Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mysle ze przez mały biust wciąz jestem singielka

Polecane posty

Gość gość
No przjepane miec małe cycuhy i zakazany ryj ale hoooj tam w zakonie cię wezmą /:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Gdybym miała powodzenie to nie pisałabym w tym temacie Z ryja jestem nawet niezła jestem, więc sądzę że to albo wina braku cycków, albo mojej nadwagi, ale bardziej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać te nadwagę? Ja probowalam przytyć ale nie da rady szkoda ze to co z jem chodz w znikomej ilości nie pojdzie w biust, a ja z twarzy tez jestem w miare ok ale jeśli podkresle to makijażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mna w sumie się interesują faceci, ale mysle ze czar pryska jak dochodzi do bliskości i się psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No widać widać niestety :o Znaczy nadwaga niewielka, ale wszystko pakuje się w uda i mam nogi kolosy i małą dupę, co skutecznie odstrasza wszystkich Własciwie to w ogóle mam dziwną sylwetkę i wyglądam komicznie nago, bo tak 1) niski wzrost 2) brak cycków 3) szerokie bary 4) wąskie biodra 5) grube ramiona 6) ogromne uda 7) płaskodupie I w połączeniu uzyskujemy odpowiedz na to, dlaczego nie mam adoratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Właściwie to możena powiedzieć, że pod tym względem przegrałam życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małe i nie jestem singielką. Siostra ma rozmiar 0 i również ma męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam przegralas od razu daj spkoj, pisałaś ze jesteś ladna z twarzy prawda :) a to dużo jak się uśmiechasz itd. ;) bo ja rzadko, a mialas faceta bylas z nim w związku? ja miałam sami idealni nie byli nie wyglądali a ode mnie ciagle cos chcieli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio to mialyscie szczęście naprawdę a jak jest w lozku chodzi mi czy Wasi facec****eszczą Wam piersi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Seksapil ma się w głowie a nie w cyckach. Moje są miniaturowe a powodzenie u facetów mam i nie znika ono z chwilą pójścia do łóżka :) Braki nadrabiam seksowną pupcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Miałam kilku facetów, ale szkoda gadać, jednen chcial nawet zebym operacje na cycki zrobila :o teraz chyba nawet, gdybym miała adoratorów to nie chcialabym znowu byc w zwiazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaaa to nie tak zle z Toba ;)) serio skoro mialas kilku to znaczy ze się podobasz, a wiesz mi jeden tez tak powiedział ;))) przezylam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez narazie odpuszczam związki wole być sama poki co, a ta dziewczyna z roku co o niej wspomnialas jest ogolnie chuda drobna, gada z ludzmi ma kogos czy zdolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Widać, ze dziewczyna ma straszne kompleksy, jest chuda i praedopodobnie nie moze przytyć, ma kilku znajomych, ale generalnie trzyma się na uboczu, próbowałam z nią gadać, ale jest dość zamknieta w sobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale się nie dziwię jak większość ludzi się nabija a to głupie i prostackie nikt sobie wyglądu ani rozmiarów nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mały biust lecz to nie jest ważne dla faceta. On prawiczek ja dziewica i liczy się SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ na partnera a nie mały biust. Mój już jako chłopak i teraz mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki czy porodach. Podczas jednego z badań cipki ginekolog zalecił by mąż masował mi piersi po okresie i unika się raka jak również są wtedy większe. Nie jestem zacofana by wstydzić się partnera a całkiem obcego ginekologa nie! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chętnie porozmawiam z kobietą która ma małe piersi snap@pisz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antidotum na mały biust to operacja powiększenia. Ja od lat cierpiałam z powodu małego biustu i po porodzie to już w ogóle mi zanikł. Zdecydowałam się na operację powiekszenia biustu u doktora Nawrockiego http://www.drnawrocki.com.pl/. Biust jest bardzo ładny i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust jest brzydki i aseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dziewczyny robicie olbrzymi błąd skarżąc się na mały biust , większość facetów nie zwraca uwagi mały duży , każda pani jest atrakcyjna dla faceta , to wy wmawiacie sobie nieatrakcyjność . Więcej wiary w siebie każdy z nas ma jakieś niedoskonałości lecz nie jest to powodem by narzekać i załamywać się , żaden facet nie jest godzien żadnej kobiety jeżeli stać go tylko na wulgarne wypowiedzi , to nie jest facet to dziwadło noszące jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobietom zależy wyłącznie na wyglądzie, dlatego są tak krytyczne również względem samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×