Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy ktos uzywal kropelek KOLAKTAZA?? Kilka pytan...

Polecane posty

Gość gość

Witam, moj synek wg google ma nietolerancje laktozy. Spienione kupy w kolorze zielonym, wiecznie odparzona pupa, przelewanie w brzuszku, gazy...poszlam z nim do lekarza i lekarz potwierdzil moje przypuszczenia (ale zadnych badan nie zlecil). Karmie piersia i synek przybiera ladnie na wadze dlatego nie kazal mi przestawac karmic, a placze i kolki kazal "przeczekac" dopoki ukl pokarmowy sie nie rozwinie :/ Szkoda mi synka, bo widac ze gazy go mecza i wczoraj na wlasna reke wyszukalam w internecie (nie mieszkam w PL) info o kropelkach Kolaktaza. Chce je kupic na wlasna reke i sprobowac czy przyniosa ulge dziecku. Czy ktos stosowal i ma jakies doswiadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na kolki podawalam kropelki Delicol i Espumisan. Ale niezbyt pomagaly,ale tez nie moglam patrzec jak mala sie meczy.u nas pomagalo rozgrzewanie brzuszka ciepla pielucha tetrowa.Oprocz tego czeste ukladanie na brzuchu,podkurczanie nozek do brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka zdecydowanie bardziej sprawdził sie probiotyk Latopic, proszek do rozpuszczenia np w mleku. Jest on o tyle fajny, że ma dość szerokie zastosowanie. Wspomaga niedojrzały układ pokarmowy maluszka, zmniejsza dolegliwości związane z kolkami, a co najważniejsze pomaga w trawieniu laktozy, jest to o tyle ważne, że nie zawsze wiemy od razu czym spowodowane są kolki, ulewania czy bóle brzuszka. Bardzo czesto jednak sa to pierwsze objawy alergii pokarmowej lub nietolerancji laktozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella456
U nas sprawdziły się krople esputicon, bardzo tanie i skuteczne. Nic innego nie działało a wręcz miałam wrażenie że jeszcze bardziej potęgowały kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego dziecka nie pomogło 😞 Tak samo zresztą jak ten bardziej znany - sab siplex. Esputicon to jedyne kropelki, które pomagają mojemu synkowi na dolegliwości brzuszkowe (a wypróbowaliśmy praktycznie wszystkie dostępne na rynku krajowym i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×