Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość anka na drugie

nie wpisywać sie mnie na zbycie receptowe kliniki Bocian. Mam w dupie dopustoszania in vitro i zbycia receptowe. Składalam pozew pko Ivita. Bezskutecznie za trzecim razem. Proszę rozważyć zamknięcie kliniki z powodu nie zbywania recept i nachodzenia klientów. Czym jest klinika Bocian po latach nie wiem. skuteczną zapłodnieniowaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Anna

Bocian,  klinika bocian... tak nienawidzi kliniki bocian. Pomylilo mi sie co mialam. Ja jestem nadana na chwile. Potem beda gorsi lobbysci.tylko mlotem polaserowym I pociaziwym.ostatnie ostrzezenie.kurierski pll lot to.juz wyglada na polaczenie jagodowo psychiczno przedciazowe. Poryje wam leb. A zryli wam wczasy, nadali was na prx team, wytna wam pamiec, dotleniuja.kazda laserowa ... was wystawi.okropne zadluzenie zrobiliscie w branzy ginekologicznej.od tlenu, do placzu,od ciaZ, od amfy, do skrajnych pseudo.hirnoniw.a potem szara rzeczywistosc sztuczny tlum targow, porody surigatcze, rozkradziane przyrostowe. Orgazm tlenowo laserowy. Skrajna laseryzacja I loterie prx mgliste, wilgoc remautyczna.odlaczylam sie na 5 dni. Paragonizowanie laserow przepisano. Chyba lekarze w polsce nie.posplacali.rat za sprzet.osiem dni mrozenia laserowego. Potem pozew kliniki De. Do laseryzacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Obrzydza mnie bocian. Ile par tam ladowalo na pokaz. Szkaluje bo chce ich wyjrbac z klinik w DE.  Ile ja naskupowalam pelnomocnictw bayer baumann.tam sa zczyty. Przepins w rine. Rodzenie pod rodzenie. A te dzieci. Nie zostaja, nie zostaja. Kara dla was. Ciaza, aborcja, cesarskie.  Ciaze zamowieniowe lub wypuch vumc. Jak nadawanie na swoja sperme. Takie mam obrzydzenie. Z zubra, z pmb bialystok . Zamknac klinike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Co jak sie okaze jak macie dzieci zamowieniowe. Cukierki sa, jest mieso. Przypomnialo mi sie przy papierosie. Po surogstce. Przeplukuje sie wszystko....gebe wykrzywi, porodzi. Tylko pochwe sprawdzic, szantazowac. Nie mam dzieci, ale chce hajsu zwrotnego.jeszcze bedziesz mi tabletki wystabowywac.przepina sie w te wizyty. Zastraszane, zastraszanr bylyscie na placeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Po Klinice Bocian zaczęło się nic innego jak zastraszanie na placeba i na powikłaniowa Gedeon Richter. Z PMB Białystok. możecie mięsa powypisywać Klinice, ze standby nie cieszył, bo nic nie było założone, to sprzedawało się pesel poplacebowaniu. Za późno już było na otwieranie Bocian w Poznaniu. Nie ma po co jeździć do kliniki Bocian, Mięsa można poskupywać na Jeżycah. Parówkę możesz zjeść rano zamiast iść na laser lub po recepte.Znów na laser. Kasę mi wisisz, wejść do gabinetu i zastraszac, bo jedyne, co miałaś okup wpisany, a przyrost nie przekroczył drugiego lub jednego dziecka

Co tam w naciągach luteiny, progesteron, czy clostilbegyt. Jak ciąże unimilskie, które przepłucze w skup recept.

