Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hosalka

czy warto jednocześnie działać stacjonarnie i w internecie?

Polecane posty

Gość hosalka

mam małą firmę stacjonarną, nie chciałabym powiększać załogi ze względu na koszty, ale chciałabym rozszerzyć sprzedaz na internet. czy jest to możliwe, żeby nie zaniedbywać ani jednego ani drugiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli do tej pory wyrabialiście się z pracą na spokojnie, to można zacząć. na początku i tak nie ma co się spodziewać mega obrotów, więc powoli się wkręcicie i przy większych zarobkach można sobie pozwolić na zatrudnienie dodatkowego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrobek
Uważam że oczywiście że warto ale żeby nie dokładać do interesu to uwzględnić dodatkowe opłaty na allegro i dodać te plus ileś do wartości przedmiotu, żeby po odjęciu prowizji było odpowiednio w kieszeni. Można nagonić sobie klientów na sklep, zbudować silniejszą markę o większym zasięgu. Praktycznie same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreberko71
nie wiem czy plusami dla firmy jest zawracanie sobie głowy dodatkowymi oprogramowaniami i wydatkami na wszystko włącznie nawet z tym, że jak chcesz profesjonalnie wyglądać to nawet za durny szablon musisz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej za niż przeciw
akurat jeśli chodzi a allegro to wydatki są kompletnie nieznaczące w porównaniu dla zysku jakiego można się spodziewać. w zależności od kategorii z tego co pamiętam różne są tylko prowizje. ale poza tym - to taki szablon to kilka złotych dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ma to jak się pytać na forum typu kafeteria :D To ja nie chcę nawet wiedzieć co to za firma jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma może jako tako prosperuje ale że właścicielka to powinna bardziej się doszkolić zdecydowanie. Mam nadzieję, że chociaż otowarowanie na dobrym poziomie, skoro sposób prezentacji kuleje. Szablony to sobie Pani wejdzie chociażby na www.aleszablony.pl - ja jestem tylko kupującą ale mnóstwo osób ma na swoich stronach stąd je wiec zapadło w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007bont
Warto! Podtrzymuję wersję rozmówców że allegro to dobra sprzedaż niskim kosztem tylko że trzeba mieć dobry towar bo tam duża konkurencja. Akurat czy szablony są takie ważne? Nie wiem bo jedyne co istotne to przejrzystość i dopilnowanie żeby się prawidłowo wyświetlał. Ale to ostatnie wymienione to znam, są ok. Bardziej znam inne produkty tej firmy, są naprawdę na świetnym poziomie stworzone i na bieżąco aktualizowane również. Więc jak ktoś potzebuje i szablonu to pewnie i od nich warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Allegro nastąpiły już zmiany, szablonów już nie ma. Dla promocji sklepu internetowego warto się pokazać na Allegro i ale nie tylko jest Allegro. Do promocji warto poszukać inne kanały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×