Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy krępuje was masturbacja w obecności mężczyzny?

Polecane posty

Gość gość
czyżbyś miała zastrzeżenia co do wyglądu swojego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie przeszkadza i mnie nie krepuje ja robie to co lubie a on nich sie patrzy, tyle mu zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski jeśli nie tajemnica to zdradź co najbardziej jako kobietę podnieca w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, niestety nie wszystkie kobiety takie są. J a np. chciałbym spróbować analka ale mogę jedynie pomarzyć. Nawet nie ma o tym rozmowy a co dopiero czyn. Wiem jak to zrobić aby kobietę nie skrzywdzić ale to tylko marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak, generalnie jest ok. No może mogło by być częściej. Lodzik i minetka jest a to już dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest. Ona i jej ciało tak na mnie działa że nie mogę się jego nasycić. Zawsze mało, zawsze pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki za miłą rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski Ty mogłabyś służyć jako doradca z tym ze nie pasuje mi ten nick brzmi jak nick faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nick bardziej męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro rozkładam nóżki przed facetem to dlaczego mam się wstydzić dotykać czy ruszać łechtaczki przy nim? wszystko widzi , cipka to ak ręka czy noga część mojego boskiego ciała cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie boisz sie ze facet w przyszlosci z roznych powodow moze np.wysmiewac sie lub ponizyc cie,ja mialam taki przykry incydent z bylym mezem, przed moja przyjaciolka zarzucil mi ze wole masturbacje niz seks z nim,fatalnie sie przed nia poczulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to mogło również oznaczać, że był kiepski w łózku i masturbacja była ratunkiem. D**ek jeśli obgadywał wasze pożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbacja jest naturalna i nie powinna być tabu. Raczej większość to robi chociaż jest w związkach. Robię to przy męzu bo oboje to lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha był glabem bo strzelił se w ... PE.nisa. żaden facet nie powie innym że jego łaska woli masturbacje od niego. Jaki on kiepski musiał być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy masturbacji otwieram sobie w internecie strony z siusiającymi dziewczynami. Gdy moja żona spostrzegła co oglądam ku mojemu zdziwieniu położyła się przy mnie i też zaczęła się masturbować oglądając to. Od tego momentu sama nieraz robi to z laptopem swobodnie w mojej obecności, wiem że oczywiście też gdy jest sama. W nocy i tak prawie codziennie się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugo nie moglam sie przemoc aby masturbowac sie przy mezu ale od kilku lat nie ma problemu. Nutka zawstydzenia wzmacnia efekt podniecenia a maz w siudmym niebie patrzac na mnie. Sam tez masturbuje sie przy mnie. Oczywiscie stosunki to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałem na ten temat z sąsiadką twierdzi że nigdy tego nie robiła nie wiem czy to możliwe Zaproponowałem jej że zrobie sobie przed nią nie chce ale powiedziała że może mi to zrobić i zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-780-520 wew 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłop musi zasłużyć aby popatrzeć na damską masturbację i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z siostrą mieliśmy kiedyś chłopaka " na spółę" , mieliśmy po 19-20 lat , buzował w nas seks , masturbowaliśmy i kochaliśmy się często w trójkącie , nas dwie i on, my pomiędzy sobą , on z nami , my z nim , w parach , wspólnie , wspólny seks , tak przez rok , nim się rozpadło, było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja przy innej osobie to chyba już zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co to zboczenie, butla wina dwie dziewczyny hetero rozebrane do naga i wzajemnie pokazuja sobie jak się masturbują. Robią to kilka razy i są napalone na maksa. To jest zboczenie. Mało brakowało abyśmy wylizały sobie cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musturbacja przy facecie to nic nadzwyczajnego, ostatnio tak sie podniecil ze az sie smialam tak mu pala zagrzala, ale podduupczyc mu sie nie dalam i przy mnie sam sobie konia walil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.25 Moim zdaniem Jeżeli kobieta ma problem z facetem i jego erekcją czyli brak wzwodu to najlepszy sposób masturbować się przed nim , jest to olbrzymi bodziec dla nas facetów by penis zaczął rosnąć . Oczywiście znajdą się i tacy którym i to nie pomoże , lecz w wielu przypadkach ten widok pomaga. Jeżeli jeszcze kobieta umie wydobywać odpowiednie dzwięki które zwiastują jej doznania jako rozkosz i facet to słyszy , to ja piszący te słowa na samą myśl mam sztywnego jak bambus .To pisze 100% facet Potwierdzam, uwielbiam patrzeć jak Niunia męczy swoją myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To pisał facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja to grzech i trzeba wyznac to na spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jest że współżyjemy najczęściej w soboty lub niedziele. Większość tygodnia mój mąż który pracuje w domu siedzi od świtu do późnej nocy przy komputerze. Ja po dwóch dniach już bardzo potrzebuję to zwyczajnie masturbuję się przy obecności męża w domu. Jest to już od dawna to absolutnie się tym nie krępuję. O każdej porze mogę sama się zaspokoić albo podchodzę do męża rozebrana i też wtedy zawsze mamy stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie wstydzę masturbować przy męzu i on też nie. Czasem aby mnie rozochocić to męczy swoją pałeczkę a ja cmyram sobie bułeczkę. Lubimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×