To jak sie czujecie z tym, ze do trzecich ciaz celebryckich jak glowy placebowe was zaprzegnieto. jak głowy placebowe. tylko macie tracic hajs w gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Klinika Bocian. Na poczatku miesna, potem starcza a potem para w paski starajaca sie o dziecko. Nigdy kliniki Bocian. Potem ta co byla Novynette.z mlotem... do.skrajnego.obrzydzenia ginekologa. Dimedic, euroclinix. Nie podspermie,  nie podspeemiermie. Jak tam sety zabiegowe? Do zamkniecia pod mikroskopem.tak gora, gora dol. Handlowanie usg, droznosc,.niedroznosc, przesladowanie w innych klinikach. Skup gabinetow wyrzucam. Niemodne usg na insta oraz fejs. Podstawa hajs miec z setu zabiegowego lub z przyrostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie polecam. Klinika w upadku.po ivicie to bedzie gnoj. Czy apteki I lekarze w koncu nie zajma sie przekroczonym limitem receptowym na poszczegolnych peselach. Nie chodzcie do bocian.cos smierdzi to przejecie kliniki.pozwow za duzo. To skupicie czy do poloznej. Polozna watpie by zajmowala sie pousuwaniem placeb z wielu lekow. Gdy po kilku wizytach nadal macie leki placebowe to niszczyc.pelnomocnictwa do placebowania lekow na poszczegolne imiona I nazwiska. Zastraszane bylyscie pod pelnomocnictwa... zastraszane. Lux med I aldemed z prywatnych wizyt zeby sobie przeplucze. Kazdy kto wykupi ma placeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Co z was zrobiono w klinice Bocian. Gowno pod pmb bialystok. Za pozno bylo by to otwierac. Fartuch miesny I gora dol gora dol przy tym mikroskopie. Posciagac placeba z nosowych I antybiotyku.I co nie mialyscie byc skupem recept.tak gora dol gora dol przy tym mikroskopie. Skwasuja was pod ta klinike.niepoplaceni sa lekarze.tu wyciagam kase na pousuwanie placeb.zapewniam nic. Tylko szkal. No I klinika Bociaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnn.klinika bocian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

jesteście zrzutami mięsnymi pod mikroskopem. Ludzkim ciałem skupcie klinikę. Wnoszę o natychmiastowe pozamykanie kliniki Bocian. Jakie skupy nabrała klinika Bocian. Mięsne.Bocian  - nie ma nic skutecznego w Poznaniu, tam nie ma po co chodzic. Przepisuje się i mięso się wysyła klinice Bocian. Stechłe mięsa się przynosi klinice Bocian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

nie otwiera sie kliniki Bcocian, jak lobbystka moje recepty wymyslone (nie potrzebowalam) skupem miesa skupuje aka julita kozlowska. wziac wolowine przed swietami i recepty skupic. do regulon rigevidon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaImoj plecak81
Przed chwilą, Gość anka napisał:

nie otwiera sie kliniki Bcocian, jak lobbystka moje recepty wymyslone (nie potrzebowalam) skupem miesa skupuje aka julita kozlowska. wziac wolowine przed swietami i recepty skupic. do regulon rigevidon. 

Oj tam Oj tam.Strach sie bac Aniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

julita - przepłuk, do kasy z PiP do zentivy, przepłuk, domu poszukuje do przepluku, jak nie meat i zboze do zentivy, skrajny przepłuk meata i zboza do recept zentivy, chorzy ludzie, kobieta jest dla nich workiem doprawionym do lasera a show jest tylko pod skup zentivy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

skupuje sie nic tylko zentiva, tylko co z tego z jakiego peselu, miesna, miesna, potem trucie wszystkim, shrimpsami tez juz poparagonizowali, miesne, miesne miejsne

miesem mnie skupili, potem pacebuje do konca zycia, Czy Bocian przyjmuje przelewy Zentivi, miesa, kobiety miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

jak julitka bedzie szlachtowala, nikt chyba tabletek zentivi nie chce, wez robcie spis gabinetow dopustoszona zentiva, jak julita bedzie meatowala, jak bedzie rozszlachtowywala do zentivi, ile hajsu drukowanego, ze tak placebujecie, meatowania juliti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

serdelki do antykoncepcji, wolowina do zentivy, tak to wyglada, miesne z in vitra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

jak julitka bedzie meatowała, ja szlachtowala bedzie miesne do zentivy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

klinika bocian jest dla niej miesna zentiva, ciekawe co tak sie ivita zwinela, hajsu chyba juz nie ma z nachadzania meowingami

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Klinika bocian skup recept, tak gora dol, gora dol, na skupy juz ivita, miesne zubry zentivi z naolejona twarza leza w gabinetach,  jak zentiva urzadzi znow sprzatania, do pracy was zreruktuja tylko jednej, do sprzatania hoteli zapleczowych,  potem pojawi sie ta sama oferta I uzbierasz na licowki bieguna z imienia I nazwiska. Zentiva do roku 30 ciaz w obszarze, standby fryzjerski lafayette, manipedi, plasebowanie wszystkich naokolo, obsadzanie cleaningow I uwierzenie ze zentiva znaczy. Potem sie okazuje ze jajecznica jest z kawa a do tego yasmin. Mam kase skupowa sera z wloch z malych miescin. Poszlo w recepty I co po dwoch latach pozew z urzedu. Do przepluku koncern poszukuje. Naolejona twarza pojedziesz. Obstawiali nacomi. Skup oliw z piotra I pawla. Wyrzucac oliwy w calosci. Bo zatkacie splyw kibl. Dla zebtivy podstawa potem to jest olej. 15 pozwow mialam. 10 poodrzucano. Zentiva praski koncern picu. Przrcietny Polak widzi w tym placebowanie gabinetow, zubr gabinetowy, potem dostawianie rozkrajania pochwy, straszenie znieczuleniami ciezarnycj I powiklaniani I do nylnych ms muzycznych. Po zentivi wystawia na pesel wszelkie leki. Kto wykupi nikt. Plaseba. Potem szantaz I przepluk w licowki lub nedycyne estettczna. Potem utluczenie na 3 ciaze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

