Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mysle ze przez mały biust wciąz jestem singielka

Polecane posty

Gość gośćnina31
Mały biust ma swoje wady latem sukienki bluzki czy bikini porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zawsze mi się wydawalo ze przez maly biust się nie układa, dlatego nie szukam nikogo na chwile obecna wole być szczesliwa singielka zaakceptować swoje piersi i być dumna z tego jak wyglądam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust ma swoje wady latem sukienki bluzki czy bikini porażka x Moim zdaniem wręcz przeciwnie, kobiety z małym biustem latem w zwiewnych sukienkach wyglądają obłędnie, zwłaszcza jeśli pod spodem nie ma biustonosza :) Ale co ja tam wiem, jestem tylko facetem a jak wiadomo my mężczyźni nie wiemy na czym polega atrakcyjność kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglądają subtelnie ,wielki cyc może wyglądać seksownie ale ciężko , nie eterycznie zwiewnie a takie są uroki sukienek jak lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :) mały biust idealnie pasuje do zwiewnych, letnich strojów, sukienek, cienkich bluzeczek, czy jedwabnych, seksownych koszulek nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Raczej nigdy nie spotkałam się z jakimś entuzjazmem na widok mojego biustu ale dziękiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
umówmy się... oczywiście kazda dziewczyna wolałaby przystojnego faceta z klatą i kaloryferem, do tego z członkiem powyżej średniej krajowej to samo facet... to jest skutek kreowanych przez pisemka i filmy, modę, popkulturę itp. "ideałów". Nic w tym złego, ale rzeczywistość jest inna nie tylko dlatego, że statystyka pokazuje, że większości do tych ideałów często jest daleko ale przede wszystkim dlatego, że ludzie chcą się łączyć w pary bo jedna osoba podoba się drugiej nie tylko z wyglądu ale może przede wszystkim z charakteru i osobowości. Dlatego te rozważania o "za małym" biuście to rozmowa o dwóch różnych sprawach. Ja i inni faceci w tej dyskusji po prostu uważają, że "liczy się całokaształt": wnętrze i zewnętrze. Takich niech szukają dziewczyny, nie tylko z małym biustem ale i te "bliskie ideału". Chodzi w tym o to aby te z małymi piersiami nie miały kompleksów, tylko wierzyły w siebie i nie skupiały się na krytycznych ocenach na swój temat swoich i innych. Dziewczyny! Ze swoim pragnieniem czułości, miłości, dotyku, sexu, ze swoim fizycznie okazywanym sexapealem, ze swoją naturalną kobiecością, zalotnością, nawet niedostępnością jesteście piękne i my was pożądamy bez względu na to jakie macie biusty. Howhg!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
"mysle ze przez mały biust wciąz jestem singielka" Kooorva :o możliwe że ja też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam duze cycki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzicie, to ja przez małego ptaszka nie mam dziewczyny... a już myślałem że mam zj****y charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
W sumie to też jestem singielką a swojego biustu się krępuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo małe, przy czym większość kobiet, które uważa że ma małe, to ma duże przy mnie. Mam duże powodzenie i nigdy nie miałam problemów z facetami, tylko że ja nikomu nie zatruwam życia swoimi kompleksami. Jest mnóstwo facetów, dla których biust jest drugorzędny, a nawet są tacy, którzy lubią bardzo małe. Są i tacy, dla których solidny biust to podstawa, ale tacy się po prostu nie interesują kimś z moją sylwetką. Proste. A w ogóle żeby utrzymać partnera przy sobie ważniejsze są inne rzeczy niż wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Wszystko się zgadza to co mówisz ale miło by było mieć chociaż małe B. Chociażby dla przyjemności noszenia fajnych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fajnych ciuszków to możesz sobie wypchać i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Zawsze tak robię nawet mam bikini z puch-up em ale słabo to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Poza tym mam 158 cm wzrostu i mam problem z ubraniami. Rozmiar raczej wychodzi dziecięcy i nie mogę sobie tak naprawdę pozwolić na coś sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej tu autorka widze ze się topic zyje, wiec i ja się jeszcze poudzielam ;) milo ze piszecie, ja mam 164, waga 45 kg, rozmiar ciuszow xs albo s ;) biustonosz rozmiar A i to nie każdy bo niektóre odstają ;) tak tez mnie to doprowadza do szalu ;) jak dziewczyny nrzekaja ze maja male ze plaskie ze to ze tamto a sa calkiem calkiem maja B lub więcej ;) wiec no brak slow, a Ty goscnina31 to wiek, od dawna sama? Szczesliwa singielka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Oj dziewczyno, to musisz być super laska, przy takim wzroście tylko 45 kg?? Zazdroszczę :( Ja jestem dużo niższa i grubsza... Ale to drugie to moja wina. Cyckami się nie przejmuj! Ja się czasem nawet cieszę, że mam takie małe, bo i tak mam problemy z kręgosłupem Ale prawda, że jestem decha i to singielka :o Więc mozliwe, że jedno spowodowało drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaaaaaaaa dziekuje ogolnie nie najgorzej jeszcze jak ubiore szpileczki jest super, hmm no ale nawet jak jestem odstrzelona i ide ulica np. wiosna latem to i tak mam wrazenie ze każdy kto patrzy myśli fajna ale cycki male albo cos w tym stylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaaaaaaaa poza tym się garbie, duzo siedze przy komputerze i tak mi dobrze, ale kregoslup boli fakt, dlatego cwicze głęboki wdech bardzo az się łopatki zlacza, albo chodze na plecach z kijkiem od mopa heehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to było u Was z facetami, w styuacjach intymnych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No a jak miało być :o Wiadomo, że na hiszpana nie da rady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam mały biust, kiedyś się tego wstydziłam, seks tylko w podkoszulku, itd, ale odpowiedni facet sprawił, że małe piersi przestały być moim kompleksem i zrozumiałam wreszcie, że ona także mogą się podobać i podniecać, choć łatwo ze mną nie miał, bo siłą musiał ze mnie ściągać koszulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze , że dupke macie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
faceci sa wzrokowcami i z tego powodu ładny biust to mocny atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie macie myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Ja mam małe A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina31
Źle przeczytałam no cóż chodziło o myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ....cipkę masz dużą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×