Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jestem pewien co do niej czuje, zaprosić mimo to

Polecane posty

Gość gość
Znam słowo "projekcja", adekwatne do tego tematu. Autor ma kompleksy i jest chamem. Ja bym kogoś takiego totalnie olała, jakbym się dowiedziała, że rzutuje na mnie swoje własne kompleksy. Z takich związków nigdy nie powstanie nic dobrego, a mężczyzn ze stabilnym poczuciem własnej wartości nie brakuje. Jak autor takiego nie ma, to niech sobie nad nim popracuje, a od kobiet trzyma się z daleka. Te pozornie nieśmiałe mają często najwięcej poważnie nimi zainteresowanych adoratorów, bo większość mężczyzn szuka u kobiet właśnie ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To sie nazywa projekcja . Ludzie swoje negatywne cechy , wyparte przez swiadomosc , nieswiadomie przypisuja innym ." W sensie, że autorka tych dziwnych wpisów o mnie przypisuje mi swoje cechy? :D Jest możliwe. Nie znaliście nigdy żadnej kosmitki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy i chamem? Niby dlaczego? Co wy w ogóle wypisujecie? Wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz chyba problem bo sam nie wiesz czego chcesz. Własnego szczęścia czy opinii innych ludzi. Jeżeli wiesz , że może coś z tego być i to coś fajnego to dlaczego nie zaryzykować? Randka zawsze może być tą nieudaną , nikt się nie zabije z powodu niewypalonej randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"opinii innych ludzi". Od tej pory każdego, kto napisze o tym, że obawiam się opinii innych ludzi, uznam za idiotę. No sorry, ale wszędzie podkreslałem, że to nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Tylko idiota może nadal się przy tym upierać. Jeśli jej dziwność ma mi przeszkadzać, to tylko dlatego, że przeszkadza MI, a nie innym. Tak ciężko to pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj swoj pierwszy post . Ty chyba masz kompleksy i to wlasnie ty masz niska samoocene .v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez juz pisales , ze ta dziwnosc jest urocza i ja wyroznia . To w koncu urocza czy ci przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta kobieta była w jakimś związku, ma coś za sobą już. Bo tak piszesz o niej , to może ona jeszcze nikogo nie miała czy coś w tym stylu i dlatego boisz się że ją zranisz po tym jak nie będziesz chciał się z nią więcej spotykać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuść ten temat, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat, tylko jakieś inwektywy na temat jakiś moich rzekomych kompleksów. Bardzo proszę, nie zaśmiecaj więcej tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewien aspekt jest uroczy, a pewien potencjalnie mnie odstrasza. Tak to jest z jej dziwnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za aspekt co cie odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o związki? Bo tutaj to faktycznie sytuacja może być nieciekawa, bo takie dziewczyny bardzo się dużą w swoich pierwszych kandydatach szczególnie jeśli jej sie podobasz, Jeśli jej troche nadziei narobisz a potem sie urwiesz to ja troche poboli , ale też przejdzie, chociaż może uznać ze naprawde jest do niczego wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nigdy nie miała faceta. Dlatego się nie boję, by to nie był taki cios "na start". O to głównie chodzi, cieszę się, że ktoś to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dlatego się boję Przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie odstraszają mężczyźni, którzy twierdzą, że jakaś dziewczyna ma niską samoocenę i niskie poczucie własnej wartości. Skąd ta wiedza? Podeszła do Ciebie i tak Ci powiedziała? Ja uważam, że to Ty masz z tym problemy i taka kalkulacja właśnie o tym świadczy. Nie dajesz się ponieść uczuciom, a codziennie o niej myślisz. Zaraz się może dowiemy jeszcze, że myślisz tak już parę miesięcy, ale nawet wyjścia na ciasteczko jej nie zaproponowałeś. Rzeczywiście, nieśmiała ta dziewczyna. Bardzo nieśmiała ta dziewczyna jest z Ciebie, autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to szkoda ze od razu nie napisałeś, zaboli ją i to mocno, możesz dać jej do zrozumienia że naprawdę jest z nią naprawdę źle. Musisz sam ocenić jak ona to przyjmie, człowieku my jej nie znamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem przecież, że wiem o tym od naszej wspólnej znajomej. Proszę czytać wszystkie wpisy, a potem ewentualnie się kompromitować, skoro dalej się chce jakieś komediowe zarzuty. Jak nie wierzysz, że są nieśmiałe dziewczyny to spoko. Ty może nie jesteś. Ale za to masz problemy z czym innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to temat ściema, TROLL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może, ty jesteś starszy dużo a ona młodsza , ty masz żone a ona nie miała jeszcze nikogo, i chcesz sobie pouzywać ale boisz sie ze ona bedzie chciała wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnej żony, nie interesują mnie jakieś niezobowiązujące układy. Jeśli coś z nią, to tylko związek. Albo przyjaźń, gdyby się okazało, że na związek nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie chodzi o to żebyśmy cię zweryfikowali boisz się wyjawic prawde nawet na forum oczekujesz ze cie ktos zbluzni taaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej pisałeś że ablo zwiazek ablo nic, naprawde szybko zmieniasz zdanie, Nie wiesz czego chcesz o tyle. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem albo randka albo nic, że nie będzie spotkania koleżeńskiego. Czytaj ze zrozumieniem. A najlepiej wyjdź od razu, bo się ciągle kompromitujesz swoimi wpisami. Widzę, że to ciągle ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat sie skonczy a ty dalej w kropce. Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wypraszam sobie wyjde jak bede miec ochote w kocu mam swoj internet i ja za niego place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzep se konika przez szybke , ale wczesniej pomysl o niej hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tu gadzam się z autorem, zaśmiecasz tylko dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piggyfer
Zapros ja na kawe albo lampke wina. Rozmawiajcie o wszystkim tylko nie uczuciach. Jesli bedziesz zadowolony zapytaj czy spotkala by sie z toba ponownie. Da ci to wszystko czas na okreslenie swoich uczuc. Obecna twoja ocena dziewczyny moze byc bardzo mylaca. Nie zwracaj uwagi co inni mowia na jej temat. A jak ci sie spodoba daj jej wszystko czego zapragnie. Bo milosc to dawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wypraszam sobie wyjde jak bede miec ochote w kocu mam swoj internet i ja za niego place. Xx :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×