Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anitka gość

Egzamin zawodowy opiekun medyczny 2017

Polecane posty

Gość Serr
Słuchajcie. Jak to jest z tymi egzaminami? Ja mam teorie 20 czerwca a praktyke 24 czerwca. O teorie się nie boję, głównie chodzi mi o egzamin praktyczny i ten opis przypadku. Czy w całej Polsce ten egzamin jest taki sam? Mimo że są różne daty i województwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo. 20 teoria 24 praktyka :) Wydaje mi się, że skoro większość pisze tu, że jest taki sam, to chyba tak. Musimy poczekać i porównać egzaminy z różnych dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
jak do tej pory były 2 zestawy z tego co wiem....1 na 8:00, 2 na 12:00 oby było tak samo....2 zestawy były powielane do końca egzaminów..więc najtrudniej mają Ci na początku ale myślę ,że wszyscy damy radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki a może pean/??może chodzi o wymiane worka na mocz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2812
Nożyczki są albo przy stomii albo przy myciu czyli obcinanie paznokci. Jeżeli chodzi o koc drugi to może być pobrudzony przez źle założoną stomie i trzeba będzie np prześcielić łóżko i umyć pacjentkę oraz zmienić jej koszulę. Nie wiem strzelam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaa11
Ale dziewczyna napisała ,ze szczoteczka i nożyczki ,wiec do Stomil raczej szczoteczka nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2812
Lillaa na pewno będzie mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2812
Lilaaa11 ja nie widziałam u nikogo aby pisał o szczoteczce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaa11
faktycznie ,ale gdzies mi sie obilo o uszy,ze tez szczoteczka,wiec moze byc mycie i obcinanie konczyn gornych i dolnych.zmiana poscieli tez moze byc.mam nadzieje,ze napiszesz jak bylo,poniewaz masz pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2812
Warunki zdania egzaminu i dokumenty otrzymywane przez osobę, która zdała egzamin Zdający zda egzamin potwierdzający kwalifikację w danym zawodzie, jeżeli uzyska: z częśc***isemnej – co najmniej 50% punktów możliwych do uzyskania oraz z części praktycznej – co najmniej 75% punktów możliwych do uzyskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazik jako wenflon i zmuana bielizny osobistej. Nozyczki do obciecia paznokci bo bedzie tez szczoteczka ale nie wiadomo czy nog czy rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta co za roznica. Info od pani nauczycielki wiec sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam pytanie czy ktoś z Was miał już egzamin zawodowy z Opiekuna Medycznego praktyczny czerwiec 2017r praktyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminy zaczynaja sie od 17.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tu napisali koledzy to chyba pierwszy termin praktycznego egzaminu to 17 czerwiec bo pisemne mamy wszyscy jednakowo 20 czerwca na 14tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czy miał ktoś już egzamin praktyczny w czerwcu? U nas w szkole jest 28 czerwca i nie wiemy czego się spodziewać .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
Aha to jak ktoś ma tego 17.06 to jak może to niech da znać bo ja mam 23.06 i trochę się boje. A ktoś miej więcej wie co będzie? Czy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam pisemny 20 czerwca a praktyczny 1 lipca była bym wdzięczna jak ktos dałby znać co było na praktycznym z góry dziękuje i trzymam kciuki za wszystkich zdawających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia00
ja mam praktyczny 1 czerwca potwierdzam info o 2 kocach zmianie podkładu, poszewki na poduszki, nożyczki oliwka 3 myjki jednorazowe może mycie pleców pośladków i o***tu. Dajcie znać co było.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , ja mam 28 czerwca dziewczyny profilaktyka odleżynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODOBNO też: pacjent z gazikiem na ręce, zmiana koszuli nocnej( może chodzi, że z chorą kończyną), ktoś pisze, że jakieś udogodnienia. Pierwsze egz. sob. 17-ego. Fajnie, że jesteście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jest dzbanek też jest i 2 poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Atutowa
witam w łodzi mamy 20 czerwiec testy i 27 czerwca praktyczny czy mamy szanse byście dali znać co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, tu Gdynia :) u nas 21 praktyczny. Jak tak czytam wasze sugestie, to jeśli chodzi o te dwa koce nasuwa mi się prawdopodobieństwo a mianowicie: jeśli nie ma w magazynie wałka to podadzą koc. ten pierwszy zawsze jest na łóżku pacjenta a ten drugi zwiniemy, podłożymy pod łopatki aby??? no właśnie... wałek podkładamy pod łopatki w dwóch przypadkach: mycie głowy i zakładanie czepca przeciwwszawiczego. Zdaje sobie sprawę, ze to daleka hipoteza ale tak mi się nasunęło :) Gazik 2 koce , szczoteczka, nożyczki, ktoś jeszcze napisał dzbanek ??? Gaziki to oczy - czyli mycie twarzy ( głowy ) bo twarz w obrębie głowy, ( są dwa, do każdego oka po jednym )dzbanek do spłukiwania włosów ( przy myciu głowy ) to albo - mycie albo czepiec - Nie wiem czy gazik czy piszecie gaziki - są dwa aby zatkać uszy aby woda nie naleciała podczas mycia głowy .....tak sobie kombinuję.... Pamiętajmy, ze fizykoterapeuci są od tego aby podkładać chorym różnego typu udogodnienia pod kończyny ( wałki, poduszki, koce ) a OM współpracuje ale nie może sam tego aplikować choremu, chyba, że na wyraźne polecenie!!! Pozdrawiam Małgosia Soory jeśli namieszałam, ale mało tych informacji konkretnych i wyobraźnia szalejeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie czepca ani mycia glowy, jakby było mycie głowy to potrzebna jest rynienka do mycia, a przy czepcu potrzebna jest wata i wiele innych rzeczy, których nie ma w spisie rzeczy do przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Basia
W żaku w Skierniewicach 20 teoria,a 28 praktyczny.Jestescie na opiekunie medycznym wszyscy?W calym kraju ma byc 20 teoria,ktos napisal na forum ze ma 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są tylko strzępy informacji, nie ma wszystkich składników.....czekamy wiec na bardziej konkretny przeciek....... M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wykazie jest rynienka do mycia glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na fb opiekun medyczny egzamin czerwiec 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, poczekajmy do 17stego, aż dadzą nam znać konkretnie co było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×