Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość gość
Bardzo ładny gabinet, dość drogo, ale nie polecam. Taśmociag. Nie wiem jak z wizytami in vitro. Pewnie z dofinansowania, które zadłuży budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej znajomej wkręcano niedrożne jajowody, co okazało się bzdurą. Potem konsutowała sie z innym lekarzem. Tylko, gdy ktos staral sie dlugo o dziecko i jest zdesperowany. Komorka dawczyni dla mnie obrzydlistwo. Dane wyplywaja i szybko sie rozejdzie, ze masz nie swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie trzaskaja recepty.oplacebowane lub miks. Bez ulotki wyrzucam.I co. Znow sa placeba.moja znajoma bierze udzial w dopakowywaniu placeb do aptek doz. Tak sie wkurzyla. Tymczasem ivita przewidziana jest na in vitro.placebo, nosebo I po wizycie tak jak po biotynie. Plasebo, nosebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten durny i bezsensowny bełkot o IVITA, dr Murlewska, dr Hadaś, dr Kowalska, dr Korman, dr Babik, prof.Drews wypisuje osoba o zaburzonej psychice i wszystkie komentarze są o dziwo z tego samego IP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjeto juz placeba? Czy znow klinika musi zapewnc skup. Invitralnie prosze zapewniac czworaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer

nie polecam w zakresie in vitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Mialam noseba do zdjecia ze swoich recept. Co zrobilam. Wzielam statuty Baumann celem podplacebowywania recept lekarzy. Potem zarzadzono skup bayer tabletki yaz ponoc placebowane odgornie, skupy.microgynon. lekarze wciskali skupy symonette. Oplacebowalam rodzine, firmy, salony fryzjerskie. Dziewczyny nadal mialam noseba. Nie wykupywac.kliniki bayerowskie maja procent od sprzedazy statutow I pelnomocnictw na dane imie oraz nazwisko. Potem tylko puste skupy. Setki antykoncepcyjnych wyladuje w koszach.polska jest obecnie chyba w trzeciej kategorii lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

placebowanie całych recept

system 10/12

system 8/12

ostatni tydzień brakujący

co druga tabletka

pomniejsony skład

nosebowy (nadobja, jajnik, głowa)

stabowanie stara generacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

dopisana wizyta na karcie luxmed, medicover, wydawane na 6 miesięcy placebowane

jak mogli isc do gedeon richter ( tu nie wie nikt), a szli do bayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Prosze  mnie nie powiadamiac o skupie placeb. Nadal jest lista w dozach.niestety.ja otrzymywalam tylko noseba na receptach od lekarzy.prosze  nie dodawac kasy do in vitro nieskuteczne, tylko paragon z apteki na cokolwiek. Nie deponowac komorek jajowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

Niestety pomimo usilnych starań nie udało mi się zamknąć kliniki IVITA. Być może zmniejszczyłam ilość wizyt. Klinika ma dofinansowanie par invitralnych. Dziś podchodzę już z dużym dystansem, choć uważam, że tylko miałam być skupem starych generacji, główek meowingowych, osób zgłoszonych do skupu i rynkiem nosebowym. 

 

Drogie Panie, dziewczyny,

proszę nie wykupujcie recept, gdy was zawalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia anna

Jesli.klinika nie usunie z placeb z mojego peselu, bede szkalowala.nie mam zamiaru nabywac tabletek antykoncepcyjnych w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka forever

Kontaktowałam się wielokrotnie z Klinika Ivita w sprawie pousuwania placeb z  mojego peselu na lekaach antykoncepcyjnych. Obecnie zmuszona jestem do korzystania z wizyt w DE. Początkowo próbowano totalnie mnie olewać. Potem łączono z położną, dr Babik. Nie wiem, zgłoszono ponoć PESEL i sprawę totalnie olano. Odradzam jakichkolwiek wycieczek okołomedycznych jak również korzystania z wizyt antykoncepcyjnych w klinice.

