Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne suplementy diety?

Polecane posty

Gość gość
Znam ten suplement, pół roku temu stosowałam. Znajoma mi poleciła i na dzień dzisiejszy jestem 8 kg chudsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamil
Ja powiem szczerze, że według mnie każdy powinien suplementować swoją dietę. Ja sama kupuje suplementy nie tylko dla siebie ale także dla męża i dzieci na naturopatia-sanatum.pl i wiem, że to, że nie chorujemy i się świetnie czujemy jest zasługa odpowiednich naturalnych suplementów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie środek bardzo skuteczny i jedyny który na mnie zadziałał. Nie wiem co w moim organizmie jest nie tak, nie mniej próbowałam kilku środków i za każdym razem efekty jak dla mnie nie były zadowalające, dopiero po Foreverslim mogę z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że teraz jestem spełniona pod względem odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na każdego muszą działać dane tabletki .Schudłam dzięki Slimunox 9 kg może to nie za dużo ale zawsze.Sądzę że jakbym częściej się ruszała a nie raz w tygodniu basen może wynik był by lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja jakieś 4 lata temu stosowałam Alli. Udało mi się wtedy schidnąć ponad 15kg. Rok temu urodziłam swoją pierwszą dzidzię i znowu mam ok 10kg do zrzucenia. Tydzień temu zamówiłam Alli i dam wam znać jak mi idzie. Jedyna strona gdzie znalazłam lek to https://pl.treated.com/leki-na-odchudzanie/alli nigdy wcześniej od nich nic nie zamawiałam, ale wypróbowałam i tabletkił przyszły w jeden dzień :) Trzymajcie za mnie kcuiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ForeverSlim jest skuteczny, jednak trzeba pamiętać, że jest to suplement diety i jako taki ma odpowiednie działania. Chodzi mi o to, że należy go brać zgodnie ze wskazaniami producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego trzeba zacząć? O tego, że jeśli nie ruszycie się z kanapy to nie liczcie, że tabletki Wam pomogą!!! Odchudzanie to złożony proces, na który składa się ****** dieta. Jeśli chodzi o dietę - trzeba dobrze rozplanować posiłki plus dorzucić fajny suplement z błonnikiem - ja stosuję colon slim w proszku, dzięki czemu wędruje bezpośrednio do moich posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Green Barley Plus to produkt kompleksowy. Polecany jest przez osoby wybierające zdrowy styl życia, oparty o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną. Dzięki wysokiej zawartości aktywnych substancji pozwala w krótkim czasie zgubić kilkanaście kilogramów. http://nplink.net/bimQHA63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, kiedyś stosowałam acai, ale muszę przyznać że efekty były znikome. Wybrałaś już jakiś konkretnie? Jeżeli nie to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić amlan, dostępny tu https://amlanforte.com. Wrzucam link, żebyś mogła się z nim zapoznać. Jak dla mnie, nie ma lepszego . Biorę go cztery miesiące, waga systematycznie spada, mniej więcej 3-4 kg w pierwszych miesiącach. Aktualnie jest to 1-2 kg na miesiąc. Ale cały czas chudnę, chcę wprowadzić teraz siłownię dwa razy w tygodniu, myslę że przyspieszę spalanie sadełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RychaMycha
moim zdaniem jak ktoś chce zdrowo, mądrze i trwale schudnąć, to niestety musi włożyc w to trochę wysiłku i samo stosowanie suplementów diety nic mu nie da. Ja kiedyś myślałam podobnie i łykałam różne chromy, koktajle i inne chemiczne suplementy, które miały działać cuda, ale nie działały. Dopiero jak poszłam na wizytę do Naturhouse i tam dostałam oprócz suplementów dobrze ułożoną dietę, opiekę dietetyka i mnóstwo wskazówek, to waga zaczęła iść w dół. Moim zdaniem suplementację trzeba właśnie łączyć ze zmianą sposobu odżywiania oraz trzeba zacząć się ruszać – to jedyny sposób na zdrową utratę wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka polecila mi Slimunox w połączeniu ze zdrową zywnosci przynosi oczekiwane rezultaty ; ) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Wrocławia lub okolic to mogę wam polecić aptekę www.pharmateka.pl Otrzymałam tam profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich suplementów diety. Moja figura teraz wygląda o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninap25

Slimunox próbowałam ale nie przyniósł mi takich efektów jak Fat Fat Burner fatfastburner.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Odchudzać należy sie mądrze i systematycznie.Dieta i ruch to powinna być podstawa ale zawsze dodatkowo można pomagać sobie tabletkami takimi jak Slimunox.Zdecydowanie dieta jest wtedy łatwiejsza i prostsza.A spadek wagi zdecydowanie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgg

Zobacz sobie taką opcję jak Captafer – bardzo dobrze się sprawdza, daje dobre wyniki jeśli chodzi o lepsze przyswajanie żelaza i tym samym ogólnie wyniki się poprawiają, nawet jeśli syntetycznej formy żelaza się nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit 6

Bardzo skuteczny jest program Fit 6. Pierwsza część tego programu to Inner Balance - SŁUŻY całkowitemu oczyszczeniu organizmu z toksyn, a jednocześnie chudniemy. Kolejne części to już dalsza utrata wagi. Program jest super. Jestem w firmie FM, jeżdżę na szkolenia, posiadam już dość bogatą wiedzę na temat tych środków. Posiadam te suplementy. Zapobiegają łaknieniu i dostarczają witamin i minerałów. Sama korzystałam z pierwszej części. Schudłam kilka kilogramów, nie mam raczej nadwagi. Ale osoby z większą nadwagą zrzucają więcej już przy pierwszym etapie. Napisz  do mnie - monikaf15@op.pl. Udzielę wszelkich informacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×