Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Azja miałam jeszcze taki w dużym słoiku ale nie wklejam bo nie zachwyca ten w małym słoiczku był o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hejka dziewczyny, przepraszam ze tak zamilkłam,u mnie dzisiaj bylo słonecznie i musialam wykorzystac ten dzien na mycie okien,jeszcze jakies porzadki porobiam, 3 prania,posciel ,w międzyczasie zakupy i tak mi dzien zleciał.A z małym troche ciezko myc okna bo szedl i mazał za mną...❤️I jeszcze na dworze pobawilismy sie bo przez najblizy tydzien ma byc pochmurno i bez slonca,wiec nie wesoło. Fili-ty to jestes petarda,jeszcze troche i bedziesz wazyc 50 z twoim tempem.Super gratulacje za wytrwałosc ,zuch ❤️ Azja-w netto i w lidlu jest kokosowy ,troczony na zimno extra virgin 200 ml za 9,90 . Wracaj szybko do zdrowia Ja jutro mam kontrolne wazenie,były nalesniki,ciasto,troszke pizzy zobaczymy jutro:-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie także wczoraj pracowity dzień wyciągnęłam dekoracje świąteczne więc kot i bliźniaczki zafascynowane. Bardzo skromnie u mnie z tymi dekoracjami z uwagi na bezpieczeństwo. Wczoraj szukałam w lidlu olej kokosowy ale nie znalazłam :( gdzie go szukać???? Kupiłam wodę albo mleczko kokosowe tylko nie wiem do czego. Miło się zaskoczylam bo lidl na owoce, warzywa, chyba bakalie i mąki daje rabat 10% dla dużej rodziny a ja taką jestem :-) Puherka :) dziękuję nie.znikne nie znikne dogadzam sobie wczoraj kabanosy. Nie spieszy mi się z 1 kg. Dużo wczoraj zrobiłaś kochana za cały tydzień ale fakt pogoda była piękna i raczej do świąt się nie powtórzy. Miłego dnia życzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski PHUerka - prześlij mi ten link na fb - poczytam sobie i GRATULUJE takiego efektu wagi !!! FILI - ja narazie nie mam do tego głowy żeby robić setek badan.. pójdę napewno i zrobie... ja zastanawiam się czy do wierzbickiej sie nie odezwać. U mnie dzisiaj kapusniak w Szczecinie 5 stopni, słońce świeci i deszcz pada.... hahha normalnie kosmos jakiś... Ja też dziewczyny sprzątałam w week , a dokładnie to miałam pół szafy do wyprania - kot wlazł i nie wiem co mu odbiło nasikał w sterte czystej pościeli i reczników więc wyobrażacie sobie ile prania.... naszczęście w week była ładna pogoda to chociaż mi poschło wszystko....ech U mnie dietetycznie coś kulneło - ale wiem dlaczego (mam mega dużo stresu związanego z pracą )ach i wpadła gałaka pyrek , schabowe w panierce i pizza i grzesiek w czekoladzie i dwie krówki w ostatnich dniach.. Jakoś nie mam weny twórczej na posiłki - nie chce mi się robić sałatek ani nic.... znów jakiś kryzys .. no ale oczywiście nie poddaje sie i jeszcze te święta..ech..... syn już sobie zażyczył żur w chlebie... partner sałatkę jarzynową i pieczeń z karkówy - ech..ciekawe czy udało by mi się oszukać i jarzynową zrobić bez ziemniaków - ha była by nisko węglowa.... może to jest jakiś pomysł... ciasto ogranicze do jednej babki pisakowej i tyle.... no i wiadomo jajka w każdej postaci :) więc może uda się niskowęglowo pojechać w święta - ale nie wiem co będzie u teściowej - pewnie jakiś obiad itd... znów pełno żarcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hejka dziewczyny, Fili-olej kokosowy jest w moim lidlu kolo oleju,na górnej półce,najlepiej popros ekspedientke z o pomoc,ja wczoraj miałam problem ze znalezieniem mleka kokosowego,Pani pomogla choc niechetnie...hahha Odnosnie mleka kokosowego to widzialam fajny przepis,podrzuce jak znajde a w netto jest na połce ze zdrowa zywnoscią,ale nie lubie tego sklepu...:-P kobieceształty-jarzynowa,ta tradycyjna to i tak same weglewiec jak nie dasz ziemniakow to niewiele to zmieni no chyba ze sie myle..Moze dla siebie zrób jakąś sałatke białkowo tłuszczową?No chyba ze na tą masz bardzo ochote to wcinaj. Ja dzisiaj jade kupic małemu koszyczek i jajeczka czekoladowe itd.Ciekawe czy sie ucieszy jak zobaczy i czy doniesie do koscioła? :-) Ja juz po kawce i sniadaniu.Aaa do kawy wciągnełam 2 merci. U mnie dzisiaj mały spadek,ale wiem ze w swieta nadgonie. WAGA : 12.01.2017----> 60.5 02.02.2017----->58.7 03.02.2017----->58,6 04.02.2017----->58,5 05.02.2017----->58,4 09.02.2017---->57,4 11.02.2017---->56,9 13.02.2017------56.9 14.02.2017------56.8 18.02.2017----->56,6 19.02.2017----->56,5 22.02.2017----->56,3 23.02.2017----->56,3 24.02.2017----->56,1 28.02.2017----->56,00 OSIĄGNIĘTY!!! 