane, a dla dziewczynki wiele pomyslow ale na nic nie mozemy sie zdecydowac mimo ze codziennie myslimy. Juz zaczyna mnie to meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zostaje Bianka mysle ze lekarz sie nie pomylil co do córci bo moja gin nie potwierdziła bo nie bylo widac :-) a jak slysze ze ciaza mi.sluzy to mam watpliwosci czy czasem to chlopak nie jest a ja juz ubranka niektore takie dziewczece:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnieBasia ma byc... chyga ze ja zobacze i zmienie zdanie..:) a te literki Betuska to kupilas w jakimis pepco czy na necie? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Racja dziewczynki juz każda chyba 30 tydzien ma dzieciaki rosną juz tylko dobrze moze byc ja tez juz mniej zestresowana chodze jak sie ma urodzić wcześniej to sie urodzi . Ja to forum tez bardziej jak odskocznie traktuje jakbym miała ciagle Pisać o moim ciśnieniu i roznych moich schizach to bum zwariowała a tak moge poczytać co u was itd i oczywiście jak dziewczyny sie nie odzywaly szczególnie te szpitalne to sie martwiłam jednak sie troche zżyliśmy na tym forum i u każdej bum chciała zeby było Ok Wczoraj przyszły mi rzeczy które zamówiłam na Allegro kocyk zestaw butelek smoczek pieluszki i kosmetyczne rzeczy do szpitala wyciągnęłam tez koszule do szpitala z poprzedniej ciazy i biustonosz dzisiaj piorę i na dniach pakuje torbę do szpitala z podstawowymi rzeczami.u mnie juz 32 tydzien pierwsza córkę urodziłam w 37 teraz tez liczę po cichu ze urodze pare dni wcześniej niż w 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Co do imienia u nas zostaje Marcelinka tak jak i Paelki wszyscy sie przyzwyczaili najbardziej córka a mi sie podoba wiec nie zmieniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wszystko przez internet kupuję. Łatwiej, wygodniej tym bardziej że nie mogę długo stać czy to w kolejce czy gdzieś indziej bo słabo mi się robi i serce chce mi wyskoczyć. Ja się trochę stresuje że nie będę wiedzieć kiedy jechać do szpitala. Przeoczylam pierwsze zajęcia na szkole rodzenia :p a o tym była mowa. Ja miałam kupować butelki smoczki, ale dostaliśmy już kilka na szkole rodzenia więc na start mam, a potem już się kupi wedle potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię to forum tym bardziej że przeprowadzilam się do innego miasta i nie mam tu nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupić jakąś tanią koszulę, u mnie ceny koszul zaczynają się od 55zl i szczerze trochę mi szkoda tyle kasy na jeden raz wyrzucić. Bo zakładam ze przy porodzie ubrudze ja krwią i będzie nadawać się do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Ja kupiłam na bobaskowo.pl bo stwierdziłam ze na raz i nie bedzie zal wyrzucić a były za 25zl. I tez większość rzeczy kupuje przez internet ☺i właśnie tak czytam ze kupujecie butelki i uświadomiłam sobie ze nie mam jesce żadnej a może się przydać choć chcoalabym karmić piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidziulkowo przy laktatorze ręcznym jest butelka istotny jest smoczek do butelki tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem w 30tc i jak często czujecie ruchy? Bo ja od rana nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisalam ta stronę ale wyskoczylo mi ze dana strona nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dzieciaczek wyczuł ze się wystraszylam bo się poruszył uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 29 jestem i też nieraz kilka godzin cisza.pochodz poryszsh się później zjedz coś słodkiego i usiądź lub się połóż.moja wczoraj się trochę obkrecila no znowu czuję ruchy wyżej i wieczorem dała popalić może dlatego od rana jest niemrawa.ela lirerki kupiłam w homesay taki coś coś podobie pepco.były takie gipsowe białe klasyczne.a mi takie pasują.Ale super rzeczy aa np na allegro literki i taniutkie.ja koszule kiedyś kupiłam jakas ale nie rozpinana do karmienia z krótkim ale położna mówiła ze gdo saMego porodu nie musi być dla karmiacych.a poNiej mam m przebranie jeszcze dwie ale to już drozsze ladniejsze wiec ich szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w zasadzie nie wiem kurcze czy nie lepie by byko taka rozpinana o porodu tez...a wy jakie bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Ja mam rozpinana z obu stron ze do karmienia będzie wygodnie. A jak pobudze to wyrzucea i tyle. Tylko zamówiłam 2 i się teraz zastanawiam czy to strczyc? ??koleżanka rodziła niedawno i mówi że 2 dni była w szpitalnej koszuli potem w swojej i 2 jej starczyly. Ja ruchy czuje jak np. Jestemple głodna i mbiej więcej wiem już w jakich porach mała się odzywa.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rozpisce pisze by 3 koszule zabrać z rozpieciem z przodu. A właśnie jedna chce jak najtańsza do porodu. Tylko nie wiem czy już kupować, czy czasem brzuch jeszcze nie urośnie.Bo nie wiem jak szybko brzuch maleje po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to jestem szalona ja mam jakas schize ze mi przecieknie jak bede lezała... zamowilam wlasnie literki:BASIA wiec juz chyba ten Basiek zostanie A kupujecie oryginalne pampersiuji czy np. z biedry tez? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuch pewnie jeszcze urośnie ale nie ma co tez czekac do ostatniej chwili. troche luzniejsza wizac i juz. kupie jeszcze jedna do porodu z krotkim rekawem i rozpinana, bede miala trzy rozpinane i jedna nierozpinana jak cos. nawet ak nie bede karmin piersia to przecuiez do spania na poczatek po porodzie sie beda nadawac, wiadomo beda luzniejsze ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerując się opinią znajomych to twierdzą że nie widzą różnicy między pampersami a dada.jedynie w cenie. Na początek kupię jedna paczkę po jednej paczce tych i tych i sama zobaczę. Pisałam wam o tych *****ch ze nie miałam i aż nie pokoi mnie to ze pies nie opuszcza mnie na krok. Nadopiekunczy się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi doszły dziś te majtki wielorazowe i też się zastanawiam czy nie przemokne, bo myślałam że one mają takie jakby nogawki jak na zdjęciu a wyglądają jak zwykle majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 koszule rozpinane do karmienia, jedna przeznacze wlasnie na porod. Duzo dziewczyn mowi zeby na porod wziac np stary dlugi tshirt ktorego nie szkoda ale wiecie co? Uznalam ze pewnie kilka godzin na tej sali porodowej spedze, bede z mezem, bedzie polozna, jakis czas lekarz, wiec chyba warto zainwestowac te 30-40zl w nowa ladna koszulke zeby nie czuc sie tam jak obdartus ;) po co dodatkowo pogarszac swoje samopoczucie :) a i po porodzie przeciez taka koszule mozna uprac, wiec bez przesady. Ja swoje kupowalalam na allegro i wzielam wszystkie w ciemnych kolorach w razie gdyby cos tam mialo przeciekac ;) sprzedawca to dolce_sonno jakby co. Koszulki naprawde ladne i dobrej jakosci, a nie kosztowaly duzo. Normalnie mam rozmiar S, wiec kupilam M zeby brzuch sie zmiescil. Betty, lepiej zeby koszula byla rozpinana bo od razu po porodzie mozna przystawiac dziecko do piersi. Widze ze tylko ja nie mam jeszcze imienia...a to juz 32 tydzien leci. Wrocilam z ginnastyki i jestem tak mega glodna ze biegne jesc :) pogoda u mnie beznadziejna, wiec reszta dnia szykuje sie niestety w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×