Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jestem pewien co do niej czuje, zaprosić mimo to

Polecane posty

Gość gość
Kurwa, gościu, sił mi brak jak czytam to p********ie..... Nie p*****l o etyce i o tym, że tak strasznie cię martwi jej ewentualne zranienie, bo ostatecznie to Ty chcesz coś sprawdzić, więc ostatecznie jesteś egoistą. Uczucia czy kalkulacja? - zdecyduj się wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty chcesz , zeby ta randka nie wypalila ." Wręcz przeciwnie, chciałbym by ta randka ostatecznie zlikwidowała moje wątpliwości. Ale samozwańczym psychologom z kafe strasznie ciężko pojąć problem bardziej skomplikowany niż 2+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź spać, bo nic nie rozumiesz i tylko zaśmiecasz temat. Egoista, bo myślę racjonalnie, chcę coś zaplanować, sprawdzić? Proszę, opuść ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci na niej zależy, to się umów k***a i już, po sprawie i przestań się nią przejmować. Jeśli jesteście dorośli to chyba oboje wiecie co robicie. Randka to nie obrączka, zawsze możecie powiedzieć sobie "żegnaj". A jak jesteś taki etyczny to jej daj k***a spokój i już, ale wtedy to Twój problem, że niczego nie sprawdziłeś i przejdź nad tym do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po co wam wiedzieć, co konkretnie mi może w niej przeszkadzać? To nie jest istotne. Zaryzykować jej uczuciem? To znaczy narobić jej nadziei tą randką, a potem stwierdzić "Wiesz co? Jednak nie". Myślałem, że to może być dla niej trudne, ale z waszych wypowiedzi wynika, że mam się tym nie przejmować, tak" X Tak zaryzykowac , a jak inaczej sie mozna przekonac czy to moze wypalic czy nie ? Chyba jest na tyle dojrzala , ze zdaje sobie sprawe z tego ze ludzie sie umawiaja i rezygnuja . Jedna randka to jeszcze nie slub . Macie 2 w wieku ? Moze po 12 - scie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.01Jezeli tak sie na to nastawiasz ze idziesz tam żeby jej /sobie Ciebie wybić z głowy to już masz odpowiedz i tak ją zranisz i tak.Natomiast wszystkie twoje rozkminy świadczą że chcesz się nią tylko zabawić lub nawet wykorzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można spokojnie? Właśnie o to pytałem, czy mogę zaryzykować. OK, rozumiem, że wg Ciebie mogę. Nie można było tak od razu? Emocje wam przesłaniają zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ona jest z kims w zwiazku i jest twoja przyjaciolka i boisz sie z nia umowic bo jak nie wyjdzie to nie dosc ze rozwalisz jej zwiazek to jeszcze wiesz ze będzie jest przykro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz całe 2 opcje - w prawo albo w lewo. Nie umiesz sam zdecydować, naprawdę? Ludzie z kafe posiedzą, popiszą, podpowiedzą, a Ty i tak wylogujesz się za chwilę z kompa i uznasz, że w sumie to niewiele to zmieniło, bo dalej nie wiesz. Nikt Ci nie powie, co masz robić. Naucz się samodzielnie podejmować decyzję i brać za nie odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystać? Rozmową przy kawie? Idźcie spać. Napisałem wyraźnie, że chcę, by taka randka skończyła się dobrze. To wy i tak mi napiszecie, że chcę, by się skończyła źle. Jesteście niedojrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sposob zebys sie przekonal . Badz etyczny , z troski o nia nie umawiaj sie , nie angazuj , daj jej spokoj , bo cos tam ma , a poczujesz co czujesz gdy zobaczysz ja szczesliwa z innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Naucz się samodzielnie podejmować decyzję i brać za nie odpowiedzialność." Przecież i tak ostatecznie to zrobię. Ale poradzić się mogę. To wcale nie zwalnia mnie z odpowiedzialności. Ale byłem ciekaw, co ludzie sądzą. I w zalewie tych śmiesznych diagnoz psychologicznych i pochopnych ocen mojej osoby wyłowiłem parę cennych uwag. To jest plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lubię to ! :-) Masz lajka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a poczujesz co czujesz gdy zobaczysz ja szczesliwa z innym . " Niestety tak mogłoby być. Dzięki za tę uwagę. Jest dla mnie bardzo ważna. Może nawet rozstrzygająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli jest w związku to pytać każdy może,wspolna kawa to jeszcze nic poważnego ani nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to ! :-) Masz lajka :-) to było do gość dziś Jest sposob zebys sie przekonal . Badz etyczny , z troski o nia nie umawiaj sie , nie angazuj , daj jej spokoj , bo cos tam ma , a poczujesz co czujesz gdy zobaczysz ja szczesliwa z innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze , ale czy nie mozesz jej zadugerowac ze to spotkanie / randka jest zwyklym spotkaniem jakich tysiace na swiecie i wcale nie musi nic oznaczac . Skad to przekonanie , ze tak bardzo ja zranisz ? Czy ona dala ci do zrozumienia , ze 1 randka to powazny zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedojrzały to moze być ktoś kto nie dorosł do roli ojca lub uciekł sprzed ołtarza,mij tak zrobił a ty zarzucasz nam niedojrzałosc jakim prawem.?Ja uważamze chcesz ją przetestować u tyle a to jest nie fer tak samo jak wypytywanie ludzi co o niej sądzą i na ich oopiniach opieranie tego co dalej z tym ztobisz lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje ze albo ona jest w związku albo jest na cos poważnie chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak samo jak wypytywanie ludzi co o niej sądzą i na ich oopiniach opieranie tego co dalej z tym ztobisz lub nie" Kiedy ja coś takiego napisałem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie na kilka pytań :) Tesknisz za nia? Lubisz z nia rozmawiac ? Czujesz sie przy niej dobrze? Martwisz sie o nia? Czy widzisz was razem za 5 lat ? Czy pokazesz sie z nia publicznie mimo jej wad? Co bys zrobil gdyby cos jej sie stalo? Czy byloby ci przykro gdyby ktos inny ja przytulal i calowal ? Co bys zrobil gdybys zobaczyl ja w ciazy z innym?jak bys sie wtedy czuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ?chocby teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tesknisz za nia? Lubisz z nia rozmawiac ? Czujesz sie przy niej dobrze? Martwisz sie o nia? Czy widzisz was razem za 5 lat ? Czy pokazesz sie z nia publicznie mimo jej wad? Co bys zrobil gdyby cos jej sie stalo? Czy byloby ci przykro gdyby ktos inny ja przytulal i calowal ?" Na wszystko odpowiedź brzmi tak. Bez żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 00:25 Dobre pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba chcesz sie z nia ożenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie poznaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne. Ale coś do niej czuję na pewno. Oby to się ostało po naszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie rozumiem autora : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mnie nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×