Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Ja jako asystent mam 17.50 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:33 I po odliczeniu wszystkich premii jak podzielisz wyplate przez godziny to ile wychodzi ci stawka netto za godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejam ponownie anonimmmmmmm 2017.01.06 Do zapytania o zapomogę świąteczną, Ja w tamtym roku w drugiej turze dostalam 13 styczniaoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.37. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile na czysto mam na godzinę. Premie są ruchome. Do tej pory za ok 140 h dostanę po ok 2.200 na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Hej dziewczyny, czy wasze zmiany tez tak wygladaja jednego dnia druga zmiana a nastepnego pierwsza? Mało tego, przychodzisz na 11:30, kończysz o 21:30, następnego dnia 8:30 do 20, następnego dnia znowu na 11 do 21:30, by następnego na 8:30 i do 20, i pytanie co tak źle wyglądasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszego dnia zmiana 14-21 a nastepnego 8.30-15. Owszem, zgodnie z prawem. Wazne ze ma kto sklep otworzyc i zamknac reszta sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałyście karty równych szans to macie każda równo i tez źle . Ułóż grafik dla 15 osób żeby każda paniusia była szczęśliwa . Nie szlajaj się po pracy po nocy to się wyśpisz i będziesz rano wyglądała normalnie . A jak masz z tym problem żeby się przez 11 godzin wyspać i przyjść do pracy to zgłoś się do lekarza . Może jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grafik wygląda tak że jeden tydzień pracujemy na rano a drugi na popołudnie. Asystentki rzadko mają miedzyzmiany. Kasjerki mają też cały tydzień jedną zmianę. Wiadomo że zdarzają się skoki z drugiej na pierwszą następnego dnia ale rzadko. Moja kierowniczka wg mnie bardzo dobrze układa grafik bo nie narzekamy. A zmiany są tylko wtedy gdy wypadnie L4 ale nie często się to zdarza u nas bo mamy zgrany zespół i nie chodzimy na wolne z powodu zlamanego paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 6:50 właśnie o takich niemiłych wypowiedziach chcialybysmy na tym forum zapomnieć!!!!! Jeśli kończę pracę o 21:30 to w domu jestem po 22. Zanim się wykapie to jest już 23 więc idę spać bo rano o 6 trzeba wstać żeby się wyszykowac do pracy, zrobić dziecku śniadanie ubrać i zaprowadzić do przedszkola i zdążyć na 8:30 Do pracy. Do 17 w pracy więc szybko jakieś zakupy i w domu przed 19. Kolacja, prysznic i o 20 godzina zabawy z dzieckiem. Maleństwo zasypia zazwyczaj po 21 więc i ja idę zaraz spać bo rano obowiązki. Zawieźć do przedszkola, wrócić i posprzątać dom, zrobić obiad dziecku i mężowi bo na 13:30 Do pracy. I tak się koło toczy. Więc zanim znów zaczniesz pisać o szlajaniu się po nocach to sama się wybierz do lekarza bo skoro nie masz rodziny i obowiązków to może z Tobą jest coś nie tak i może Ty powinnaś się zbadać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziewczyny mają wypłaty??? Do mnie jeszcze nie dotarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga, myślisz że tylko Ty musisz opędzić swoje obowiązki? Że ludzie pracujący w innych firmach mają wolne po pracy i Ty jedna męczennica do niej chodzisz? Ja w tej chwili pracuje na cały etat, ranki, popołudnia i daje rade wszystko zorganizować i nawet się wyspać. Oczywiście czasem grafik nie podpasuje ale proponuję Ci raz spróbować go ułożyć. Dosłownie mi ręce opadają,jak piszesz ze dziecko musisz odprowadzić do szkoły i coś tam zrobić poza pracą. Ile Ty masz lat? Nie wiesz ze tak wygląda dorosłe życie? Że czasu na wszystko jest mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:36 natychmiast zadzwoń do swojej kadrowej. Ostatecznym terminem jest 10 każdego miesiąca i nie może dotrzeć później. W innym wypadku należą Ci się odsetki. Masakra, ja mam ratę kredytu dosłownie w dzień wypłaty i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, bardzo Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos ma pojecie o robieniu grafikow to zrobi go dobrze i sprawiedliwie tym bardziej jesli robi miesiac w miesiac przez x lat. A po co mam probowac grafik ukladac i tracic czas skoro zaraz go ktos zmieni? Jesli ktos robi pierwszy raz to wiadomo ze trudno bo nie ma o tym pojecia ale jesli ktos robi przez kilka lat i tez twierdzi ze trudno to chyba z ta osoba musi byc cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mówiłam. Jak przyszło milion próśb, basen z