Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Jutro będą wypłacać wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a co to za różnica czym płacisz??? pewnie że płacili bonami sodexo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bylo pismo ze nie wolno za zakup perfum 1 plus 1 płacić kartą podarunkowa i bonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nikt nie widział takiego pisma a ludzie płacili czym popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za paranoja!! Jeszcze troche to za produkty w promocji bedzie mozna płacić tylko karta visa haha koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Dziekuje za odpowiedz bo reszta to nie potrafi normalnie odpisac .Jak tak odpowiadacie klientom to dziekuje za taka obsluge !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie proszę czemu niby nie można było płacić za perfumy bonami czy karta podarunkową ? Trochę dziwne klient bierze 4 czy 6 sztuk perfum a ja mu odmawiam przyjęcia płatności bo chce płacić bonem? Ufff dobrze, ze juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:14 dokładnie. A zresztą po co ta dyskusja jak juz dawno po????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kase przeleją jeszcze po 17 tym ostatnim księgowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem na l4 ciazowym. Widzę ze wchodzą zmiany z ubezpieczeniem Warta . I mam pytanie czy ja zostaję na starych warunkach polisy czy muszę przejść na nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiany obowiązują wszystkich, zarówno tych na l4 ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super to się nie zalapie na wypłatę z polisy za urodzenie. Bo teraz podobno 9 miesięcy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem na l4 ciążowym. termin porodu mam na połowę lutego. Mam nadzieję że dostanę normalnie kasę za urodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli byłaś ubezpieczona przed zajściem w ciaze to dostaniesz normalnie kasę za urodzenie. Zmienia sie po prostu kwota ubezpieczenia, dla nowych ubezpieczonych jest karencja 9miesiecy. Dla rozwiania wątpliwości zadzwoń do kadr z końcówka 505.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny do kiedy trzeba te wnioski wypełnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym sklepie asystenci robią też grafik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś na l4 ciąża to deklaracja powinna przyjść do domu i trzeba ja odesłać. Ja tez na nią czekam a dostałam info ze będę wysyłać w zeszłym tygodniu, bo dzwoniłam do kadr w tej sprawie. Jakos nikt ze sklepu nikt nie raczył mnie w ogole o tym poinformować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest numer do kadr ? Czy każdy region ma inną kadrową? Jak wygląda ta kwestia...prosze o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kazdy region na inna kadrowa, czasami nawet i sklep. Musisz numer do kadr poprosic u siebie na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jak wygląda kwestia "wyprawki" po urodzeniu dziecka? Co się dostaje i w jakim czasie po porodzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grafik robi tylko kierowniczka! Każdy dzień zaczyna od siebie od 8 ( bo na tą godzinę przychodzimy) i dopisuje resztę. Od lat wygląda to tak samo. Regionalna zawsze jak jest to sprawdza grafik ale jakoś nigdy nie zauważyła że kierowniczka jest tylko na rano lub cały dzień....dziwne to...za co im płacą i po co są to procedury skoro i tak jest samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rano lub cały dzień czyli 12 h jak rozumiem... to nie tak??? tzn nie jest popołudniu jak jest cały dzień? ogarnij się, widzicie tylko innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pracownik
pracuję w ross od kilkunastu lat i w ostatnich latach robi się coraz gorzej,. wymagają nie wiadomo czego a kto z nas jest w stanie ogarnąć cały sklep gdy ma się dwie osoby na zmianie. kasjer siedzi na jedynce, drugi stoi na perfumerii a ja asystent mam zapier.... i ogarnąć wszystko na sklepie. Drogi Panie Prezesie nie da się tak pracować, jak na zmianie bd więcej osób to i klient będzie obsłużony i towar wyjedzie z magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Baczynskiej to u mnie w regionie wyniki były kilka dni po zakończeniu konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprawkę po urodzeniu dostajesz między 4 a 6 miesiącem. Są w niej pieluchy chusteczki jakieś kosmetyki i zabawka. Ale musisz wysłać akt urodzenia dziecka co i tak robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie za obrót grudniowy Kasjer 250 zł/brutto Asystent 500 zł/ brutto Zastępca 1000zl/brutto Kierownik 1500 zł/brutto Ten co ledwo nogami wlecze najmniej,ten co palcem nie kiwnął najwięcej,czyli standard!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.45 co do bsczynskiej Wrocław oszukiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oznacza że Wrocław oszukiwał? Niby jak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś jasne:) każdy ma prawo do swojego zdania. 6 godzin pracy może wykończyć,ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a co z kartą multisport? Na rozmowie zostałam poinformowana, że taka jest, pracuje ponad pół roku a tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×