Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny sa tutaj nowe osoby, nowi pracownicy piszmy troche jasniej bo niektórzy nie wiedza o co chodzi kompletnie, a potem sa kwiatki i plotki bo ktos cos zle zrozumiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze powiedziane !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie pojawi się pytanie kiedy wypłata, jestem w stanie wiele zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy coś wiadomo, kiedy będą paczki za wygrany konkurs Baczynskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sklepy wygraly konkurs Baczynskiej wiadomo coś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam PO asystenta, należy mi się asystencka premia za obrót czy kasjerska? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy da rade przenieść się ze sklepu niskoobrotowego do sklepu wysokoobrotowego, w obrębie tego samego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:55 , jeżeli są przyjęcia i zapotrzebowanie ludzi na tamten sklep to musisz poinformować kierownika sklepu i kierownika regionalnego. jest to możliwe, w zasadzie wolą przenosić pracowników na inne sklepy niż zatrudniać nowych, mało doświadczonych, tym bardziej na wysokoobrotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaTrawka
Dziewczyny, powiedzcie jak wyglada powrot po macierzynskim. Pracuje od trzech lat, w lutym konczy mi sie macierzynski, a w pazdzierniku umowa. Jest szansa, ze mi umowe przedluza? Lubie nasz sklep i moja prace, ale obawiam sie, ze popracuje tylko do jesieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie odnośnie pożyczki w pracy w jakich miesiącach można składać i kiedy są wypłacane z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny?6stycznia co macie w ramówce?bo moja kiero lubi wstawiać G w takie święta żeby rąbać nas na dniach wolnych!o dziwo teraz postawiła puste pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz PO asystenta to dostaniesz premie kasjera. W umowie i weszedzie masz wpisane stanowisko jako kasjer. Zazwyczaj dziewczyny po macierzyńskim wracając maja przedłużona umowę, ale niestety na który sklep trafisz po urlopie cieżko stwierdzić. Jeżeli na macierzystym sklepie jest komplet to dadzą Cie tam gdzie jest miejsce. Ale warto wcześniej spotkać sie z Kr i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrót po macierzyńskim masz zawsze zagwarantowany ale nie jest powiedziane ze zawsze wracasz na swoj sklep. Wszystko zależy od tego czy jest zapotrzebowanie akurat na Twoim sklepie. Jeśli chodzi o kierownika to bardzo rzadko sie zdarza ze wraca na swoj sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były już zgłoszenia w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś nie ma znaczenia co się wstawi..:) ważne żeby stan się zgadzał:))) odbiory mogą być na +, 0 lub - ale skąd Ty to możesz wiedzieć:) i tak Cię kantują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostać awans? Zależy mi bardzo na tej pracy, ale nie chcę być ciągle na stanowisku kasjera. Staram się, wszystko robię w szybkim tempie, mam nadzieję, ze ktoś mnie zauważy. Pracuję krótko, bo pół roku. Ale jak jest z awansami w naszej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój awans pracowałam trzy lata a tej się już po pół roku znudziło bycie kasjerem. Musisz mieć wiedzę, wykazywać się nią, wykonywać obowiązki ponad pracę kasjerki. Interesować się sklepem i jego poprawnym funkcjonowaniem, umieć ustalać priorytety swoich zadań, sprawnie i poprawnie wykonywać powierzone zadania. Starać się robić coś ponad to co zostało Ci zlecone. Tak wymagano u mnie u naprawdę wymagającej kierowniczki gdzie nieliczni awansują. Nie mówiąc o wiedzy która możesz zdobywać pytając- ale tych uprzejmych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie co sie wstawi w ramówkę.powinno być 0 czyli tyle samo odbiorów co dni przepracowanych w weekendy.jedli 6stychnia kiero wstawi G to daje juz mniej odbiorów niż powinna bo laski które nie za bardzo wiedzą o co chodzi to będą myslały ze mają prawidłową ilość odbiorów.moja kiero tak robiła i wychodziły nam nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to że wtedy powinno być - 1 g i będzie ok... to tylko symbol oznaczenia dnia wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam interesuje się pożyczka w pracy napiszcie kiedy się składa wniosek i kiedy wypłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzicie o chłopakach w pracy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, slyszalam ze mają montowac nam kamery w biurze, socjalnym i na korytarzu, bo pidobno wiekszosc sklepow ma juz takie mini kamerki w biurach, jak to u was wyglada, opowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to na socjalu nie mogą montować, bo tam sie większość przebiera. Ale w biurach juz dawno powinny być, to by zobaczyli ile kiero tam siedzi, bo tylko je i pije kawę a na sklepie jej nie ma. A ja w te mrozy nawet nie mam możliwości wypić cieplej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy w lampach ale niby nic nie wiemy ze mamy . Tyle ze nie wiedziałyśmy ze nam montują . Kiera dostała cynk od swego Kreta z centrali ze nam w nocy założyli w dniu kiedy sklep nie miał dostawy nocnej . Zachowujemy się jak zawsze nic to nie zmieniło . Ale takie zachowanie pokazuje za kogo nas maja w Łodzi . Poznań pozdrawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w biurze, widoczna. Jesteśmy dość nowym sklepem, ale mam to gdzieś. Jak potrzebuje coś robić na komputerze i siedzieć to robię i nie zastanawiam się czy ktoś widzi to czy nie, czy nie siedzę za dużo czy za mało. Jak jestem sama na zmianie to w biurze stoi kawa która pije w międzyczasie, zazwyczaj jest zimna ale tylko dlatego że nie mam czasu wypić jej w ciągu dnia bo na przerwie jem na szybko. To wszystko. Jak nie mam nic na sumieniu to co mnie to obchodzi. Ja osobiście wolę wykonywać zadania na sklepie, towarowac sobie, rozmawiać z klientami i doradzać ale niestety niektórzy nie zdają sobie sprawy ile rzeczy biurowych trzeba wykonać czasem i człowiek nie wie od czego zacząć. To nie jest mile zajęcie, tyle że się siedzi. Ale dziwne że miałabym stać przy komputerze bo w biurze jest kamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma być za wygrnanie konkursu Baczynskiej i czy wiadomo jakie sklepy maja dostac nagrody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wgl jest chore mają nas za niewiadomo kogo i montuja kamery, wyglada to jak pluskwa czy jak normalna kamera, zal normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czujkach ruchu sa ukryte kamery ale na komputerze u ochroniarzy sa 3 czarne okienka na pogladzie do ktorych trzeba miec kod dostepu. Ale maja to nowsze sklepy , moj sklep jest z 2014 i takie 3 ukryte kamery posiada a i jeszcze jedna widoczna kamere na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w socjalnym napewno i w mopowniku tzw technicznym ale niech sobie patrzą na cyce jak im prezes na to pozwala . Mi to glanc pomada mogę i dupę pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane z PKO, dawać znać jak będzie wypłata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×