dzieckiem jednej, lekarz drugiej, wesele trzeciej, wyjazd czwartej, urlop piątej, odbiory, nocki i to wszystko tak aby były równe szanse czyli równość nocek, ranków i popołudni, promocji i oczywiście weekendów ( bardzo tego pilnuje) to zaczęły się schody. Jednak grafik jest na cały miesiąc i nie ma jakichś większych problemów w rezultacie. Wszystko się wydaje proste dopóki sama nie musisz tego robić. I jak ktoś ma jeszcze problem bo jednego dnia zamyka a drugiego otwiera to szlag mnie trafia. Miałabyś cały czas na rano to byś była niewyspana, popołudnia to brak czasu na popołudnie z rodziną. Na dodatek dochodzą obowiązki które ma każda z nas, dzieci, zakupy i dom na głowie. Ja w poprzednim sklepie miałam grafik na tydzień bo taka kierowniczka była "świetna", dodatkowo zmieniany na okrągło i to drastycznie, bywało że bez informacji albo w formie SMS z informacja. 16 razy w miesiącu popoludna, wszystkie weekendy w pracy oprócz przepisowej jednej niedzieli. Miałam powody do narzekań a dawałam radę i to wiele lat aż się nie wyniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wie ile jest za urodzenie dziecka w warcie po tych zmianach i jaka skladka, ja jestem na l4 i zadnej wiadomosci z kadr ani ze sklepu jeszcze nie dostawlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za urodzenie dziecka z Warty dostaniesz 1500zl. Będziesz mieć na fajny wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek sie kupuje przed urodzeniem :) Kadry ani sklep do Ciebie nie zadzwonią, sama musisz sie dowiadywać. Z tego co mi mówiły babeczki z kadr od warty to my na l4 ciąża dostaniemy te papiery z deklaracja do domu. Ale zadzwonię koło piątku i dopytam kiedy to wyślą, bo i chce sie dopytać czy pity tez bedą wysyłać nam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11 :36 dzwoń do księgowej i zażądaj odsetek. Masz do tego święte prawo, i nie mają prawa Ci odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:36, zapewne do tej całej katorgi masz jeszcze mało godzin i nie widzisz wypłaty . Warunki pracy są zgodne z kodeksem pracy . Moja propozycja na zaoszczędzenie czasu wieczorem : zrezygnuj z kąpieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie.mój sklep będzie mial remont -3tygodnie.co robiłyście w tym czasie?na urlopy idzie sie?platne czy bezpłatne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo platny urlop,tylko szkoda 3 tyg.marnowac urlopu albo jak ktos woli to idzie na inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z przeniesieniem pracownika na inny sklep w tym samym mieście? Chodzi mi o przeniesienie nie z prośby pracownika tylko ,,pomysł,, kierownika, czy mogę odmówić? Jak odmowie jakie będą konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie będą konsekwencje jeśli kiero chce mnie przenieść na inny sklep a ja odmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123213213213
jesli kiero chce mnie przeniesc na inny sklep a ja odmowie jakie beda konsekwencje? ktos sie z tym spotkal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, u mnie w sklepie była taka sytuacja, nie masz wyjścia i odmówić nie możesz tzn. możesz ale miej świadomość, że pracę możesz stracić dziewczyna powiedziała KR że nie chce zmieniać sklepu i dostała odp że ok ale to się równa z utratą pracy więc co to za wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jezeli staram sie o przeniesienie na inny sklep czy moge je dostac wraz z awansem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chrzanicie!nie można sobie pracownika przenieś pracownika od tak sobie.mojs kiero miała taki kaprys kiedys i chciała sobie ustawić swoich przydupasów(bo ona przyszła z innego sklepu) i dobie wymyśliła ze sobie poprzenosi to kr jej to wybił z głowy.nie można sobie tak przesuwac!!chyba ze karnie to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o "przesuwanie pracowników "jak to mówicie , to KR może bez zgody pracownika delegowac go do innej placówki na okres do 3 miesięcy maks. Powyżej tego okresu musi już być zgoda pracownika i pisemna prośba o przeniesienie wysłana do kadr. Tak przynajmniej jest w naszym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkiwayyy
u mnie też albo przeniesienie albo wypowiedzenie. Wybrałam wypowiedzenie, mam nadzieję, że nie będę już tam musiała więcej chodzić tylko urlop wypoczynkowy mi wstawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego chca was przeniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×