Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość nie pisz bzdur

potem co wam wkreca - podpisywane umow na bh brow henna , ktora dochodz a wcale, potem adresy bh brow henna na plaseba. Nie odbijac w wizytach ginekologicznych i makeover fryzjerskich, strata kasy. Frzyjerstwo i ginekologia w polsce stała sie starta kasy. Strata kasy, Dimedic podstawa przewalic zamowienia z henn i farb na PESEL. Nie odkuje sie zczytu plasebowego to kartony z dziecmi. Znow mozesz sobie pomarzyc o udostepnieniu PESELA. Nie podpisywac umow z DOZ,. Jak wam rozpissza Berendowicz kublin. Lac. Jak wam zaczna Artego nasylac na gabinety ginekoloficne lub wkrecac porody surogatcz. Polwell. Nie udostepniac peseli. Najlepiej ;atami nachadzac apteki yaz i valette, Bedzie show dla agencji, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

przestan wypisywac bzdury nikt tego nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pisac bzdur

Nie splacam ciaz surogatczych kliniki.nie pokrywam rachunkow kliniki. Bocian w upadku. Nie skupywac recept.I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przestań wypisywac bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Nie wiem kiedy to padnie...  lac. Jak mialam do grzeska mrugacza... cala ginekologia, lasery nie umieszczono laserow, zbyciowa j. Masy najnizszy poziom surogatczy, nie paragonizowac kliniki., pod no name, nie isc w to, nadskup recept, nie brac, przewalane do najgorszego, tylko DE sie liczy, wyciag na gynacologicum, jak debiki was rozstawoa na placebowaniu aptek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

bzdury bzdury bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

bzdury bzdury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

bzdury bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie wysyla sie umow jean dcarcel.do 200 tysiecy. Hajs zentivy. Nie wiem. Chyba tylko sznytami pod odkostna macie isc. Nie nasyla sie warzywnictwa. Sperma niesplacona przyrostiwa lub porod vumc miesny lub warzywniak. I tak niszczy sie klinike Bocian. Przepluk komendy jasny.Bocian klinika picu. Nie mam hajsu zwrotnego to system jest jasny wnosze o zamkniecie kliniki Bocian. Klinika wydala mnie najsciom miesnym, warzywnictwa I przeplukowi receptowymi..wnosze o hajs zwrotny. Wnosze o pousuwanie placeb. Tak jak pmb bialystok. Ja mam gdzies zczytt recept. Nie skojarzac paznokci z fake brzuchem.walcze z salonami kosmetycznymi.  Poszlabym.gdzies ale nachodza mnie dozami I warzynictwem.wykazuje sie pustoskupowa klinika.z wlasnego hajsu bedziecie zczytywac salony kosmetycznego. Nie nalezy interesowac sie takimi osobami. Nir zczytuje sie recept bo jakie chcesz mozesz ms wpisac. Nie skupuje sie recept. Pic pod nachodzenie.gabinet.obejmuje sie plasebowaniem lub cala apteke.lobby kantor nie sprawdza sie. Tylko pod zasadzenie gdy zczytujesz z innej osoby.nie wykupuje sie juz recept. Pudelko skupujesz. Tylko gdy masz hajs na zczytywanie gabinetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Picem jest zczyt recept. Nie wolno przyszpilac do przyrostowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Wnosze o zamkniecie kliniki bocian. Miesno odkostna. Takie stabby po nich wjezdzaja. Gownem jest klinika. Nieposplacani lobbysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

przestań wypisywac bzdury bo nikt tego nie czyta, skoncz z tym pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

bzdury bzdury bzdury kompletne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

bzdury bzdury bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Wnosze o zamkniecie kliniki Bocian.  Ta klinika podpieta jest w cykle surogatcze. Nie splacam podprzedstawicieelstw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Jeżeli szukacie porządnej ginekologii w Poznaniu to tylko i wyłącznie w placówce Enel Medu... Prowadziła mnie nie jeden raz Pani doktor Karolina Golkowska. Kilka razy odbywałam także wizytę u doktor Agnieszki Szymczak. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdej kobiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie polecam enel med.  Nie zbywac recept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Tylko wam wkreca zbywanie recept. I tak miala do tych mesznar.nie warto . I tak miala do tych mesznar.... nie waro.enel med pod mesznarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bzdury bzdury bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Pod mesznarami. Rozpisuje pic umowe I miala do tych mesznar... do mesznar... niszczy sie gabinety... nie splaca przedstawicielstw.miala do mesznar. Ksera z recept. Pod aptekami bo do mesznar... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

BZDURY BZDURY BZDURY KOMOLETNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

BZDURY SAME BZDURY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

BZDURY BZDURY BZDURY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Gdy nie mam hajsu zwrotnego z kliniki Bocian to przewala sie do najgorszego.nie dostarczac recept.  Cyrk klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela

Jeżeli jeszcze ktoś by szukał dobrego ginekologa w Poznaniu, to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Karolinę Golkowską. Prowadziła moje ciąże i nie wyobrażam sobie kontaktu z innym lekarzem niż z Panią Karoliną! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przepisala do nfz bo szukala na laser. Spalony zreszta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przepisala do nfz bo szukala na laser. Spalony zreszta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×