Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne suplementy diety?

Polecane posty

Gość gosiaczek K
Ja polecam sprawdzony i bezpieczny - Thermo Speed z firmy olimp, u mnie się sprawdza idealnie przed latem, gdy chce zgubić trochę tłuszczu i trochę się ruszam. Działa świetnie - nakręca metabolizm - czuć to na treningach i widać po efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusztynka
A ja z kolei biorę IQgreen i zaczęłam bardzo starannie dobierać swoje posiłki,czytam etykiety w sklepach,odstawiłam słodycze,piję dużo wody i herbatę zieloną.Suplement pomaga mi dodatkowo spalić tłuszcz i poprawił moją przemianę materii.Ogólnie czuję się po nim dużo lepiej.Muszę jeszcze poprawić się z ćwiczeniami bo narazie ćwiczę bardzo nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenanka
Ja tam nie jestem za braniem chemii, ale jednak musiałam się jakoś wspomóc. Od 3 miesięcy biorę IQacai i jestem bardzo zadowolona z efektów. Chudnę, a przy tym czuję się dobrze, a to dla mnie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam o tym iqacai i potwierdzam, działa. Dumnie schudłam 4 kg i walczę o więcej :) do tego zmiana trybu życia i mogę niebawem kupować moj wymarzony strój kąpielowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jestem zadowolona z Slimunox to jest mało powiedziane jestem mega zadowolona.W ciągu miesiąca zgubiłam 5 kg a żebym osiągneła pełen sukces brakuje mi tylko4 kg .Na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanellka
Wiadomo chyba, że od samych tabletek nie da się schudnąc. Chociaż moim zdaniem działają one na zasadzie suplementów takich jak dla sportowców. Ja np. stosowałam iqgreen na bazie zielonej kawy podczas diety i jestem mega zadowolona z ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałem kilku suplementów diety i najlepszym z nich był IQacai,schudnąłem 8 kg bez wysiłku,w krótkim czasie.Naprawdę polecam ten produkt ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Ja stosowałem suplement diety IQacai i udało mi się stracić 7 kg w bardzo krótkim czasie,polecam wszystkim,co chcą schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno pytanie czy odchudzanie z tym środkiem Slimunox jest trwał.U mnie mijają trzy miesiące odkąd skończyłam się odchudzać z Slimunox i żaden kilogram nie wrócił czyli nie wystąpił efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja132
Nie kłamały Cię,ja również stosuję IQacai już od pary tygodni i schudłam 7 kg :) naprawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno określone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Slimunox i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się w Slimunox podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota43
Zależy jakie, na pewno żadne tam farmaceutyki, najlepiej zioła. Witaminki ewentualnie, ważna jest l-karnityna, można pić specjalne herbatki ją zawierające. Takich dostępnych w herbaciarniach albo aptekach jest sporo. Przy ćwiczeniach siłowych i kardio picie herbatek ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne zioła nie rozwiążą problemu, mogą jedynie wspomóc odchudzanie. Suplement diety NUTRICODE SLIM EXTREME został przebadany i stosuje go wiele osób, suplement polski. Zapraszam na stronę bloga https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/ Ja stosuję SLIM EXTREME i mam już wyniki. Zapraszam też do grupy na facebooku https://www.facebook.com/groups/schudnijzemna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje odchudzanie wspomagałam Foreverslimem.Przez dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz nadal nie jem kolacji i nadal korzystam z zajęć aerobiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki na odchudzanie mogą być na prawdę skuteczne jeśli dobrze wybierzemy. Patrzcie na skład. Ja tak wybrałam Slimunox i sie nie zraziłam. Schudłam 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukałam suplementy dla siebie, brałam goji, wyciągi z pieprzu, jagody acai i żąden mi nie pomógł, ale ostatnio trafiłam na wyciąg z agrestu indyjskiego i naprawdę pomaga! kupiłam go na https://www.amlanforte.com/ nie kosztuje dużo a jest skuteczny warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same nie potwierdzone suplementy. Czy znacie kogoś kto je stosował? Przechodzicie podobnie jak ja wcześniej przez wiele diet i na każdej niewiele chudniecie albo NIC i szukacie dalej. Może warto zatrzymać się przy SLIM EXTREME? Warto https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, czy warto sie truć jakimiś nienaturalnymi rzeczami, zawsze pani w szkole średniej o profilu gastronomicznym mówiła nam zeby stawiać na pierwszym miejscu naturalne produkty. Może najlepiej najpierw ustalić sobie diete, pózniej dobierać jakieś suplementy jeśli naprawde beda potrzebne, fajny artykuł o suplementach http://dieta-odchudzajaca.com.pl/tabletki-odchudzajace-naprawde-odchudzaja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak skuteczne suplementy. Zacznijmy może od tego, że suplementy NIE SĄ PRZEBADANE ;) Nie warto ich brać... no chyba, że faktycznie robisz coś więcej. Hm.. DUŻO więcej by osiągnąć konkretny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są nienaturalne, wręcz odwrotnie. Jest to naturalny ekstrakt z agresu indyjskiego, nie ma nic złego w takich tabletkach. Ćwiczę i wspomagam się suplementem jak dla mnie idealne połaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie kuracji z suplementem Slimcea. 4 tygodnie i spadek wagi o 5kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzieki suplementacji herbatką sylwetka lux malwa tea, z 69,5 kg zrzuciłam póki co 7 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się udało z Slimunox schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem odchudzanie z Slimunox jest znacznie łatwiejsze, wcześniej próbowałam na samej diecie i niestety efektów specjalnych nie było . Jak zaczełam brać te tabletki wszystko ruszyło w odpowiednią stronę, czyli waga w dół, samopoczucie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Foreverslim działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×