Potem moje wizyty (puste, nie korzystalam z antykoncepcji) były nawigowane przez lekarzy związanych z IVITA. Lekarz zgłaszał. Obecnie tylko sabotuję działania kliniki. Naprawde odradzam.

Pozdrawiam 

PESEL i GŁOWA PLACEBOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

Próbowałam wielokrotnie kontaktować się z IVITA. Niestety nie widzę poprawy. Latami będą was prowadzić pod puste wizyty placebowe.

Nie wiem, kto jest toolsem placebującym. Pewnie dr Murlewska i lobbystki nachodzące gabinety.

Po masowym skupie centrum medyczne ostrowska też na mój PESEL wydają placeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia  (proszę o szkal)

niech sobie będzie IVITA. ale razem Z centrum Medyczne Ostrowska placebują pigułki antykoncepcyjne. Wielki skok na przyrost. proszę o zamknięcie centrum na wizyty antykoncepcyjne. Naciąg na wizyty prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrum campaign

uważac na centrum medyczne ostrowskie, stworzyli sobie głowy placebowe, kolejnymi lobyystami ciągną pod puste wizyt, w tym roku nie wybielam warg sromowych, jak rusze to tylko opisac stan faktyczny, wiec nie kontaktowac sie, ...any system, dzis z Gretel zamknelabym centrum , zryja wam leb laserem, po niewczasie... nie ciagnac, niech przedstawiciele skupia, skupcie te placeba  z apteka,  no laser treatment, no laser no cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwanie do pousuwania pla

Wspaniały wynik miejskiego programu refundacji in vitro w POZNANIU - na świat przyszło już 100 dziecko👶. Niedługo będzie ich jeszcze więcej! Kolejne pary z Poznania mogą zgłaszać się do programu w Klinice IVITA i otrzymać dofinansowanie do 5000 zł - ☎+48 61 635 00 55

a my mamy tylko skupy recept

noseba

i łączenie do położnej w sprawie skupu placeb 

Wzywam do pousuwania placeb na lekach bayer i gedeon richter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo

ile kasy zgarniały meowingi IVITY? jak tam u dr murlewskiej

do gedeon richter czy gabinet nachadzjacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Z obrzydzenia podchodzę do działań kliniki Bocian. Latami najeżdzać będą pacjentów na wizytach w DE. Gdy nie wyrobiłaś dwóch ciąż, to tylko polipy i mięśniaki. Proszę o bezwględne przepisywanie tabletek placebowych na skup DOZ.

Co do ciąż surogatczych w Polsce, prawie każda nosi znamiona ciązy przypadkowej gsk.

Każda ciąża surogatcza i ta była przeszkalem do Kliniki Bocian.

Nie mam dzieci, mam jednak

Gdy ktoś ma założone na kiniki ginekologiczne, to tylko dąży do zamknięcia i przeskoczenia dalej choćby do stomatologii estetycznej.

Co miałam planowane:

ciąże wczesne (przeskoczyłam)

ciągłe wizytacje ginekologiczne (niestety, poznałam 80 procent gabinetów w Polsce, stałam się skupem, wysyłka na Cookoo, Artemis, Spa, domy na pieczątce polciji)

nieskuteczne zabiegi laserowe dotyczy oczy, wycieczka Optegra

Karty Lux med, Medicover z Tabcin Trend

wycieczki po burdelach ( dla mega skupu antykoncepcji)

mam 8 milionów na skup antykoncepcji w DE (może Bauman gabientowy), poniszczyłam niszczarką (wymaga ciągłego pojawiania się w gabinetach za kasę założoną z góry lub od skuteczności, w przeciwnym razie to jet tylko Baumann dla Baumanna. 

