Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne atrakcje na wesele

Polecane posty

Gość gość

Szukam fajnych atrakcji na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium1
Warto zdecydować się na mobilny bar kawowy ! W czasie ostatniej konferencji, którą organizowałam to był prawdziwy hit! Większość przerw uczestnicy właśnie spędzali przy mobilnym barze. Wiem, ze hitem są również na weselach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expertwtychsprawach
Zmodyfikowana gra w słoneczko - panna młoda daje duupy wszystkim starym wujom za pół litra spirytusu. Albo orgia, oczywiście wtedy bez dzieci zapraszamy ;) Wywoływanie duchów, demonów, szatana. Odpakowywanie prezentów i komentowanie na głos "co za goowno, co za szajs! Co tak mało ciotka Jadzia kasy dała, przeciez ma 1200 emerytury!". Sprowadzenie jakiejś podstawionej ciężarnej, co by wpadła w środku imprezki z krzykiem, że pan młody to ojciec jej dziecka. Rzucanie tortem w gości/obsługę/teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokładziny. Prezentowanie zakrwawionego prześcieradła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fajną atrakcją jest fotobudka, super atrakcja dla wszystkich gości i niezły ubaw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotobudka SesjaParty
Zdecydowanie polecam Ci fotobudkę. To super zabawa i świetna pamiątka z przyjęcia. Koniecznie poszukaj czegoś z foto księgą gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta sprawa, sprawdzi się na pewno fotobudka - sprawdź sobie koniecznie http://fotobudka.eventteam.me/ . Sama na pewno wiesz, ze to mega popularna sprawa, zresztą, pewnie nie raz widziałaś, że goście za nią przepadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FOTOBUDKA = najlepsza atrakcja. Oczywiście dodatkowo oprócz fotografa. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessie3
Mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull we freestyle football. Robi on niesamowite sztuczki na najwyższym światowym poziomie. Dobiera muzykę i rekwizyty pod uroczystość. Super ! :) http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×