04.03.2017------->55,7 05.03.2017----->55,5 12.03.2017------>54,9 15.03.2017------>54,6 17.03.2017------>54,4 22.03.2017------>54,3 24.03.2017------>53,8 30.03.2017------>53,5 08.04.2017------>53,0 10.04.2017------>52,7 cel I----->56.00 cel II---->55,00 cel III---->54,00 cel IV--->53,00 milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane No widzę że spadki przed Świętami gratuluję Phuerka a o jakieś sałatce niskowęglowodanowej myślałaś bo ja muszę coś zrobić a nie mam czasu bo teraz w pracy a później w domu już nie na kiedy wracam koło 18 wczoraj np prasowałam do 23. Przez to przeziębienie nie chodzę na kijki więc źle mi z tym że się nie ruszam. Kobiecekształty ten Twój kot to mistrzunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Azja- taka pierwsza sałatka która mi przychodzi na mysl to : -roszponka(mozna zastąpic inna sałatą jesli nie lubisz) -wedzona piers z kurczaka -troche bekonu -prazony slonecznik -ser zółty w kostke -kilka pomidorków cherry przyprawy ziołowe +oliwa(olej) Jest pyszna i wegli mało,i mysle ze byłaby super tez z jajkiem polecam A ja dziewczyny w koncu mam swoje wymarzone okulary :-)Ray ban wayfarer !! Mają wszystko co chciałam, ale cena powalająca700zł .W dodatku kupił mi je mąż wiec miła odmiana po ostatnich burzliwych dniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phuerka :) nagroda zasłużona - BRAWO TY !!! czekam na ten przepis do mleka kokosowego bo w sumie nie wiem po co go kupiłam chyba na pocieszenie, że oleju nie znalazłam. Azja :) ten przepis Phuerki fajny w sam raz jak dla nas nawet sos czosnkowy możemy zrobić z jogurtu greckiego i majonezu Kobiecekształty:) faktycznie ten Twój kot to łobuz pierwsza klasa. Co do świąt to ja będę robić taką wersję w-z ki które jest niskowęglowodanowe więc dozwolone http://olalalchf.pl/bardzo-czekoladowe-ciasto-bez-maki-keto-paleo-optymalne-lchf-bez-glutenu-maki-cukru-i-laktozy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
i tu jest przepis ale niestety z weglami Daktyle zalewamy wrzątkiem i zostawiamy na min. 30 minut aby zmiękły. Potem blendujemy je z resztą składników dodając tyle wody, aby składniki się ładnie lepiły. Formę (ok 18-20cm) wykładamy papierem i dociskając rozprowadzamy naszą masę. Chowamy do lodówki. PIANKA: ✔️ puszka mleczka kokosowego (stała część)*❗️ ✔️ dowolne sypkie słodzidło: ja dałam erytrytol i stewię na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 stworzona przez dietetyków ,dieta +ćwiczenia, schudłam na niej 7 kg w krótkim czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis. Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne. Żeńskie-męskie Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi. Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu. Kosmiczny strzał Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani. Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności. Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna. To się się opłaca! Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego. Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu. Inny wymiar Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji. Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ;) ja stanęłam w martwym punkcie ;( nie chce mi sie gotowac latam jak cma po roznych dietach ;( jakis dol mnie dopadl a tu jeszcze swieta i wakacje za 2 miesiace a ja ciagle 70 ;( masakra musze sobie jakos nanowo wglowie poukładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski - no przed świętami rzeczywiście u was super spadki - ja trzymam kciuki o kolejne dziś u mnie leje od samego rana i zimno :( Ja znów wstałam w końcu wypoczęta - dawno tak sie nie czułam dobrze. tylko brzuch mnie pobolewa - pewnie dlatego że jeszcze nic na śniadanie nie zjadłam oprócz garści orzeszków. DOBO - NIE PODDAWAJ SIĘ!!!! No a co do kota to co chwile jakies numery odwala... naszczęście większośc do zniesienia Ja nie mam żadnego przespiu z mleczkiem kokosowym - niestety i ogólnie nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, myślałam że się nie poddałam a jednak się poddałam... ludzie czego ja dzisiaj nie jadłam.. czipsy, krakersy , orzeszki, makaron, batonik i chuk wie co jeszcze..... już nawet nie pisze o tym że może to być to napad , to jest zwykłe nie kontrolowanie tego co wkłada się do buzi....haaa.... najgorsze a z drugiej strony najlepsze jest to że widzę że źle robie... Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ... wiem jedno , że bardzo źle się z tym czuję... Musiałam komuś o tym powiedzieć - bo komu...ech... normalnie mam ochote nastrzelać sobie w twarz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kobieceksztalty :) nie łam się kochana. To dobrze, że tu napisałaś może choć trochę jest Ci lepiej. Ja w biegu oczywiście wielkie przygotowania świąteczne gdyby później kafe zablokowało to wszystkim życzę Wszystkiego najlepszego!!!! No i widzimy się po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×