Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Egzamin higienistka stomatologiczna czerwiec 2017

Polecane posty

Gość gość
Ja to widze tak : zapoznanie z zadabiem Myje rece, osuszam, dezynfekuje takze metoda aylaiffa ide na glowny stol po rekawiczki ubieram je stantad biore tace zabieran wszystkie rzeczy znosze na asystor wykladam, potem sciagam rekawiczki wyrzucam do czwrwonego worka, ide myc rece dezynfekuje ubieram rekawiczki maske okulary, dezynfekuje asystor i asystor z wanienka, przygotowuje oacjentowi wszystko sciagan okulary dezynfekuje maseczke wyrzucam rrkawiczki tez ide myc rece dezynfekowac zglaszam gotowosc i znowu sie cala ubieram robie zabieg poten segreguje odpady sciagam siebie cala nyje rece dezynfekuje i przychodze sprzatac myle sie to prosze mie poprawic jutro mam egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy inny preparat nie mieliśmy fluorodose... i w ogóle model miał pełne uzębienie (przez co połowa dziewczyn oblała....!!!!!!!) bo trzeba było lakierować 46 i 36 a w diagramie pisało ze dziecko ma tylko do 6.... czyli dziewczyny z mojej grupy zalakierowaly 48,38.. Zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież w szkołach kazali przygotować model uzębienia stałego.. dziewczyny pisały ze trzeba było zalakierować 31,32,41,42, / 44,46,34,36. Kazda szkoła miała ten sam model, czyli pełne uzębienie stałe. Błąd twoich koleżanek ze nie policzyły dokłądnie które zęby zalakierować miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc idiotka zeby zębów nie policzyc :/ z reszta nawet nie liczac widac ze sa 3 trzonowce wiec jak mozna polakieorwac 8 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wrażenia po egzaminie? Ja zdalam. Z teorii liczyłam na wiecej, ale 67% moze być, a praktykę nie wiem na ile, ale z przecieków wiem, ze zdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest bardzo dobrze. Dzięki dobrym wynikom będę mogła zacząć naukę w http://www.dental.szczecin.pl/ . Już nie mogę doczekać się zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo Dziewczyny kto teraz pisze testy teoretyczny egzamin z higienistek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdaje teraz w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to super kiedy dokładnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×