Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawil mnie bo jestem z patologii.

Polecane posty

Gość Bolo

Byłem jakiś czas z kobietą z patologii i nigdy więcej! Też była ogarnięta i niby z tego wyszła, skończyła szkołę, miała dobrą pracę itd. Niestety to tylko pozory, tak samo jak ty jeździła do domu rodzinnego (po co?) i przenosiła te problemy do naszego domu. Za trzy dni jedziemy na upragniony urlop, a tu telefon bo jej brat w szpitalu i już po urlopie bo ona musi pomóc, w normalnej rodzinie to normalne, ale jej brat średnio raz na miesiąc jest w areszcie, nażre się dopalaczy, dostaje po mordzie itp, ona jeśli nie pomagała mu fizycznie to ciągle na telefonie, albo ciągle smutna... Od patologi się odcina całkowicie i urywa kontakt albo się w niej jest, nie ma opcji pośredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Mam to samo.Patologiczna rodzina bez szans na ucieczke i perspektyw.Samotne macierzyństwo ,niskie zarobki i z nikad pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejdje

Mam tak samo jak ty nikt mnie nie chce bo jestem z brudu i syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj spokój. Ja cię zawsze chciałem i byłaś  dla mnie tą jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

bzdura po prostu szukal pretekstu by zakonczyc relacje i tyle albo kogos pozna. Gwarantuje ci ze zaden normalny facet z takiego powodu nie zerwalby z dziewczyna jesli po prostu nie szukalby wymowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi
Przed chwilą, Gość Adam napisał:

bzdura po prostu szukal pretekstu by zakonczyc relacje i tyle albo kogos pozna. Gwarantuje ci ze zaden normalny facet z takiego powodu nie zerwalby z dziewczyna jesli po prostu nie szukalby wymowki.

To dlaczego będąc ładna i szczupła, żaden mnie nie chce ? Kiedyś kolega wprost powiedział że nie chciałby kogoś z kamienicy bo to patuski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Daj spokój. Ja cię zawsze chciałem i byłaś  dla mnie tą jedyną.

do kogo t??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do niej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
10 minut temu, Gość Adam napisał:

bzdura po prostu szukal pretekstu by zakonczyc relacje i tyle albo kogos pozna. Gwarantuje ci ze zaden normalny facet z takiego powodu nie zerwalby z dziewczyna jesli po prostu nie szukalby wymowki.

tez tak uważam ,ja mam męża z patologii i nawet raz mi nie [przyszło do głowy zeby z nim zerwać jak chodziliśmy ze sobą 2 ,7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Do niej 😘

kim jest autorka? czemu mieszkanie w kamienicy to patologia??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
1 minutę temu, Gość sylwia s napisał:

kim jest autorka? czemu mieszkanie w kamienicy to patologia??? 

Bo to oznaka skrajnej biedy i dziadostwa dla wielu ludzi , mieszkanie w bloku też jest fuj , ale mniej , własny dom najlepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×