Nie wiem, czy wiecie, że posiadanie tych pełnomocnictw, ponoc zobligowuje do bardzo drogich wizyt ciążowych na kwotę 200-500 tysiecy.Nie wiem, czy bedzie wam udzielono. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

może ktoś korzystał z badań aka Werner baumann dotyczy ponoć tylko ciąż surogatczych na wyraźne zamówienie

nie podoba mi się, bo tak kojarzona jest w polsce przyrostowa,

potem jest tylko poszukiwana jest osoba, która pokryje wizyty par ciążowych

potem obsesja badań krwi (wykonaałam badania w diag - mam dokladnie te same wskaźniki co 3 lata temu - twierdze nikt nie badał)

byłam już wszelkimi badaniami krwi w medicover - od 6/7 strony mam badania przepisane, moja matka ma takie same badania

potem  kolejnych ginekolozek przepisywano mi tylko leki placebowe (kto placebuje - ponoć właśnie klinika bocian i centrum medyczne ostrowska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugie anka

mi sie kojarzy klinika Bocian z naciągiem laserowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

tylko się niszczy klinikę bocian, nikt nie chciał kliniki bociaan, poza tym zczyt doz wykupi i skład po jednej wizycie masz podgląd, potem hajs drukowany i przeplacamy antykoncepcyjne po porodzie, bo byłam z rodziny doz i vumc mnie opłaca, mam loty na świtach sinai, doz, diag, pewna ambasadorka osstrzegała, że ją poplacebowali na wszystkim i żyli jej zyciem, przesadzali, jak się  wyżarli na przyroście, prosze usunąć mnie ze zczytu pacjentek,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

świty  sinai, 5 miechów, nachodzenie hoteli, przepinania turystów w blood testy, dziwne cleaningi , tony pełmomocnictw, potem portfolia paznokci, nastepnie skupy recept z kasy cleanerskiej, wydatki na jeżdzenie taksówką, bezsensowne badanie tomograf za tomografem, takeda za takeda, blood testy, granie rólek, potem tylko do histerii i streczen, moze to sa pms linii, 

przeżyłowania rąk, zasłabnięcia po blood testy, drenowanie żył, skupy kosmetyków, rozsył pocztowy, krztuścowania, sweter zimą, ostatnie raporty - tylko przepluk w medicover, ubezwłasnowolniona gedeon richter, po ośmiu dniach na chrupce i wodzie sprzatalam, kto skupuje MS linii, podejrzewa sie, zeby pozadluzac, poszkalowac i inatrzaskac kare, 

noge skrecilam 12 razy, polamala sie z 3, dalej zle.

