Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Tak,to tylko macica się rozciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJALEDA
mam juz synka niedlugo 2 lata, pierwsza ciaze poronilam, dlatego tyle obaw. do tego przeziebienie jestem na antybiotyku, ale bede dobr4ej mysli. we wtorek do learza. pozdro dla wszystkich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wyglada wasza fasolka ma usg możecie pokazać zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja chętnie dołączę :-) Po 1,5 roku starań w końcu się udało!!! a nie było łatwo Pcos,choroba Hashimoto,brak owulacji,stymulacja Clo+Pregnyl po których rzygałam jak kot.. w końcu laparo,niedrożny jeden jajowód,przygotowanie do inseminacji i... udało się naturalnie :-)Dzisiaj zaczynam 8 tydzień,serduszko już bije :-) Termin 9 wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długą drogę przebylas.a jednak warto bylo:) jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujemy się świetnie, żadnych mdłości,trochę bolą piersi i czuję się osłabiona,ale poza tym super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo ślicznych, tanich, używanych angielskich ubranek dla niemowląt 56-86 cmw świetnym stanie! 2,5 tysiąca sztuk sklep internetowy: http://e-rafix.pl od 3 zł za sztukę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A1986 :) no ja idę w pt potwierdzić i upewnić się że wszystko jest Oki.. aż się boję póki co walczę z odparzeniami w pachwinach..:/ masakra pierwszy raz w życiu mam takie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJALEDA
po wizycie u lekarza. wszystko dobrze. toksoplazmoza troche cos wysoko wyszla, ale to pewnie do powtorki. no i cukier gorna granica, wiec juz dieta od 9tc. czuje sie ogolnie dobrze. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojaleda ja jutro idę na badania..a w pt do lekarza..jak wspominałam p.w Poza tym boję się kurczę.. ile wazycie? Ja mam osobiście mega gazy:/ wzdete brzucho i cierpię na bezsenność w nocy... jutro do pracy..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też męczą gazy i odbijanie od świąt,teraz jestem w 9tc, dzidzia ma już 2,15cm. Ważyłam 58kg ale przez ciągłe mdłości,wymioty raz rano raz wieczorem waga spadła do 55kg. Witam wszystkie nowe mamuśki.Mama85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama85.. witaj i gratuluję: )dziewczęta byłam dziś prywatnie na badaniach tzn..toksmoplazmoza.hiv.htc.wr.mocz.morfologia.cukier i zaplacilam 145zl.. jutro odbiór a w pt lekarz.. ja mam wagę 63:/ TALPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam wszystkie badania prywatnie,zapłaciłam 172zł.wyniki mam ok. Mama85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama85 A która ciaza? Długo się staraliscie?my pół roku i po clostilbegycie w 1wszym cyklu sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zapominam sie podpisac..p.w pisala TALPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziudziulkowo
ja jestem w 8tc, mdłości, wymioty to norma ;) mam nadzieje ze szybko miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziulkowo
Dodam że staraliśmy się rok i dopiero leczenie hormonów pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja 3 ciąża,dwie planowane trzecia wpadka,ale jak zobaczyłam bijące serduszko to łezka się w oku zakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.18 mama85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczatek roku a juz sie musialyscie ****ać glupie krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidziulkowo.najwazniejsze ze się udało jak i nam pozostalym:) Pracujące dziewczyny kiedy zamierzacie iść na L4? TALPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłyście wytrzymać glupie krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1986
Też byłam dzisiaj na pierwszych badaniach,ja się trochę wyspryciłam,bo załatwiłam sobie badania w Lux-medzie, mam pakiet,ale lekarze są tam do d...,dlatego jeżdżę na Ursynów do świetnego lekarza,jest nie tylko ginekologiem ,ale też położnikiem,pracuje też na Karowej a tam bym chciała rodzić,więc uznałam,że to dobry wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Cześć! Ja mam termin na 5 Wrzesień. Jestem w 10 tygodniu ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gizeelcia Wow to chyba jak dotychczas w ciazy najdalej z nas tu..:) jak się czujesz?A1986 no to 3mam kciuki aby było wszystko oki:) jestem już po pracy..teraz czas na odpoczynek: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha no jak zwykle zapomniałam się podpisać TALPA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Talpa No od 26.01 do 30.01 byłam w szpitalu na obserwacji ponieważ zaczęłam plamić pomimo brania duphastonu teraz nieco ustępują plamienia no i mam leżeć i odpoczywać ;) Mój kochany dzidzius ma 2,5cm :)) A Ty w ktorym tygodniu Jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Ja pracowałam od pojawienia się 2 kresek. Tylko jak dostałam plamien to zrezygnowałam i teraz ciągne L4 nie bede ryzykować że znowu zaczna sie plamienia i moge dziecko stracić! Mnie mdłości męczyły od 5tygodnia. Teraz sa troche mniejsze. I znowu głodna jestem co chwile :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Tylko jeżeli chodzi o mnie to muszę być na L4!! Bo mam zagrożoną ciążę przez plamienia które nie ustępują!! Jakbym nie plamiła to pewnie bym pracowała! W ogóle nie będę sie tłumaczyć bo winny się tłumaczy. Pomyliłas chyba forum kochana.. Psychologia i wymadrzanie to napewno nie na tym forum :) więc Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gizeelcia ignoruj tego typu wpisywpisu.. . ktos tu ewidentnie szuka zaczepek;) powodzenia!! Wracając do tematu.u to faktycznie oszczędzaj się nie ma co ryzykować.. ja prawdopodobnie jestem w 6 tyg teraz w pt mam pierwszą wizytę i bardzo się stresuje:( generalnie czuję się ok ale brzucho mam jak balon tak wzdety ze ledwo co oddycham;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×