Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
a jaki procent zrobiłyście tego obrotu? jeśli nie cały to mniejsza kasa ale zależy ile % zaplanowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Szanownej Koleżanki z 15:24; najlepiej jak weźmiesz swój pasek ze składowymi wypłaty i zapytasz swojego kierownika to Ci pomoże rozszyfrować co, skąd i jak jest wyliczane :) Pozdrawiam ciepło;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z pensji ;). Mam tylko pytanie. Ile aktualnie kosztuje pakiet podstawowy lux med ? Orientujecie się? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.16 zerknij na poprzednią strone.Nikt co chwile nie bedzie tlumaczyl dlaczego taka a nie inna wypłata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako jedna z dwóch osób na sklepie, jestem zatrudniona na pół etatu. Chciałam 3/4, bo i tak tyle zazwyczaj pracuje, a czasem nawet po 150-160h, ale nie dostałam, bo "dostajemy za mało godzin od regio". A co do przejścia z wieczornej zmiany na ranną to normalne. Swoją drogą irytują mnie ciągłe sms i telefony, życia prywatnego mieć nie można, ale jak jest coś bardzo ważnego do przekazania to smsa brak, a ja się dowiaduje po czasie, albo na ostatnią chwilę ... Poza tym we wstępnie ustalone dni wolne w grafiku nagle pojawiają się dniowki, a ja plany już swoje mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplaty roznia sie dlatego bo co miasiac moze zmieniac sie ilosc godz etatowych. Zalezy to rowniez od godz nocnych ile przepracowano. Trzeba czytac swoje paski tam wszystko jasno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pko juz po16 a ja dalej bez wypłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za męża płace 66,50 lux med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz mniej jest juz 1/2 etatu ale nadal zatrudniaja glownie na weekendy :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dużo pieniędzy potracaja za LuxMed ... Ale pracownik ma chyba taniej... Wiem, że osoby pracujące powyżej 3 lat nie płacą za ten pakiet. Pracując do 3 lat... jest potracana kwota z wypłaty lecz nie Wiem ile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luxmed do 3 lat pracy kosztuje tyle co koleżanka za męża płaci. Dobra cena jak za taki pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Współczuję Wam dziewczyny, że musicie pracować w tym syfie. Pracowałam kilka miesięcy i to był koszmar. Po zwolnieniu odchorowałam dosłownie tą robotę. Ktoś kto tam nie pracował nie ma pojęcia na czym to polega. Ja już nie muszę i życzę Wam w Nowym roku tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goła wypłata :/ bez żadnej premii jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rossmannie wszystko jest mozliwe, najlepszym rozwiazaniem bylaby rozmowa z kadrowa na temat naliczania premi i wyplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, pracowałam prawie 3 lata na stanowisku asystenta, to co tam się dzieje to przechodzi wszelkie granice. Na szczęście już tam nie pracuję i na prawdę moje życie wróciło do normy, koniec z tyraniem psychicznym jak i fizycznym. Ciągły stres o co jutro kierowniczka będzie miała pretensje, prawie codziennie był zmieniany grafik, zero życia prywatnego, zmienianie wolnego w ostatnim momencie, wysyłanie na delegacje, nierówne traktowanie pracownika i tak można wymieniać i wymieniać... Gdy położyłam wypowiedzenie to wielka złość kierownika sklepu i KR, oczywiście nie będzie podpisania porozumienia stron mimo iż nie pytałam się o to. Na złość dostałam wszystkie weekendy pracujące, wysyłano tylko mnie na delegacje. W mniej więcej tym samym czasie zwolniło się jeszcze 3 pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby byl duzy obrot to trzeba byc na sklepie doradzac i pomagac klientom mimo ze niektorzy ludzie zyczliwoscia nie grzesza ale taka praca, dokladac towar. Ale jak niby to zrobic gdy do poludnia pracuja dwie osoby? A na glowie dziury, dostawy, tel. zamowienia internetowe do zrealizowania. Perf tez obstawiona musi byc i teoretycznie jest. Po poludniu mimo ze wiecej osob wcale nie jest lepiej bo leauty trzeba zrobic zwroty przesuniecia. Klient przy tym wszystkim jest daleko w tyle bo wydajnosc najwazniejsza. Milego po poludnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie znajdę pasek? kiedy one są udostępniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasek drukujesz sobie sama w programie teta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala byc premia za obrót i wydajność - i jedno i drugie wyrobione. a tu nie ma nic :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia ta jest wypłacana po 20 także cierpliwości jak ci się należy to dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..lub przed 20:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dzwoniłam do kadr w sprawie tych pieniędzy świątecznych. Za późno wysłałam wniosek. Mówili mi że jak wysłałam w drugiej turze to dostanę w styczniu. Pismo wysłałam do nich 17.11. Od kiedy był termin drugiej tury , wie któraś? Bo zapomniałam zapytać. Jak wysyłałam w listopadzie to babka mi powiedziała,żebym jeszcze szybko wysłała to może się załapię na kasę w grudniu. Niestety nie zdąrzyło do nich dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 2 stronie jest napisane cos o zapomodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie p***y . Premia za obrót w grudniu jest do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ta agresja? Nie mozna normalnie bez wyzwisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos mial zly dzien bynajmniej i takie oto skutki sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do (17.46) wszystko pięknie powiedziane, prawda w 100%!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras z was pracuje jako asystent i ma stawke brutto 15,40? I przepracowala 135-140h?(sklep niskoobrotowy) W grudniu podpisalam nowa umowe, bo awansowalam i cos mnie chyba na wyplacie orżneli. :/ A jak ta wyplata ma tak wygladac to ja dziekuje za takie stanowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:39 Co do luxmedu ja osobiście dzwoniłam jakiś czas temu do kadr aby dokładnie się dowiedziec i teoretycznie karta jest za darmo natomiast od wypłaty jest odliczana kwota i na złotówki wychodzi ok 20zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo dziękuję Ci za w miarę sensowna odpowiedź dotycząca opieki Lux Med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×