Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem po co wam klinika do zwyklego badania, usg lub prowadzenia ciazy. Przeciez zabulicie wiecej pieniedzy, nie robcie badan krwi tam, znow przeplacicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wypisują recepty chyba na dr Begańską z Nereida. Gedeon Rochter czy Polpharma. Dość wjazdów recepciarskich i pseudo MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hadas z receptami i naganiaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów wjeżdżają, hegemonia w Noble Tower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hadasia to ja ci odradzam, dużo szumu i sporo naganiaczek, tzw. pacjentki dr Hadasia, wkręca w leki i badania, na ślubach to od Belar i Azalii, pozdro świty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do Invimed. Przygotujcie tylko duzo kasy . Dziecko z in vitro kosztuje. Ciekawe ile podejść. Na wizyty w celach antykoncepcyjnych to odradzam. Możecie skorzystać z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysłowiowe jak na taśmie czyli jak u mojej ginekolog. Zbywanie pacjenta. Jednorazowa wizyta. Do tego bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinety bardzo ladne. Obsluga mila. Badanie profesjonalne. Dla mnie na regularne wizyty w celu antykoncepcyjnym za drogo. Nie chce wydawac tyle pieniedzy za wypisanie recepty na kilka miesiecy. Wracam do mojej ginekolog. Badanie troche ponad 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co mi sie kojarzy z dr Hadasiem to mi sie zle kojarzy. Poczawszy od naciagania na badania po wszelkie dzialania Gedeon Richter. Naganiactwo Ivity i wjazdy pseudo cennikowo lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Hadas. Moja kolezanke wkrecal w mase roznych badan i przepisywal coraz to nowe tabletki. W koncu skonczyla u psychiatry i na relanium. IVITA ma tzw osoby wjezdzajace cennik badan, pisanie na tablicy i skojarzona z przedmiotem. Nie wiem czy znow wycieczki zorganizowali pid invitro czy komorka dawczyni. Stara prawda glosi dus w zarodku lub fight fire with fire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny biznes. Deponowanie jajeczek i laserowe malo skuteczne zabiegi..co znow cennik wjechal... Juz wykancza sie temat ivity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zapoznaniu się z ofertą dwóch klinik, wybrałam Invimed. Działają w całej Polsce i nieco dłużej istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu polecam Klinikę Promienistą, mają dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję, że skończy się już niedługo wjeżdżanie z IVITĄ. Zapoznaliśmy się z ofertą i cennikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Promienistą. Doktor Murlewska ma dużo opinii na znany lekarz, ale ona nie ma chyba zbyt dużej praktyki szpitalnej. Poza tym ceny są naprawdę przesadzone. Już trochę zeszli z cen, ale ja i tak uważam, że przepłacacie. Koleżanka była u Kormana, ale skończyło się na jednej wizycie. Nie odpowiedział praktycznie na żadne z jej pytań. Czuła się jak na wizycie w NFZ. Trochę dodatkowych pytań i odpowiedź" może się zdarzyć, proszę zgłosić się za 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie korzystać z Medic R, głównie NFZ, ginekolog prywatnie przyjmuje chyba tylko kilka godzin jeden dzień w tygodniu. Wizyty prywatne sa u ginekolog Joanna Kowalska-Jasiecka. Taniej niz w IVITA i troche mniej luksusowo. Ja obecnie jestem umówiona do Centrum Medycznego na Ostrowskiej. W centrum tylko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegladam kalendarze lekarzy w Ivita i niestety wizyty sa co 15 minut. Okropne podejscie do pacjenta. Kasa sie liczy i jak najwiecej pacjentow na godzine. Nie podoba mi sie takie podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ivita ceny są wyjątkowo wysokie (od badań po wizyty lekarskie). A przy tym koleżanka na kontrole stymulacji musiała jeździć do Szamotul (!!!!) do szpitala publicznego i korzystala ze sprzętów szpitala. Tak chyba nie powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Promienistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jechala do Szamotul do Kormana. Podwojna kasa. A moze dala sie nabrac na szum wokol kliniki i wyglad. Przestrzegam. Zwykle podejscie i zawyzone ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam porównanie z innymi miejscami. Bardzo żałuję, że trafiłam do Kliniki Ivita. Nie zostałam dobrze zdiagnozowana. Nie żałuję pieniędzy - żałuję poświęconego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do grona niezadowolonych. Nie polecam. Po skorzystaniu z uslug dwoch innych specjalistow czuję sie spokojniejsza i powoli dochodze do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie podejscie IVITY do leczenia. Wyciaganie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podeszłam do pierwszej procedury IVF właśnie w tej klinice. Niestety nie udało się. Nie wiem jak mam ocenić skuteczność, podobno tak się zdarza i nikt nie daje 100% skuteczności. Podobno najwięcej zależy od laboratorium. Nie wiem z jakiego powodu nam się nie udało. Co do kolejek to nigdy nie czekałam w żądnych kolejkach. Wszystko było zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam jeśli chodzi o wizyty ginekologiczne. Wszystko w cenniku musisz zsumowac. najwazniejsza jest kasa dla kliniki (mnie to nie dziwi), ale dla tej szczegolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działania marketingowe Ivity sprawily, ze w ogole nie rozwazam korzystania z uslug tej kliniki. Kto tym razem skojarza z IVITA. Sprzedaż NuvaRing , Gedeon Richter czy Polpharma. Gdzie pudełka z lekami ustawiamy? Nie dajemy radę z wyrobieniem recept. Ostrzegam - wszystko będzie pod Ivita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz to sie nie umawiaj. Ja juz nawet nie chce slyszec o Ivicie. Jak tam zarodki. Konkurencja jest spora. PR kliniki jest pomylony. Jeszcze wiecej naglosnienia dzialan. To po Vixpo. Ile recept dzis wykupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivita jest pewnie pod lobby Gedeon Richter, stad te ich wjazdy. Jak mi to wpieli brzydko mówiąc - to po Avon i promowaniu jakiś kosmetyków weszło lobby Nuvaring. Potem pudło Nuvaring wylądowało w pokoju hotelowym i nastepnie czekały recepty na leki Polpharmowe. Totalnie olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam mrozic jajeczka bo mi tak kolezanka doradzila, ale stwierdzam, ze to wyciaganie kasy. Idealny biznesik. Ponoc niewiele z mrozonych jajeczek mozna wykorzystac. A jak ktos innuy moje jajeczka wykorzysta. I co wtedy. Abonamencik na jajeczka. Juz mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba ileś tam nasienia i ileś tam jajeczek, by Ivita mogła dotację zrealikzowac. Tak wiec odradzam moje Panie. Polujcie na grupon. Tam pewnie czeka Mona Lisa -laserowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×