z każdym koncernem farmaceurtycznym proces sadowy, bo zalegaja kase

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Moj Pesel calkowicie zostal sprzedany placebowaniu lekow. Do tego po.przejeciu skupow klinik jedynie kazda grupa zainteresiwana skupem produktowi lobbowanis nosebow. Tylko I wylscznie przepina w noseba. Nie wchodze w uklad niszczenia sprzetu. Wasi lobbysci krzeslami handluja jako zbycie recept. Bardzo negatywnie oceniam dzialania. Tylko z kas do kliniki Bocian.moje jedyne dziecko traktowano jako surogatcze. Dlaczego. Bo nie oparagonizowalas kliniki.tylko jestes z bloczka. Ja nie paragomizuje kliniki.w pewnym wieku odradzam wam wszelkie zbycie receptowe. Bocian mikroskop gora, dol. Wychudzajaca pod kark I szyje. Przeplukali chyba coroczne skupy Doiglas. Cale nosebowo. Klinika na kartacj KGb do pustych jaj ciazowych, do rycia histerycxnego, tak to wyglada... nie mam czym dopustoszyc kliniki. Glosno o tym bylo... nie wracac..  klinika bocian nie jest zbyt istotna. Do skrajnej histerii przy mikroskopie. Cale szkoly chcieli ryc bocian. Do noseb I zakucia mikroskopowego. Ja juz z lat 80 ,tych pamietam kliniki. Tylko rycie mikroskopowe na nosebach. Skupy azzalure, richter. Opalescence. Stary vumc wjezddza. Jakie przelewy kgb... sam rak jest potem. Potem dojdziecie do znieksztalcania twarzy, skamielin... co oni nasprowadzali  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Najwazniejsze pchnac noseba na Polske. Stare kgb wjezdza z zentiva. Taaak przy tym mikroskopie . Powiklaniowa do mikroskopu. Pozorowana ciaza balonowa do french manicure I opalonego brzucha. Do okupu korytarza. Do spiralizowanis cial. Polipy wam wyrosna. Nie okupujcie klinik. Lobbysci kasa drukowana. Rycie alzheimerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Pewnie porobili przelewy  klinice bocian za nosebowanie. Gora, dol gora dol przy mikroskopie. Gdy jes sie wysoko na liscie dofinansowan gedeon richter to sie przepina w sztywnieniowe, placebowe I zawalowe. Nie bierzcie lotow na switach pll lotacch. Do oplacenia sa laserowe zabiegi.  Suche, stechle, majace zero dzieci lub jedno. Blizniaki mam z kliniki bocian.  Swietna klinika. Profesjonalna. Jako laborant. Maja swity cedars sinai.mozecie latami odpalac procesy za nagabywanue surogatcze. Przeloty berlin poznan na klinika bocian.za 15 tysiecy to strecza gora dol.gora dol tak pod tym mikroskopem, tak pod tym mikroskopem. Klinika bocian rerecepcjs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Pewnie porobili przelewy  klinice bocian za nosebowanie. Gora, dol gora dol przy mikroskopie. Gdy jes sie wysoko na liscie dofinansowan gedeon richter to sie przepina w sztywnieniowe, placebowe I zawalowe. Nie bierzcie lotow na switach pll lotacch. Do oplacenia sa laserowe zabiegi.  Suche, stechle, majace zero dzieci lub jedno. Blizniaki mam z kliniki bocian.  Swietna klinika. Profesjonalna. Jako laborant. Maja swity cedars sinai.mozecie latami odpalac procesy za nagabywanue surogatcze. Przeloty berlin poznan na klinika bocian.za 15 tysiecy to strecza gora dol.gora dol tak pod tym mikroskopem, tak pod tym mikroskopem. Klinika bocian rerecepcjs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia anka

Po.jednej wizycie w klinice Bocian juz nasyjala lobbystow. Co by wam nie sciagano wizyt stomatologicznych na klinike Bocian 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

tylko hajs sie liczy, tylko hajs sie liczy, tak głowa góra dół pod mikroskopem, do ośmieszania jajeczkowego, tylko wracac będą  recpetami standby miejski, tak do tych jajeczkowań, do placebowania i do werner baumann przyrostowa plus prx, do zupy z grzybami sie nie idzie i do przepłuku premium flex w design, tak głowa góra doł przy mikroskopie, tak głowa góra i dół przy tym mikroskopie, niszczyć Bocian, proszę o całkowite wypięcie mnie z klient poczatkowy Kluniki Bocian, Nie zbywać recept, nie powiadamiać nie do sprzatania kliniki. na zentivie są sprzatania gabinetu, kto w to ... wtopi ten ma, potem będzie zastraszanie TVN, to sie tylko wyrznie pod pudla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka na drugie

tylko do zapładniań jest ta loteria, do surogatczych, nie skupuje sie juz loterii side effect gynacologicum, z żubra cięta klinika, lepiej wydać na mięsa, moze jeszcze przelew axel springer verlag, ż żubra cięta, iel skupów recept, te same osoby wpisujecie, a potem pojawia się pozew HEBE, Douglas, jakaś firma przejmie MS i co bedziecie sprzatac mieszkania na pieczatce axel springer verlag, jeeeeeeeeeeeeebieeeee wasza jeeeeeebaaaaannaaa klinike, nie dostarczac mi recept, nagle IVITA pozamiatono meowingi i BOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNN, niszczyć klinikę BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNnnn,

od... się jeeeeeeeeeeeeebaaaaaaaaaaaaaaany lobbysto Bocian, kto nabrał zabiegów na Gedeon Richter, na  Bayer głównie sie ma skupy antykoncepcyjnych i weterynaryjne w Polsce lub cleaningi, kto nabrał zabiegi na Gedeon Richter, do rozwalenia laseryzacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×