Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka mimo woli

mój facet ma żonę a ja nie wiem co dalej bo jestem w ciąży..

Polecane posty

Gość gość
Mężczyznie znacznie prosciej w "obejsciu " kobiety niż odwrotnie. Poza ty jak ty tam byłaś to jak ty mogłas spokojnie spać,podświadomie nie nasluchując czy cos nie dzieje sie u ciebie,po sąsiedzku ? Martwi mnie taki pomysł nocowania u kogos pozostawiajac swoj dobytek bez nadzoru,obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciała spać w mieszkaniu gdzie ktoś się włamał :( ewentualnie zapal lampkę żeby wyglądało jakby ktoś był. jej sąsiad jest gejem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole lepiej dla ciebie jakby to nie ex pladrowal w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie chodzi o facet-kobieta tylko,zeby nie zostawiac swojego dobytku samopas i nasluchiwac od niego czy ktos nie łazi / nie włazi do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitchcock przebity tym wątkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto teraz trzyma jakieś majątki w domu? zresztą co mieli ukraść to ukradli i już nie wrócą. no chyba ze to jej były chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to albo zwiazalas sie z totalnym patolem albo kłamiesz tu dla zabawy. Jezeli on tak bezkarnie sie czuje i ciebie zastrasza to musisz dawać mu takie sygnały ze moze taki byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez drobiazgi (?) juz ukradl ten ktoś haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to był jej chlop czy cudzy tylko jej sie zdawalo ? jest trójkąt hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaraz peknie 15 strona telenoweli. Cos autorki nie ma...tylko patrzeć jak wróci i walnie nastepną sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie trzeba trochę wyluzowac i pożartować choc historia autorki na dzis niełatwa,ale wiadomo,że da radę. Ok,zmienila numer telefonu,ale jest jeszcze FB,maile,inne połączenia.Ktos pisał,żeby wszystko poblokować skoro chce miec spokój. Nie wierzę,ze ona z nim nie gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzyć nie musisz. Ja po najmniejszej agresji ze strony faceta, to też tak mam, że z nim nie gadam. To jest taki samozachowawczy instynkt pozostały po "ciekawym" dzieciństwie. Lepiej z kimś takim nie gadać, niż zrobić mu jakąś krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys czytala watek to bys wiedziala,ze jeszcze parę dni temu chciala mu dawac duzo kasy,jakoby dalby jej wtedy spokoj. Co ty porownujesz sytuacje ? ona jest z nim w ciaży i ma duzo problemow a on wlazil do niej w nocy do domu i takie tam. Wiec jak go nie poblokowala to zapewne on pisze chocy na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;15,o jakiej krzywdzie komus wyrzadzonej ty piszesz ? Kobieta w ciaży mialby sie szarpać z faciem,zeby nie daj Boze stracic dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko. Czy ta noc wreszcie była spokojna ? Czy czujesz sie dobrze ? Dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 22;15,o jakiej krzywdzie komus wyrzadzonej ty piszesz ? Kobieta w ciaży mialby sie szarpać z faciem,zeby nie daj Boze stracic dziecko ? x Czytaj ze zrozumieniem. Cały post dotyczy właściwie mnie. Rozłożę ci moja wypowiedź na czynniki pierwsze. "Wierzyć nie musisz. Ja po najmniejszej agresji ze strony faceta, to też tak mam, że z nim nie gadam." - Czyli JA wierzę autorce, bo mam podobnie. Odcinam się. Facet dla mnie jako partner nie istnieje. " To jest taki samozachowawczy instynkt pozostały po "ciekawym" dzieciństwie." -Miałam dzieciństwo podobne do autorki. Przemoc domowa. Odcinam się (patrz wyżej), bo nie chcę mieć życia jak matka. Podobny mechanizm jest u autorki. Zobaczyła coś, czego być może inna by nie widziała. Proste. "Lepiej z kimś takim nie gadać, niż zrobić mu jakąś krzywdę." - Jakakolwiek próba przemocy wobec mnie wyzwala wobec tego kogoś agresję. Jeśli mnie tknie, mogę zrobić krzywdę. Rozumiesz? Akcja-reakcja. Pozostałość po ciężkim dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka mimo woli
