Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

🖐️ Orsejowa taka przypadłość dopadła mnie zaraz po operacji:( Nie pomagają żadne leki, tylko zabieg, ale ja się nie zdecydowałam. Trochę pomagają ćwiczenia ale trzeba być systematycznym. Możesz poczytać w internecie. Plotka może te bóle związane są ze stresem, który od dłuższego czasu przeżywasz? A dużo stresu, to nerwica. A może reakcja organizmu na odstawione leki. Nie możesz sama decydować❤️ Zulka i jak udało się pobrać krew? Może za pierwszym razem była za mała kropla? Kto czyta, polecam Simona Becketta Zimne ognie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu fajnie że zajrzałaś ❤️ Jeśli chodzi o tę przypadłość to bardzo zawsze współczuje Kobietom, które mają ten problem. Gdybym miała ten problem i doskwierałby mi bardzo - nie wahałabym się - wybrałabym zabieg. No chyba że byłyby jakieś przeciwskazania, jeśli nie to absolutnie dałabym sobie zrobić "plastyke tych okolic" Moja siostra dużo ode mnie starsza zdecydowała się na operację w innej kłopotliwej sprawie: w zeszły poniedziałek (6 dni temu) pomniejszyła sobie biust. Zawsze była szczupła i miała duży biust. Z wiekiem jednak biust bardzo się powiększał (niektóre tyją na brzuchu inne na biuście). No i dźwigała ten ciężar (bardzo duży :O kto ma duży to wie o czym piszę), bolały ją plecy, telepało się serce, absolutny dyskomfort. Obcięła połowe cycków i ma z głowy. W tej chwili zmienia opatrunki, czuje sie świetnie a będzie jeszcze lepiej. Chciałam przez to powiedzieć że nigdy nie jest za późno na to aby polepszyć sobie choć troche życie. Zawsze warto to zrobić. Dobrej nocki Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla fajny przepis, może skuszę się na zakończenie karnawału:D Nasze zwierzaki tak my cierpią na różne przypadłości, dobrze wtedy trafić na oddanego weta, bo stworzenie nie powie co go boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapraszam na kawę i herbatę (_) (_) (_) (_) Pijemy w dużych ilościach żeby szybko się rozbudzić:P U mnie pochmurno i mży. Tekla szacunek dla siostry, musiała bardzo cierpieć. Ja za swoim problemem jakoś sobie radzę. Ćwiczę jak mi się przypomni:P ale jest lepiej niż było Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terixiu 🖐️ Dzięki Terixiu za duże ilości kawusi - :classic_cool: ❤️ U mnie troche słońca jest Małżowina moja na zaległym (już ostatnim) urlopie więc zaglądam wtedy kiedy nade mną nie kracze :D Zostawiam kanapki z łososiem http://2.bp.blogspot.com/-qLlLd5slkPg/UX5N5mBKRrI/AAAAAAAAJcg/Ebv9Fk3RfnI/s1600/kanapki+z+%C5%82ososiem+2.jpg jest też jajeczko ;) http://makelifetasty.pl/wp-content/uploads/2015/07/kanapka-z-awokado-jajkiem-i-%C5%82ososiem-MLT-4.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem i ja Dzięki teklo za sniadanie Terix..tobie za kawunie Chciałam powiedzieć że ja radze sobie z tym problemem u mnie pojawił się nie tak dawno bo teraz przy kaszlu grypowym :O byłam u gina przepisał mi jakiś lek dop... o zadym zabiegu nić mi nie inf. za miesiąc do kontroli dostałam zestaw ćwiczeń itd. co prawda nie jest to jeszcze zaawansowana przypadłość ale jest ....Jesli chodzi o zabieg to jeszcze nie wiem czy bym się odważyła :O tak jestem bardzo wielkim cykorem :O Wszystkim miłego tygodnia .... uciekam jade do rodzicow jak zawsze obiad zawiść itd. dlatego też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj mnie nie puszcza forum,wszystko uznaje spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam sie i uznało za spam teraz próbuje Teklo podziwiam Twoją siostre,ja nie miałambym odwagi podjdać sie takiej operacji odnosnie braku siersci na łapce napisze tak Moja Grzecnzota ma spalone uszy na koncach nie ma włosków.Weterynarz powiedziała nam ze przebywała duzo na słońcu i niestety w tych miejscach nie ma sierści.AAle lubimy ja i taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko macie problem z sunią.Trzeba badac poziom cukru i kuc ,ale widac cukrzyca i zwierzat nie omija odnośnie alatu u twojego małzyka ,moze robił badania zaraz po grypie po braniu leków.Nie podawaj mu nic z paracetamolem,patrz na skład.Paracetamol ( np apap bardzo niszczy watrobę) a to popularny u nas lek i ponioc Bezpieczny.reklama robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy