Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
a ja uważam że to Olszewska jest podstępna i chytra udaje przyjaciółkę a czeka tylko aż rozwalić związek Tomka drugi już jedno małżeństwo rozwaliła a AŚKA jest naiwna i nie wie że suka jest zdolna do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam koleżankę,która z żoną byłego wspaniale się dogaduje ,zapraszają się i spotykają na różnych rodzinnych i nie tylko uroczystościach,Wigilii urodzinach u teściowej.Pogmagają sobie.To musza być ludzie na poziomie,którzy już mają duże doświadczenie życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super ale chyba Magdalena Walach została usunięta z obsady więc nasze gdybanie jest bez sensu no bo producent z niej zrezygnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitu,pitu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku stron gadacie tylko o watku bialego murzyna...ogarnijcie sie psychopatki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję,że poleży kilka miesięcy w szpitalu,ale nas dalej będą katować jego widokiem i asystentkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najlepszy moment aby wyrzucić Walach z serialu nie chcemy Rudej nie Helenka okaże się Roberta . czekam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie, Andrzej będzie z Magdą? Bo Olek już chyba nie ma co liczyć na pogodzenie się z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem czy Budzyńscy nie wrócą do siebie bo podobno Wieczorek bardzo namawia producenta żeby mógł znów grać z Ostałowską a on się nie chce zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta postarzała się, nic nie schudła, to nieuleczalne Aneta jak się złości wygląda jak chomik, gniewne oczy, nadęte policzki, wygląda jak Włoszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka grajaca Anetę też ma fajna rolę w "Przyjaciółkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta faktycznie ma włoską urodę:-) Ładna jest, ale jej usta są trochę za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta przy Andrzeju wyglada jak jego matka. nie ujmukac jego matce. Po prostu staro i brzydko. Dobrze ze sie rozwodza bo az mnie mnie cos bierze na jej widok. Magda tez wyglada staro przy Olku. Andrzej powinien byc z Magda ale znow bedzie chowal nie swoje dziecko. On zasluguje na zostanie ojcem, a Magda mu tego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie szkodzi,przecież wiele jest szczęśliwych związków,gdzie facet może mieć dziecko,ale akceptuje i szanuje to,żona nie może i wychowują adoptowane. Myślę,że Marta po jakimś czasie i tak wróci do serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będą mieszać że niby chce odzyskać Andrzeja. Podobnie będzie jeżeli Gośka wróci. Bo oni innych pomysłów niż trójkąty nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi dlaczego właściwie Marta i Andrzej się rozchodzą ? Jaka jest przyczyna ? Bo za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jakichś powodów. Czy to kaprys podstarzałej Marciochy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba taki,ze Marta wmówiła sobie,że Andrzej ja zdradza,a póżniej już nie mogli dojśc do porozumienia,unikali się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praprzyczyną rozwodu Marty i Andrzeja było to, że mała Ania była przypadkowym świadkiem morderstwa. Marta oskarżyła męża o niedopilnowanie córki. Stopniowo oddalali się od siebie, Marta widziała Andrzeja w dwuznacznej sytuacji z nauczycielką Ani... no i skończyło się to rozwodem. Tak naprawdę to wina Marty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był sondaż a więc na stówę będzie tak że Marcina i Agnieszkę połączy piękna przyjaźń ( bardzo fajnie że chociaż tego scenarzyści nie zepsuli) a miłością Marcina będzie albo blondyna albo Jula a Iza skuma się z Arturem ( aktor dodał zdjęcie z Kalską z planu pisze o Ciachorowskim) więc jestem ciekawa z kim połączą w taki razie Agnieszkę co do Gośki ona może nieźle namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
raczej Aga bedzie z Marcinem skoro Iza z Arturem w sondazu chyba tak bylo duzo komentarzy za polaczeniem Agi i Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur ma Izie tylko pomagać,bo niestety,ale na Marcina Iza nie może liczyć,bo on jest zajęty zaliczaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zdjecie Izy i Artura gdzie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcinowi chyba asystentka Pawla wpadla w oko (Julia), widac ze sie bardzo jej bratem zainteresowal (ktorego pewnie w przyszlym sezonie zobaczymy w serialu); ojcostwo go najwyrazniej uwrazliwilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym co pisaliście, Marciocha ma już nowego gacha. Na nia wszyscy przecież leca w tm serialu. A swoja droga, co się stało z Lukaszem? nawet o nim nie mowia... ale na Ostalowska naprawdę ciężko się patrzy :/. Jeszcze to chrząkanie/chrumkanie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka będzie prawdopodobnie z Karolem był sondaż i wielu chce Agnieszkę i Karola albo nową postać wprowadzą a zdjęcie było na instagramie Ciachorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol nie pasuje w żaden sposób do Agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze Radek zakochał się w Oldze czy robi to dla pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powinien wziąć się za ostre wychowywanie Wojtka. Jego zbytnie spoufalanie się z dorosłymi, odzywki do ojca, mówienie do niego po imieniu są niedopuszczalne. Skaranie boskie z takim dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Julia od Marcina jest taka nudna, nijaka, kolejna blondyneczka z przygłupim uśmiechem. On potrzebuje rozważnej kobiety, ale z charakterem, dokładnie jak Kaśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "z charakterem"? Jakiś charakter każdy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×