Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość gość
nie polecam, bo wielomiesieczne leczenie okazało się kompletna porażka a w innym miejscu za pierwszym podejściem zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie polecam. Mrozila ktoras z dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszny chaos. A dr hadas namawia na dodatkowe korzystanie z usług swojego gabinetu i kliniki pro bono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na placebowane tabletki niepelnowartosciowe. Mamy już baby shower i rok przyrostów rok 2018. Nie ładować na tabletkach antykoncepcyjnych placeb. Chyba się skok już nie uda. Będą usuwać posty. Nie wierzyc w opinie na znany lekarz. Jak znakujemy recepty. Usuwać od praktyk lekarskich ginekologów i farmaceutow. Wysyłać na DOZ A Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam w celach antykoncepcyjnych. Na receptach po wykupieniu sa tabl. Antykoncepcyjne. Na sto procent u kowalska jasiecka oraz murlewska. Podejrzewam ze apteki sa przeplacone na wydawanie placeb o czym farmaceutki nie informuja. Potem myla klientki oraz wydaja caly listek placeb lub pol listka placeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma miec dziecko bo ty masz dwojke. Pchneli przyrost. Polecam jeszcze placebowac Belare oraz nuva ringi ktore wysuwaja sie po kilku godzinach. Pousuwac z aptek. Jeszcze Ci bedzie wciskac farmaceutka ze na tych receptach nie ma placeb. W DOZ, w Ziko dermo, super pharm, w euro aptekach, w albach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziernik.Cusco. pozdro swity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje opinie usunieto. U kowalska jasiecka oraz murlewska I pewnie inni znow bedzie pezejscie na wizyty I znow na bloczkach beda cale listki placeb. Kto gdzie pojdzie. Ja uwazam, ze.powinnismy juz isc do sadu. Gdzie te listki pacjentek. Polecam zaczac od swojej bazy.pacjentek. potem konskie muchy oraz pronuenista. Niech nie zaczynaja Polpharmy, stoisk, laserow pokladowych. Potem wyslac z bloczkami z miesiaczka na otub krwawien, dzieci, poronien oraz prognozowanych.potem isc do pokojow hotelowych oraz podmieniac. Potem skojarzyc z ciazami aktorek oraz celebrytek. Potem skojarzamy z Ivita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie mozliwosci, to wykluczac z izb lekarskich. I nie wciskac doroslym kobiet mini. Kazdej wcisnac. Jak szlam do Symonette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponownie ostrzegam przed wykupywaniem recept, bo w aptekach wydawane sa cale listki placeb na te nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z laserami? Czy wykonujecie lasery za wykup recet lub iladian? Prosze nie dostarczać na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In vitro z komórką dawczynie - nie rozważam surogatka - nie rozważam deponowanie jajeczek - nie rozważam wykupywanie recept duphaston, progesteron i podobne - nie rozważam To jest po Ivicie. Kto tworzy bazy klientek, niech spara raz na zawsze. Ponoć ruszą w biura podróży. Czy możecie omijać Bałtyk, Włochy, Hiszpanię.Błagam Dziewczyny, nie bierzcie tych wczasów za te tematy. Turyścu mają dość. Jestem za in vitro, ale nie rozważam się deponować, dawać zarabiać klinice lub wykupuwać waszych recept. \Wiecie co robią farmaceutki/ Na recepta od Ivita niech będzie YAZ, VIXPO wydają listki placeb lub to polityka IVITA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydza mnie podejście Ivity. Z lady recepcyjnej wydawane są bloczki receptowe placebo, nie placebo. Nie wiem, czy znów klinika wyssłała za duphaston/progesteron. Lub zapewniono klientkom IVITA brak placeb, a spoza IVITY placba. Gnić będziecie w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor Julia Murlewska usuwa większość nieprzychylnych opinii na swój temat. Chyba nie przewidziała, że niepohamowana polityka przyrostu nie sprawdzi się, a powroty z wakacji ze skupem recept też się nie powiodą. Ostrzegam panią doktor, że usuwanie komentarzy nic nie zmieni. prosze nas nie zaśmiecać receptami. Nie wiem ile lewej kwitologii natrzaskała tym razem. Potem bloczki placebo i kolejne oraz nie placebo coś się mylą w szufladach i wydawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po zaplodnienie. Robia zrzut recept placebowych bez zaznaczania ze to placebo. Wystawiano na mnie recepty pomimo ze nie bylam klientem kliniki. Lewa kwitologia.prosze zaprzestac kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placeba działania producentów dzałania lekarzy działania farmaceutów działania przedstawiciely handlowych dziękuję - nie będę skupem recept naciągowych lub niepełnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy klinika oferuje również oferuje wtrysk spermy dawcy? Tzn sperma pobierana jest tego samego dnia - mężczyzna spuszcza się do pojemnika