masz słoneczko ?bo u mnie duzo. Terix posyłam i do Ciebie.Poprasowałas ? bo u mnie pranie czeka na żelazko.Orsejko czyli ja mam takie same objawy jak TY,ale nie mysle o zabiegu. Dzisiaj rano zarejestrowałam sie na usg piersi i tarczycy.Pisałam kiedys u mnie co jakis czas sa te badania bezpłatne i bez skierowań.Problem sie tylko dodzwonic rano. Ale mi sie udało,więc musowo zacząc wiyty lekarskie bo ubiegły rok był bezwizytowy.Wtedy tylko ortopeda. A usg piersi robiłam jeszcze 2 lata temu,musze sprawdzic moje torbiele. Dzisiaj urzeduje na strychu,juz mam kolejne worki pełne z makulatura,butami,ubraniami plastikami.Musze zwolnic bo w garazu sie nie pomiesci wszystko zanim będa zabierali. Zrobiła troszke porzadek w choinkach(trzeba jedna wyrzucic) łancuchach,oj duzo wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za kanapki z łososiem, pycha👄 Plotka właśnie dokończyłam prasowanie spodni, jak na razie mam dość:P Plotka przydałoby się trochę słoneczka, bo już nie pamiętam jak wygląda:P Zostały jeszcze dwie koszule z krótkim rękawem, ale to jutro. Orsejowa najwięcej pomogą ci ćwiczenia, oczywiście oprócz zabiegu. Ja może zgodziłabym się na zabieg, gdyby to nie było tak szybko po operacji, a teraz to już sprawa przedawniona:D Jutro jadę na badanie w kierunku boreliozy, za tydzień będzie wynik. Popołudniowa kawa (_) (_) (_) (_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się wszystkie zbuntowałyście, nie ma żywej duszy:( Żeby nie zakłócać ciszy, zostawię tylko kawę i znikam (_) (_) (_) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - ja jestem 🖐️ Obsłużyć musiałam dwa tłuste koty :D:D:D jeden z brodą a drugi z ogonem ;) U mnie deszczowo ale przyjemnie Dziewczynki mnie też uporczywy kaszel tak dokuczał i ciśnienie w brzuchu było tak wielkie że moje jelitka nadwyrężyło. Pocieszył mnie gastrolog że przy październikowej kolonoskopii zrobi z tym porządek Terixiu - życzę szybkiego powrotu z przychodni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądają dziewczyny :O widocznie bardzo zajęte Zostawiam kanapki - dzisiaj twarożek w roli głównej http://makelifetasty.pl/wp-content/uploads/2016/02/kanapka-z-aromatycznym-serkiem-szpinakiem-i-szynka-szwarcwaldzka-MLT-3-1.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-z2py05y6zyE/VTeMroW21NI/AAAAAAAAAvU/Tm__6hXYCEQ/s1600/%C5%9Bniadanie%2B400%2Bkcal%2B4.JPG Miłego dnia życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki👄 Sorki za nieobecność kilkudniową ale samie wiecie jak to u mnie bywa.A bywa że nie bywam;):p No i mimo że teoretycznie jestem hi,hi zawodu ostatnio wolnego to mnie zniewolono,hi,hi,he,he. A co wynika z tego wywodu?! No znowu mnie wcięło:p.Znaczy jakoś takoś bezczasowa jestem:D Za co serdecznie przepraszam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Przepis na wilgotne ciacho czekoladowe sobie wydrukowałam i z pewnością wypróbuję bo lubię takie wypieki,dzięki👄 Za śniadanie również👄 Zulka A ja nie umiem pobierać krwi z ucha. Pokiereszowałam Buffy oba ucha i ani kropli krwi.No i jak już udało mi się przez przypadek rozkrwawić Buffy w innym miejscu to glukometr podwał jakieś głupie odczyty z kosmosu. No i nie wiem do końca jak z tym cukrem u mojej suni jest😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Ja po porodzie miałam ten problem z nietrzymaniem moczu.Oj napsuło mi to nerwów. Teraz puki co jakoś nieźle ale po mojej operacji jak wycięte wszystko ponoć problem więcej jak prawdopodobny.Zatem jestem otwarta hi,hi i gotowa. Jak chodzi o mamę to u niej dobrze już nie będzie:(. Jakoś się trzyma ale przy tylu chorobach lekko nie jest:( Teeklo Ja to poproszę Cię o długą i dokładną rozmowę z siostrą.Jak wiesz całkiem poważnie rozważam plan pozbycia się obu piersi.No i wszelkie opinie na temat w sumie podobnego zabiegu są dla mnie bardzo cenne.Byłam kiedyś na rozmowie z chirurgiem no ale jak zobaczyłam fotki zaraz po to mój zapał nieco osłabł:p. Strasznie to wygląda. Zatem poproszę jak siostra dojdzie do siebie by opowiedziała wszystko ze szczegółami a Ty mam nadzieję przekażesz to mnie👄. Jak się obrobię z remontem wtedy gdy będę sobie mogła pozwolić na małe nieróbstwo idę i tnę te dwie bomby zegarowe:p. No chyba że refundacji nie będzie,wtedy to ,,nie,, bo koszt za duży;)_ Ploteczko A z tym słońcem to bywa różnie,częściej to go nie ma:p.Przykro mi że ciągle źle się czujesz:(. Terix Oj i ja z ćwiczeniami raczej na bakier,a pasowałoby ciut się przyłożyć.Fajnie opisałaś kolonoskopię M,hi,hi.Mój to chyba uciekłby z rurą w p... strasznie niecierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No i jasna i prosta odpowiedź.Nie można tak od razu?!:p.O gościa mi chodzi hi,hi. No i powiem że pan K posiadacz pięknej barwy głosu,który się słucha,słucha, podpadł u mnie po swojej kontrowersyjnej książce..Miałam go za faceta z klasą a okazał się zwykłym samcem.Szkoda mi dla niego Ani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje śledztwo hi,hi naprowadziło mnie na Orzecha on bardziej mi pasował na przystojniaka;). Orzech zresztą także zmalał w moich oczach po ostatnich polskich preselekcjach do konkursu eurowizji.Jego zachowanie było aroganckie i bronił mikrofonu jakby jego utrata mogła zagrozić jego życiu.Cały konkurs normalnie dno co mogłam przewidzieć biorąc pod uwagę na jakiej hi,hi telewizji wszystko się odbywało. Jestem wielce zniesmaczona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :D - ja tam nie sugeruje sie żadnymi wieściami ani plotkami na temat celebrytów. Pozwala mi to lubić niektórych za twórczość a nie za sypialniane ekscesy :P:D Nic nie wiem na temat państwa Kydryńskich. 🌻 Oczywiście wszystko czego się dowiem od S powiem jak na spowiedzi. Wiem na razie tyle, że bardzo cieszyła się z tej możliwości. Wydaje mi sie Daisy, że Ty temat piersi masz już przemyślany i skonsultowany. Wyważone za i przeciw. 🌻 Orsejko - dalej podchody i komentarze? kurna bez rodziny źle ale z rodziną jeszcze trudniej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla za kapki piękne dzięki 👄 właśnie dzisiaj pozwoliłam sobie na takie kanapeczki. Chociaż p. gastro wspomniała, żeby unikać nabiału:( Ale nie przepisy w życiu są najważniejsze:P Daisy dlaczego chcesz poddać się tej operacji, czy to wskazania lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj wampirzyc i byłam miło zaskoczona, bo wynik będzie jutro po południu. Załapałam się jeszcze do wczorajszego wsadu do maszyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloł Teklo za śniadanko 👄 brawo dla sis za konsekwencję w dążeniu do poprawy komfortu życia. mam koleżankę, która męczy się z takim balastem, ale nie ma takiego zaparcia, by doprowadzić sprawę do finału:o Daisy, a czytałaś całą książkę pana K, czy tylko te wybrane, kontrowersyjne jej fragmentach? kilka lat temu jakaś laska o tym się rozpisała, wyrywając je z kontekstu i zrobiła się aferka:P ja bym tam nie we wszystko wierzyła:P czasami specjalne piszą tak, by wzbudzić zainteresowanie co się równa większa sprzedaż, a to z kolei większa kasa:P ani mi nie szkoda jego Ani, ani jego:P wiedziały gały co brały:P Terix ćwiczenia mięśni kegla to męcząca praca, więc podziwiam za wytrwałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wiem dlaczego nasz glukometr nie zadziałał, dostał po prostu zbyt małą ilość materiału:o dziś dostałam nowy glukometr, z paskami, które wymagają dosłownie kropelkę krwi i udało się:D mnie (moja małżowina wysiada emocjonalne;):P ) udało się nakłuć ucho - nakłuwam igłą do strzykawek, bo ten lancet co jest przy glukometrze robi zbyt maleńkie dziurki i nic nie leci - i wycisnąć krew, małż przystawił aparat i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się Wam pochwalić;) może pamiętacie, że co roku na jesieni zmagam się z pisaniem wniosków na działania k-o dla dzieciaków. jako, że po latach czuję się w tym temacie lekko wyeksploatowania, tym razem skorzystałam ze świeżej krwi;) - pomysłów dwójki nowych ludzi, których mam i wspólnymi siłami udało nam się stworzyć dwa projekty i... oba przeszły:D oj będzie się działo, a co za tym idzie będzie roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? wciąż ślęczę i końca nie widać nad pracą dyplomową i stwierdzam, że jeszcze nigdy, przenigdy (a trochę różnych prac napisałam w swoim życiu) nie umęczyłam się tak jak teraz. normalnie masakra jakaś, to słownictwo, ta terminologia, trudno cokolwiek zamienić, żeby sensu nie zmienić, najchętniej rzuciłabym to w cholerę co mnie podkusiło, no co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×