Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztuje u was paczek

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o paczki z pobliskiej piekarni / cukierni . U mnie 1,5 zł z powidłami albo ajerkoniakiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biedrze za 39 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 1,5 do 3 zl w dobrej piekarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,40 dobra cukuiernia w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.50zł? Chyba z samej sody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"1.50zł? Chyba z samej sody pechowiec.gif" niby dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w roku źrecie tego pączka i jeszcze sie licytujecie o cene:o odlicz sobie te 3 złote z pincet plus:o chyba, ze taka biede klepiecie, ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam za 9,90 ale to sa jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no dlatego, że taki tani pączek nie może być z dobrych składników. Tyle. O paczku z Biedronki nie warto nawet wspominać, wolałabym kupić dzieciom jeden, ale prawdziwy, niech zobaczą jak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś A no dlatego, że taki tani pączek nie może być z dobrych składników. Tyle. O paczku z Biedronki nie warto nawet wspominać, wolałabym kupić dzieciom jeden, ale prawdziwy, niech zobaczą jak smakuje." Nie każdy mieszka w dużym mieście gdzie za paczka trzeba zapłacić 3 zł . 3 zł to kosztuje u mnie w piekarni dobry chleb razowy 4 zł kostka masła 82 % 60 gr jajko wiejskie na targi . 1.80 litr mleka pobliskiej mleczarni Dlatego ten dobry paczek z piekarni kosztuje u nas 1,50 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,50 tanio ,2,50 drogo,jedno i to samo niezdrowe tłuste,czasem fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie miasta porównamy ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.50 Wielkopolska średnie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,75 w piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5-2,5 wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×