Witam. Tak, dzisiejsza noc była spokojna a ja wstyd się przyznać dopiero wstałam. chyba potrzebowałam tego snu. Nie mam fb ani innych cudów,maila mam służbowego i tylko w służbowych sprawach go podaje także poza telefonem nie kontaktowalam się z nim. A jak był w Pl to na ogół pisaliśmy sms-y i raz dostałam od niego list. Fakt chciałam dac mu pieniądze bo mi się wydawało ze wtedy on zniknie.może to i było bez sensu ale na tamtą chwilę mi się to wydawało wspaniałym pomysłem. nie mam z nim kontaktu. nie był już od tamtej akcji u mnie-to nie było w nocy a popołudniem. mam nadzieję ze on więcej nie przyjdzie. idę do siebie. zrobię sobie sniadanko i podszykuję jakiś obiad sąsiadowi w ramach podziękowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze,że nie ma możliwosci kontaktu przez komunikatory. A list wyslany pocztą to pikuś. Odpoczywaj autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczyly sie ferie szkolne i skonczyl sie projekt kafe ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka mlmo woli
Zrobiłam sąsiadowi ruskie pierogi (sama lepiłam!) był zachwycony oraz deser lodowy z owocami i karmelem, pyszności! :) Ciesze się ze chociaż tak mogłam się odwdzięczyć. Po deserze strasznie mnie zemdliło i wymiotowałam po raz pierwszy w ciązy :o Potem całe popołudnie bolała mnie głowa. Miałam wiele przmeyśleń i wiecie co? Zdałam sobie sprawę że "czuję mięte" do sąsiada ... On jest gejem, to fakt. Ale zastanawiam sie czy może nie bi? Klejną noc spędzam dziś u niego . Zaprosił mnie na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sąsiadowi ruskie pierogi (sama lepiłam!) był zachwycony oraz deser lodowy z owocami i karmelem, pyszności! :) Ciesze się ze chociaż tak mogłam się odwdzięczyć. Po deserze strasznie mnie zemdliło i wymiotowałam po raz pierwszy w ciązy :O Potem całe popołudnie bolała mnie głowa. Miałam wiele przmeyśleń i wiecie co? Zdałam sobie sprawę że "czuję mięte" do sąsiada ... On jest gejem, to fakt. Ale zastanawiam sie czy może nie bi? Klejną noc spędzam dziś u niego . Zaprosił mnie na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo Boszsze,rzygac sie chce,takie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o podszywie ha ha.Zaraz przebije autorkę hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapaliłam papierosa po udanym stosunku! wiem nie wolno mi palic w ciazy ale jednak ciezko tak z dnia na dzien rzucic.... dlatego ograniczam poki co do pol paczki na dobe (palilam calą ). Seks byl wspanialy z sasiadem, on okazal sie bi i zapowiedzial ze jego partner z checia zadowolilby mnie wraz z nim... Ahhh dziewczyny nie wyobrazacie sobie co sie dzialo w lozku (i nie tylko ;) ) . Postanowilismy robic sobie takie party częściej. Dogaszam peta i uciekam spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz własnej tożsamości, że musisz się podszywać? A może jesteś patologiczną kłamczuchą? Radziłabym poważnie porozmawiać z psychoterapeutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka mimo woli
Witajcie. Wczoraj policja złapała włamywacza. po przejrzeniu monitoringu z piekarni policjanci go rozpoznali bo to taki miejscowy zlodziejaszek. rzeczy nie odzyskam, on siedzieć nie pójdzie bo to za mały kaliber spraw. no ale wiem ze to nie moj ex. od niego nie ma żadnego śladu życia. mam nadzieję ze zniknie raz na zawsze. co do czyjejś chorej fantazji-polecam się leczyć. dzisiejsza noc spędziłam w domu. A pierogów robić nie umiem. zrobiłam spaghetti ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończy sie pomysl na dalszą prowokacje..szkoda bo nieźle autorka pociągnęła temat. Za szybko wyjasnilas sprawę z włamaniem ito ze exzniknal z życia. No chyba ze szykujesz wielki come back :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja zadzialala natychmiast i ujela sprawce (?). A amant zniknął po jednym blagalnym przyjsciu i proszeniu o bycie z autorką (?) a przecież szef zna sie z wlascicielem firmy gdzie ten 36-latek pracowal i miasteczko niewielkie ,i tak nic nie wiadomo o absztyfikancie ? zniknął,wyparował choc do konca lutego mu płacą (pewnie z dołu wiec byc powinien,by wziać kasiorkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×