Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
a napisała królewna wniosek o kartę czy ktoś ma to za nią zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy masz problem i d i o t k o żeby normalnie napisać? Zapytałam normalnie, a ty wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Chociaz tutaj badzmy mile dla siebie. Wszystkie tutaj jestesmy kolezankami. Pytania zawsze beda. Bo ktos pracuje 5 lat i wie duzo a ktos pracuje 5 msc i tez chce duzo wiedziec. Spokojnego dnia i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, ale szanujmy się. To, ze jestesmy w internecie nie upowaznia nas do obrazania siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie problem tylko wymuszam myślenie:) o każdy profit - kartę multisport czy luxmed trzeba wnioskować- za te produkty się płaci i trzeba wyrazić zgodę na potrącenie kwot z wynagrodzenia:) a epitety zostaw dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda wyjście do kina z tego projektu "Rossmann to my?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy region bądź sklep ma swoją kadrowa. Jeżeli chodzi o warte to jeszcze ktoś inny sie tym zajmuje a nie nasze kadrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer ogólny do kadr z końcówką 500 Jedna kadrowa ma kilka sklepów, nie ma jednego dla wszystkich. Jak zadzwonisz po ten z końcówką 500 i podasz numer sklepu to Cię przełącza do tej konkretnej. Najlepiej zadzwoń do siebie do sklepu to Ci kierownik albo jakaś funkcja poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę kochana, poproś o przełączanie na kadrowa swojego sklepu : 42 613 95 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO ma wypłatę, to dla zainteresowanych:) O stówe nizsza, wiec bez komentarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej godzin mniej kasy - taka zależność:) ale przypominam- kto płakał, że praca ciężka, że praca po 10,12 h itd... same jesteśmy sobie winne - a teraz goły etat i zgrzytanie zębami! podziękujmy koleżankom..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zatrudnili nowe osoby- żeby te zapracowane odciążyć:) a teraz zdziwienie- taki był głos ludu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na myśli, tę samą ilość godzin w listopadzie i w grudniu, a o stówę niższa wypłata. A co do 12 godzin w pracy, wolę być więcej dni w pracy i pracować po 8 godzin, niż 4 dni po 12 h, a pozniej kolejne dwa dni człowiek dochodzi do siebie. Kto co lubi:) My w styczniu na godziny nie narzekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,czy któraś z was ma jeszcze etat 1/2 czy wszystkie już przeszłyście na 3/4? Chodzi mi o "starych" pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1/5 etatu super co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi jezeli nie zrobilysmy obrotu grudniowego ale zrobilysmy wydajnosc to jakas premia sie nalezy czy niestety nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nowy kasjer ma tyle na godzine co ten ktory pracuje kilka lat ? inna jakosc pracy, zaangazowanie, wiedza . i po co sie starac w takim wypadku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy wyplacana jest premia za obrót grudniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsza wyplata przy takiej samej ilosci godz.to proste w grudniu byl wiekszy etat a co za tym idzie mniej nadgodzin i kasa mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) np. nocki płatne wyżej mamy; stąd różnice w wypłatach przy jednakowej liczbie godzin; 2) obrót jest priorytetem; wydajność mówi o efektywności naszej pracy; samo zrobienie wydajności nie daje zysku; stąd tak ważne jest organizowanie i planowanie pracy w sklepie w dłuższym czasie; tym się zajmujemy w czasie " K S nic nie robi i siedzi w biurze"; samo prowadzenie zmiany choć bardzo ważne i odpowiedzialne nie pozwoli na zrealizowanie obrotu przy zachowaniu wydajności;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Hej dziewczyny,czy któraś z was ma jeszcze etat 1/2 czy wszystkie już przeszłyście na 3/4? Chodzi mi o "starych" pracowników. U nas wszystkie mają 3/4, z wyjątkiem weekendowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jeszcze na 1/2 etatu. U mnie w sklepie jestem jedyną na 1/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jeszcze na 1/2 etatu w swoim sklepie jako jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ing jest wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy wasze zmiany tez tak wygladaja jednego dnia druga zmiana a nastepnego pierwsza? Jest zachowana 11 godzinna przerwa ale mimo wszystko to jest meczace. Jestem ciekawa czy na wszystkich sklepach tez sie tak dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dzieje sie na wiekszosci sklepow, wszystko zgodnie z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata moze być 2150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem trochę zła jest 15 a nie ma w bzwbk. Pewnie będzie dopiero po 17, jak człowiek mieszka w małym mieście to wypłata po 17 to tak jakby była 11 a nie 10 ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie miałam 150 godzin, w grudniu 160 godzin a wypłata tylko o 30zł większa... Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×