Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mysle ze przez mały biust wciąz jestem singielka

Polecane posty

Gość gość
pokażcie te swoje biusty:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co ogladac ;) male rodzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiesz jak lubię rodzynki :)))) pokaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no nie ma takiej opcji,żebym pokazała też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo temat dla mnie ;) ja też mam małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamy witamy w klubie ;) jakie macie rozmiary A czy więcej niż A bo dla mnie więcej niż A to już większy, ja mam naprawdę maly w staniku mi się nie lacza macie ten rowek miedzy piersiami ja nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głownie noszę 65B, ale nadaje się też ścisłe 70B :) ale to nic, że B to i tak jest mały biust. Jak stanik mam dobrze dobrany to robi się lekki rowek, ale nie taki, żeby go pokazywać w dekoltach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 75D i jestem bardzo zadowolona ze swoich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie więcej szczęścia niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja mam male malutkie jak stane bokiem no cos widać ale nie za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Polką ale na stałe mieszkam we Francji. Mam bardzo mały biust. Francuzki na ogół wówczas na potęgę wkładają sobie implanty. Ja jakoś nie chciałam i pomyślałam sobie, że jak sobie zrobię piercing sutków, to wzrok facetów będzie się skupiał bardziej na sutkach i nie będzie przeszkadzać ich mała wielkość... i to chwyciło ... mam mniej więcej takie piersi jak ta dziewczyna a z uwagi na kolczyki przyciągają uwagę facetów. Więc dziewczyny - jak macie małe a nie chcecie wypchać sobie implantów zróbcie tak jak ja i wiele dziewczyn http://cutegirlswithpiercednipples.tumblr.com/post/156601728174/cutegirlswithpiercednipples-submission-from

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolczyki w sutkach są obleśne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i tyłek u kobitki jest dla mnie ważniejszy niż biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie najgorsze jest to, jak facet mówi, że "woli tyłek niż piersi" bo wtedy skupia się na tylku a piersi nawet pewnie nie dotyka, nie mówiąc już o calowaniu czy ssaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowanie wolę tyłeczek, ale to nie znaczy że zapominam o piersiach, bo co innego można całować, ssać i dotykać w trakcie? W sumie tylko piersi zostają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wycałuję jej tyłek wpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam male piersi i od 17 lat meza jednego tego samego i wciaz hestesmy zakochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
20:15 a jak ktoś lubi całe kobiece ciało ? Ja mogę każdy kawalek wypiescić i pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem singielką, generalnie nigdy nie miałam powodzenia, a biust mam ponadprzeciętnie duży. Więc to na pewno nie od biustu zależy.. A i miałam kiedys faceta, który twierdził, że "cycki go nie interesują, jakie by nie były. Po prostu go nie interesują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam filigranowe kobiety, jednego kręcą piersi innego tyłeczki, wielkość ma drugorzędne znaczenie lover72@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że większość Facetów ma gdzieś jakiej wielkości macie biust. Cycki nigdy nie były i nie będą dla mnie wyznacznikiem przydatności kobiety do związku. Ja nie wiem skąd się bierze u Kobiet takie przekonanie. Może interesujesz się tylko debilami dla których faktycznie ma to znaczenie pierwszorzędne. Dojrzały Facet szuka kobiety bez kompleksów w łóżku. Najważniejszy jest jej charakter a wygląd jest drugorzędny. Winę za rozpady związków szukał bym gdzie indziej w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu autorka ten biuścik z kolczykami wygląda super to chyba rozmiar b mój wielkością przypomina ten z drugiego linku tylko brodawki mam kuleczki ;) dla mnie to chamskie i przykre jeśli facet mówi że go biust mój nie obchodzi dlatego sex był w koszulce równie dobrze mogłam mówić że mnie jego członek nie interesuje i nie byłoby pieszczot i sexy oralnego a małe cycuszki są wrażliwe i wymagają pieszczot tylko ze nie wszyscy faceci to rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
oj rozumieją rozumieją, Ten ktoś chyba miał na myśli to, że Ty to jesteś cała Ty a nie Twój biust czy biodra. Sama widzisz jaka to delikatna sprawa, Ty jesteś przewrażliwiona na tym punkcie, a facet też chce być delikatny boi się zrobić coś co Ci by sprawiło przykrość. Ja kiedyś miałem sex kilka razy z partnerką, która niemal w ogóle nie miała biustu. Chwała się cała w swoich ramionach wstydząc się chyba, i nie dopuszczała moich dłoni do nich jakby nie chciała pokazać tego co i tak nie dało się ukryć. Moja "natarczywość" powodowała jej większą obronę, przez co sama nie była do końca rozluźniona. Gdzieś było jakieś niedomówienie. I co ? Oczywiście że dla mnie biust nie był najważniejszy. Ale liczyła się cała ona, ze swoim w sumie wyrażanym nieporadnie wstydem włącznie. Dla mnie to było przeżycie, które jak widzisz pamiętam i będę pamiętać. Trzeba umieć zachować delikatność bo sytuacja jest delikatna, Ona tez nie mogła siebie zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wyżej to super jak byles delikatny, moi byli nie rozumieli jeden sugerowal implanty niby zartem ;) drugi chciał dotykać biusciaste koleżanki, seks w koszulce, i dawali jasno do zrozumienia ze dla nich liczy się pupa lub nogi :) wiec byli chamscy według mnie, zakochany facet by nie powiedział ze go nawet taki maly biust nie interesuje jakby kochal i akceptowal wiec nie do końca się zgadzam z Twoja wypowiedzia, jakby mi powiedział ze akceptuje mnie cala i piescil moje male nie miałabym nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Ja się z Toba zgadzam w 100% i nie widzę jakichś rozbieżności w mojej wypowiedzi z Twoją ostatnią. Ewidentnie masz kompleks małych piersi i trochę go przekazujesz partnerom. Gdybyś się w całości pogodziła z tym co masz, facet (nie mówię o zaliczaczach) od razu zauważyłby Twoją pewność siebie, która zwłaszcza w łóżku jest istotna, bo trzeba umieć i dawać i brać. Taka jesteś i tyle, albo partner "bierze" - najlepiej jeszcze przed sexem, albo won. NIe daj się traktować przedmiotowo. Biust nie może Cię determinować. Jesteś tym co masz w głowie, a sexapeal najlepiej ujawnia się w oczach, ustach, mowie ciała, głosie, tym co i jak mówisz. A nie w biodrach, pośladkach czy za przeproszeniem dóóóópie. Musze też przyznać, że miałem wiele partnerek i to nie ich figura decydowała o tym czy było bardziej czy mniej zaje..ście w łóżku. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Mam chyba jeszcze mniejszy niż ta dziewczyna . Nieraz myślałam żeby uatrakcyjnić swój biust. Biustonosze niestety nic nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że mam małe piersi . Ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów. Mój mąż mówi ze są idealne. Co to za pitolenie ze przez rozmiar biustu jesteś singielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Oczywiście zgadam się że posiadaczki małego biustu nie są skazane na samotność jednak to dość krępujące w niektóryvh sytuacjsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×