Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne suplementy diety?

Polecane posty

Gość gość
Ja na pewno nie zaliczę do takich środków thermline fast - bardzo źle sie po nich czułam, byłam tragicznie zmęczona a pociłam się przeokropnie - niby to wspomaga pocenie czyli efekt chudnięcia jednak poza wypłukaniem wody i ogolnym odwodnieniem nie uzyskałam efektów :) Osobiście jestem zwolenniczką bardziej ziołowych preparatów - http://vitaman.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki temu że przez całą kurację trzymałam się zaleceń udało mi się na Foreverslimie schudnąć 14 kg.O efekt jo-jo też nie musiałam się martwić bo miałam pewność żę dam radę utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszego rozwiązanie jeżeli chodzi o odchudzanie jak zastosowanie Foreverslimu. Stosowałem te tabletki przez 3 miesiace i waga spadła o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy! ( które urodziły nie później niż 7 miesięcy temu) Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania suplementów diety w ciąży. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane w celach naukowych. Z góry dziękuję za pomoc! :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSep7xm1INQ1Y0Q7GLLqNOTVvZsfjlxHPoEwoXKcRaMzfWYk2w/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zbijamywage masz rację - odpowiednio dobrane składniki roślinne, to najlepszy sojusznik w walce z nadmiernym apetytem. Ze swojej strony polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znaleźć można m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate czy jagody goji. Herbata, oprócz redukcji apetytu, ogranicza również wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat herbat funkcjonalnych Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serigiusz
A przykładowo to ile w ciągu dnia należy pić te herbaty z Big Active? Widziałem je u siebie w sklepie, ale nie wiem jak je stosować po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne sa najlepsze, stosuje iqacai i jestem bardzo zadowolona, 9 kg w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilberto
Takie pytanie mam, co w ogóle daje morwa, jak działa w takiej herbatce? Bo chętnie sięgnąłbym po taką herbatę od big-active.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement Iqacai, już w pierwszym miesiącu udało mi się schudnąć 4 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja_opewik
ja podczas ciąży stosowałam suplementy witaminowe pregna plus i jestem zachwycona nimi. naprawde fajnie dzialają i wyniki mialam perfekcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Foreverslimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilberto, morwa biała zmniejsza trawienie cukrów złożonych i wchłanianie cukrów prostych, przez co następuje zmniejszenie ilości spożytych kalorii i odkładania tkanki tłuszczowej. Tym samym morwa w składzie herbat funkcjonalnych Big-Active znacząco wspomaga odchudzanie. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zastosowanie Foreverslimu okazało się przełomowe. 3 miesiące czasu i waga poleciała w dół o 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję tej decyzji, W 3 miesiące udało mi się pozbyć 13 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w pracy polecają spróbować te herbaty z Big-Active. Planuje zacząć je pić bo okres wakacji coraz bliżej a parę kg mam za dużo w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiliMAX, dziękuję za wzmiankę o naszych produktach w pozytywnym kontekście dbania o linię. W ofercie herbat funkcjonalnych Big-Active znajdziesz również Active Burn Spalanie oraz Slim Plus Anti Yoyo. Jeżeli do diety i codziennej herbatki dołączysz odrobinę ruchu - efekty będą imponujące. :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym pomysłem. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi i to nie tylko tego co pozostało po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryksza
Online Ekspert Big Active . Jaki skład jest tych herbat? Interesują mnie herbaty ziołowe oraz owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy herbata funkcjonalna to suplement diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwisiaMisia
Ja akurat suplementów na chudnięcie nie stosuję, bo uważam, że ćwiczenia i dieta potrafią zdziałać cuda, ale jako, że mój organizm nie przyjmuje wszystkich witamin i minerałów, to muszę pomagać mu przyswajać suplementami niektóre wartości odżywcze:) od dłuższego czasu zaopatruje się w naturopatia-santum.pl głównie w Omega Flex Duo i Neurobalance. U mnie sprawdzają się świetnie bo są w 100% naturalne uzyskiwane w sposób naturalny, a nie jakaś tam chemia z telewizji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. W końcu sukces i nie mam problemów z nadwagą, bo jej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to Slimunox jest obecnie jednym z najlepszych środków na odchudzanie jakie można kupić w Polsce. Stosowałam go przez 3 miesiaće i waga spadła o 14 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy logicznie myślący wie, że tabletki, nie ujmując nic ze skuteczności Slimunox bo sama go stosowałam i jestem bardzo zadowolona, ale one wspomagają proces i dieta też jest potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosowałam Slimunox i przyznam, że w moim przypadku się sprawdził. 7 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×