Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka mimo woli

mój facet ma żonę a ja nie wiem co dalej bo jestem w ciąży..

Polecane posty

Gość gość
21.42 dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to najlepsze co Ci się w życiu trafiło....Kochaj je, a gnojka pogoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,że to najlepsze,bo lata ma swoje i nie wiadomo czy np póżniej moglaby w ciażę zajść i bez powikłań. A tu dzieciaczek w zyciowym prezencie.Dbaj o siebie,kochaj dziecko,gogusia out z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczylo przeczytać kilka pierwszych postów - pisała o tym ze to gumka zawiodła i ze w wigilię test robila-trzeba czytać... ale po bo jak lepiej się rzuca? A on próbował się kontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy wraca do Pl? Z czego on zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosując prezerwatywy kierowalam się współczynnikiem Pearla gdzie wychodzilo ze ryzyko to 3 procent. gdy wyszedł pozytywny test zaczęłam szukać więcej i znalazłam artykuł ze to tylko 70% procent skuteczności... no ale teraz jakie to ma znaczenie? Tak moje życie będzie się koncentrować na dziecku. wiele zrozumiałam w ostatnim czasie-dzięki Wam :) Dziękuję za to 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego on żyje? A no że styczniowej pensji. W lutym też dostanie za cały miesiąc bo wypowiedzieli mu z zachowaniem okresu ale bez konieczności świadczenia pracy. kiedy wraca do Pl? nie wiem, mam nadzieję ze szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad pewnosć,że on wróci do PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewności nie mam, ale mam nadzieję. U nas w miasteczku w zasadzie są 3 miejsca gdzie zatrudnić się może facet obcokrajowiec który nie włada biegle jezykiem-w jednej z winnic, na stolarni, w piekarni. W żadnym z tych miejsc on pracy nie znajdzie więc liczę ze wyjedzie. jak nie z kraju to przynajmniej z okolicy. A jak zniknie z mojego życia to już mnie nie będzie obchodziło czy jest ode mnie 6, 60, 600 czy 6000km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'28,a ty tak dokladnie prawie 11.stron przeczytałaś ? Ona pisze,ze uzywali prezerwatyw,widocznie cos zawiodlo. No zawiodło : zle załozył gumkę; zsunęła się. Jest pare mozliwosci unikniecia ciaży - nie uprawiać seksu w te dni,raptem kilka.Używać dodatkowego zabezpieczenia ze strony kobiety; zazywać tabletki lub plastry albo zastrzyk jak co. Faktem jest kilkanaście tygodni ciaży z wpadki z kimś niewlasciwym i teraz trezba wszystko z przeszlosci zamknać w kapsułę i posłać w kosmos a zyc jak sie da spokojnie,zazywac wskazane suplementy,kochać dzieciatko w brzuchu . Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz komunikatory to go tez poblokuj (FB czy Skype czy adres mailowy,wstaw go na czarną listę,wtedy widzisz,ze pisze,ale mail przychodzi bez treści,tylko tytul). Śpij dobrze autorko. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 stron nie, ale same wypowiedzi autorki-tak przeczytałam dokładnie bo w sumie dużo ich nie było ;) wpadki są, były i będą. tabletki nie każdy chce/może brać. wiadomo ze Metody hormonalne są najlepsze. ja np nie mogę stosować tabletek, plastrów, ringa itd. nie mogę też wkładki miedzianej-uczelnie na miedź. zostaje prezerwatywa-jestem uczulona na lateks. teraz na szczęście są też takie bez lateksu. no tyle ze ja jakbym wpadła z mężem to mi byłby problemem. choć autorka też chyba myślała ze w razie wpadki będzie ok skoro on wspominał jej ze chce dzieci i rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,mowic mozna wszystko. To tak jak z pisanem,że papier wszystko przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,ale dwóch rodzin jednocześnie (jesli prawdą jest,że jest zonaty i dzieciaty) miec nie mozna. 6.lat znajomosci i nie wiedziec z kim sie jest... przestroga dla innych kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona z nim była 3 lata. W sumie co miała podejrzewać? on był na 7 miesięcy u niej i nawet na jeden weekend nie wpadł do żony do polszy? to co miała podejrzewać. normalnie jak się ma rodzinę to się do niej jeździ, nie? chyba ze on taki skapy ze zydzil na bilety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też znam kilka przypadków zdradzających facetów. na czym wpadali? na przypadkowym spotkaniu na mieście kogoś znajomego. A jak się zdradza tak daleko od domu to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem czy to będzie przestroga? to każdy teraz jest podejrzany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znali sie od szesciu lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'27,tu chyba nie o to chodzi,bo on cos tam jej wspominal o rodzinie,ale ona nie drążyła,bo nie chciała mówić o swojej i raczej nie za dobrych rodzinnych relacjach wiec jej było na rekę,tak sugeruje na pocz.swoich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co sie slyszy to trzeba miec szeroko otwarte oczy i uszy. Ja znam przypadek gdzie gadal znajomej,ze on z kobieta tylko mieszka,nic go nie laczy,od dawna nie sypiają.Ona lyknela a sama mezatka.W trzy m-ce od poznania zaciążyla.Obie w koncu go zostawily.Tą przyjął mąż z cudzym dzieckiem,partnerka wywaliła go ze swojego domu i byla singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jej nie mówił o swojej żonie i dzieciach tylko o ZAŁOŻENIU Z NIA RODZINY jak znajdzie stała pracę. znali się 6 ale byli razem 3 lata czy tak ciężko przeczytać posty autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem się człowiek dziwi ze wypadek widziało 10osób i każdy inna wersję podaj****aby :O Mają napisane kilka zdań a same już milion kolejnych historii i interpretacji dodają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? DZIECKO JAK DOBRZE WYCHOWASZ, z miłością, będzie tym, co masz w życiu najlepszego.......POWODZENIA, DOBRZE BĘDZIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ciężko przeczytać choc pierwszy post ? znali sie szesć,byli razem trzy.Po powrocie wiadomo w jakich okolicznosciach walnał jej o zonie i dzieciach. CZy to wazne dla ciebie,że tak toczysz panel co było pierwsze kura czy jajo ? Najpierw czytaj uwaznie,potem pisz,nie odwrotnie.I nie wywyzszaj sie,bo tworzysz kolejne wersje a to o d..ę potłuc, jak sama autorka nie napisze po co tworzyć nadbudowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54, 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie on mieszka? Tak szybko zalatwil sobie mieszkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu Wy nie czytacie a się wypowiadacie? on mieszka w mieszkaniu pracowni czym, dostał wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia i do jego końca mieszkanie mu przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×