Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TV złodziej czasu

Czy są tu ludzie nie oglądający wcale TV?

Polecane posty

Gość gość
i z moim myśliwskim shih tzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten to jest taki wyposzczony że pewnie zajepał ze trzy gryzli na raz od tylca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam tylko Tvn , codziennie bo lubię miec wyprany beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam TV od wielu lat, nie ogladam też żadnych filmów, seriali, programów. Nie lubię po prostu, wole neta i czytanie książek. Lubie tylko filmy naukowe i przyrodnicze, ale jakieś filmy z fabułą mnie nudza strasznie. Chyba że jakiś naprawdę dobry film, z którego można cos mądrego wynieść. Ale takich mało. Wkurzaja mnie sceny seksu i gole chce i doooy w praktycznie każdym filmie teraz, bardzo mnie to odrzuca, nie lubię po prostu. A z seriali to kiedyś lubilam z archiwum x, a teraz już żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam, bo nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie oglądam.Sama nazwa mówi że jest jakiś program...;D Generalnie tv służy do programowania ludzi,odmóżdzania zajmowania czasu .Nie mam Tv od wielu lat,jestem w miejszości wsród znajomych.Dobrze mi z tym.Internet jest duuużo lepszy oglądam/słucham dokładnie czego potrzebuje,zresztą tv tak bardzo przekłamuje niewygodnych info nie pokazuje. Polecam odłączyc każdemu myślącemu tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV pralnia mózgu
kto ogląda tv to pustak i zaprogramowane bydło, czy 99.99% bydła na tej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TV nie oglądam od siedmiu lat, a radia słucham tylko w samochodzie. Kiedyś lubiłem TRÓJKĘ, ale od czasu zniszczenia tego radia przez jedynie słuszną partię, jest mi to zupełnie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×