w zwiazku z noblistka nie wypychac porodow devoted,wnosze o zamkniecie kliniki

kazdy porod tylko przeszkal, wykleszczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

gdy tylko szkalujesz internet dość długo dotyczy ginekolog, pojawiaja sie wywiady z Olga Tokarczuk,potem porody vumc do karmy devoted, niektorzy twierdza nieposplacane swity nowojorskie, bostońskie

ja nie paragonizuje amerykanskich klinik, moze tam sie nie da życ w USA, wiekszosc green card obarczonych jest strasznymi przjesciami,

caly czas wskazuje na Pensylwania,

do czerwonych uszu, porodow devoted, zamkniecia wody

sabotaz moze btc znanej sieci Radisson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

Wnoszę o zamknięcie kliniki Bocian i zaprzestania lobby Mrugacz

jak nogi będę trzymac wysoko by utrzymać spermę Samenbanku , tak nienawidzę Samenbankunie ma Bocian paragonizacji, ścięci sa z pustych brzuchow Gynacologicum i ścieci sa z pełnomocnicntw surogatczych, 

nażreć się tak się nażreć mięsno-odkostnej, by utrzymać klinikę Bocian 

...-nie Bocian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie wysylac skupow recept na cedars sinai. Wraca tylko jako  paragonizowanie  ciazami surogatczymi. Do glowg przekrzywionej trzeszczacej glowy chrzastkami nawpieprzanej. Do klonow rijadzkich. Do skrajnego szantazu pacjentow. Konska weterynaryjna tak nachadzac.... nie vrac umow do.konskiej wwterynaryjnej, do udarowo nosebowej, do blokad, do.przepelnienia miesnego.do udaryzacji, do klockowego wypelniebia geby. Nie skupywac recept zentivy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi sie dzis

Wnosze o zamkniecie kliniki Bocian. Kiedy ustalamy 500 tysiecy. Nie przysylac unow z royal canin. Nie znalan osob tak zartych ns lobbowanie ...yzmu. Podsumowanie piwnicznych porodow, do pingwinow I do savannah. Nie lobbuje sie juz umow royal canin.kobieta jako przepiecie pod skup produktu.  Juz przedobrzono ze skupem produktu. I co teraz bedziecie wystawiac recepty. Do lobbystki jak do psa bo ma umowy z royal canin. Hajs to jest gdy porod ma miejsce gdy jest widownia jak iluzjonista lub cyrk. Gdy ktos znany przyjdzie. Koncowka lat 90. Wtedy  moze przebijesz. Ze zbiorczych przepinan. No I szkalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dzis jutro

Potem.jest to ukryta blood testownia, krwiodawstwo. Odsysanie krwi. Co z tego. Szkaluje sie poltransplant.niestety potem nastepuje placebowanie lekow. Potem wtacza sie karme by nie karmic cie odpowiednio. Pusty skup szpilek, miesa. Az do polozenia na omdleniu. Prorozdrodczo surogatczo I do placeb. Royal canin. Utrzymaniowo psow, wybiegow, koni, stajni, zawodow. Umowy na sztuczny tlum wystaw. Do work I travel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Na 1 mln recept wystawiano tak gdzies valette. Tu pic, w aptece.podmianka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie ma hajsu z pic in vitro. Popluczyny. Nie wiadomo kogo design. Nie ma kim zastraszac.7 mln skupu niszczarkowane na bocian. Kto skupuje antykoncepcje. I sledzic.zczyty odkopujecie.  Te same zczyty w dozach. Ta osoba nie miala tyle wizyt. Na nia same wizyty. Juz niszczarkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

Przestań wypisywać te bzdury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appear

Kazda recepta w doz zglaszac. Appear matyja appear focus park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Loteria skupowa recept. Tu zglaszam przez farnaceutke osobe wykupujuca. Nie woadomo czy nie.pozbywaja sie.placeb. recepta objeta plasebowaniem. Doz, zikodermo unikac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

przestań wypisywac  te bdzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×