a wtrysk następuje za pomocą strzykawki lub wężyka dozującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie skupywać nami starych generacji oraz luteina, tardyferon, progesteron, duphaston, regulon, rigevidon, microgynon 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź odpuść. Placebowali receptami lekarzy całe wielkopolskie i ościenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kto się jeszcze da nabrać. Ciekawe czy się znów pojawią podumowy czy statuty Baumann lub Gedeon Richter do placebowania recept (tabletki antykoncepcyjne). Gdzie tym razem . Znów zrobią sobie zabawę lekarze i farmaceuci. Potem wkręcimy skupywanie recept placebowych lub dostarczymy recepty w pudłach. Z takimi działaniami dojdą Państwo do kalendarzyka, Durex/Unimil/Caresse. Niestety większość pozwów jest odrzuconych , bo należałoby odnieść się do producenta lub właściciela apteki. Pełnomocnictwa do wydawania recept placebowych jest ponoć totalną fikcją. Na jednego pacjenta kolejni lekarze wystawiali po kilka lat recept. Życzę powodzenia i owocnej "duńskiej spermy"o ile nie weszli z podmianami banku spermy. Co okazuje się, sporo spermy nie jest się w stanie wykorzystać ta samo jak komórek jajowych. Proszę już zaprzestać. Działania lobby obejmują kolejne województwa. Gdzie tym razem DOZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika totalnie nie nadaje się na politykę antykoncepcyjną. Lub lekarze wspołpracujący z IVITA przekroczyli limity receptowe i na ich receptach są placeba lub zgarniają kasę za przyrost lub jest lista osób objętych wydawaniem takich pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Wiecie co ta klinika robi. Kolejne osoby byly tylko skupem recept. Tez zaraz naprodokuje bloczkow.I zrobie skup recept placebowych oraz zwykluch. Nie wiem czym skoncza sie wycieczki bayer oraz gedeon richter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy nie skupią. Kartoniki niszczono. Znów dorzucają na apteki "wydawać placeba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie rozważam korzystania z kliniki, która meowingami treści zakłócała imprezy, uroczystości oraz wyjazdy wakacyjne oraz podsuwała przez lekarzy lub paczuszki z katalogami recepty. Recepciarstwo. Ile za Gedeon Richter, ile za Bayer. Sytuacja zmusiła mnie so korzystania z lekarza zagranica. W Polsce na wizytach prywatnych jestem tylko "skupem" oraz "wypychem" starych generacji oraz Mona Lisa na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to zaczęło się kojarzyć tak klient in vitro dofinansowanie i brak dofinansowania klient, który da się nabrać na drogie badania oraz laser klient do skupu recept oraz placeb Uprzejmie informuję, że nie usunięto z aptek placeb, które pozostały po działaniach. Nie wiem, czy znów załatwić pełnomocnictwa do placebowania refundowane/ Gedeon Richter/Bayer. Nie wiem , kto teraz z lekarzy wykupuje pełnomocnictwa i czy już się pani Julia Murlewska uporała z odnowieniem certyfikatu i czy jest na kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lekarz i farmaceuta powinien być zobowiązany do usuwania leków placebowych. Tymczasem natrzaskano recept, wypchano leki być może zagranice. polskie apteki i hurtownie zapchane są opakowaniami zawierającymi placeba. Dotyczy to leków: antykoncepcyjnych, antybiotyków, leków na alergie oraz leków neurologicznych. Proszę wnosić o skup placeb, dotyczy praktycznie każdego województwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłość lekarzy związanych z IVITA nie zna granic. Z bloczkiem się wpieprzyć i urządzić skupy tabletek, które już tak się dobrze nie sprzedadzą. ile tym razem oplacebowaliśmy, kto znow ma umowy z IVITA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim teraz są skupywane placeba. Uważam, że moje dane osobowe były wykorzystywane do załatwiania leków dla innych osob, tym samym na moim peselu przekroczono limity receptowe. Nie pozwolę na to, by być skupywaczem niepełnowartościowych leków antykoncepcyjnych. Uprzejmie informuję , że posiadam statuty Baumann i przy odpowiedniej gotówce jestem w stanie odpalić na większości recept leki antykoncepcyjne placebowe. Proszę o zaprzestanie promowania kliniki. Polecam organizować wycieczkę do Niemiec z bloczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placebo. Nosebo. Naciag receptowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wizycie w Ivita czuje się zlekcewazona oraz zniesmaczona. Wizyta trwala 8 minut. Badanie standardowe. Leki przepisane na 3 miesiace. Pani doktor nie okazuje zainteresowania. Wracam do zamowien z Dimedic. Liczę tylko na to, ze nie beda podsuwali placeb. Lekarzom z placebami dziekujemy za najazd skupowy. Totalnie maam was gdzies i super gabinety, z ktorymi skojarzana byłam latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×