Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
ta Aneta to jakaś chora jest, chora z zawiści i kompleksów baba. Nikt normalny się tak nie zachowuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tomasz zginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie uśmiercą Tomka, przynajmniej ja o tym nic nie wiem. Ma mieć amnezję i nie pamiętać Asi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że Kurdejowa jest w serialu tylko dlatego że jest teraz na fali ma te swoje pięć minut i dlatego producent postanawia to wykorzystać a i że gra pozytywną postać i dlatego że zdobyła te trzy telekamery i dostanie złotą w styczniu do Walach jej daleko oj daleko i też uważam że Olszewska i Chodakowski byli by razem gdyby nie to że zauważono popularność Basi . po za tym ten tekst Wargasa nie wyobrażam sobie żeby mogło cię nie być w moim życiu jest nienormalny i absolutnie wyjątkowa jesteś do swojej eks też nie jest normalne nawet jak to matka jego dziecka obawiam się jednak że nikt nie słucha jaka ona jest słaba bo ona ciągle gra i to dużo i ma rozbudowaną rolę ;( ja też omijam odcinki z nią więc do końca sezonu nie obejrzę ani jednego odcinka po za tym przeje się jak swego czasu Żmuda Cichopek Foremniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zginie będzie w śpiączce i jak się obudzi będzie poznawał Olszewską i myślał że są razem ale narazie chyba kręcą że on dalej w tej śpiączce jest przynajmniej w tamtym tygodniu Walach i Szatan kręciły odcinki w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nawet umarł,to zabezpieczył dobrze rodzinę,Asię oddał w dobre ręce,a Agnieszkę też. Na to wszystko może jeszcze wrócić Gośka,w której zakocha się Jacek i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie,tworząc dalej rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Agnieszkę oddał w dobre ręce? niby czyje? a Aśka powinna być z Jackiem a nie z Tomkiem od dawna to twierdzę dziewczyna nigdy matką nie zostanie biologiczną w tym układzie ale nie dojdzie do tego nigdy bo obiecała Wojtkowi że ich nie zostawi Agnieszka Asia Tomek tworzą jedną wielką rodzinę teraz ja uważam że Jacek powinien z Agnieszką być skoro Aga nie może być z Tomaszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka ostra jest,jeszcze Oluś nie wie z kim się zadawał,chyba długo mu będzie się tym związkiem "odbijać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze nią zostać, spoko, młoda przecież jest. A mężczyźni mający dzieci z trzema kobietami zdarzali się od początku świata i zdarzać się będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak czemu nie? Helen będzie miała trójkę rodzeństwa ja jestem ciekawa z kim połączą Olszewska no bo chyba nie bez przyczyny był ostatnio sondaż z kim chcecie aby była Agnieszka dlatego tak się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dziś Tomek ustalił z Jacekiem,że J.zajmie się rodziną T.gdyby zaszła taka potrzeba.I potrzeba zajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wątek Tomasza i jego dwóch kobiet i na dobitkę trójki dzieciaków i on nawzajem sobie pomagają jest nierealny te dzieci Tomka nie buntuja się że mają nową siostrę (Zośka na początku ale potem to zaakceptowała) Wojtek happy teraz jak młody zacznie mnie mieć przewidzenia związane z biologiczną matką odlot scenarzystki zejdźcie na ziemię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi tych dzieciaków Zośki i Wojtka ile już w swoim życiu przeszli matka ich zostawiła mały przez rok nie miał kontaktu z ojcem i siostrą nienormalne przywiązanie do opiekunki która wyrwała go z rąk opętanej matki która oddać go chciała sekcie potem ukrywanie w różnych miejscach przed ludźmi którzy chcieli mu krzywdę zrobić pojawienie się Helenki teraz ojciec ich w śpiączce masakra ;/ Helenki też żal mi że żyje w rozbitej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdejowa ogladałam ostatnio w tv we wkręconych dwa i taka sama jak w M jak miłość zero mimiki twarzy za to Kuszewski był świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Kocham Cie Polsko nie mogę sluchac jak kurdejowa zaczyna się smiac... Zreszta jak mowi to skrzeczy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga Hanka Bielicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że Gośka nie wróci i że okaże się, że Wojtek pod szpitalem widział kogoś podobnego do niej. To byłoby zbyt piękne gdyby Gośka wróciła, no ale zobaczymy. :P A mam pytanie, skąd wiadomo, że Tomek będzie miał amnezję i że nie będzie poznawał Aśki? Bo nigdzie w necie o tym nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że tak tylko nie wiadomo kto ją zagra. Jest dużo głosów za wznowieniem wątku Gosi, bądź co bądź czołowej postaci. Nawet ludzi którzy jej nie lubili wkurza to że wysłali ją w siną dal i do widzenia. Więc albo musielibyśmy ją uśmiercić w co wątpię bo już Lucek musi umrzeć, albo przywrócić nawet z nową aktorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Kurdej ja myślę że po tej złotej telekamerze do 3, 4 lat skończy się jej popularność na początku ją lubiłam fajnie wypadła w reklamie play ale teraz mam jej powoli dość i mi się już przejada bo jest wszędzie tylko się obawiam że ona zawsze będzie grała pierwsze skrzypce. szkoda że przez jej popularność została wyrzucona pani Walach myślę że producent jeszcze pożałuje że ją wyrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie Walach nikt nie wyrzucił jesteście żałośni ona sama też nie odejdzie co do Anety jaka ona wczoraj była żałosna ale boje się że ona się rozkręcą może psychopatkę z niej zrobią taką spazmę zrobiła wczoraj obawiam że Olek jeszcze długo będzie żałował że się z nią zadał zresztą Maurycy Popiel to powiedział że zrozumie że tak naprawdę kocha rodzinę żonę i syna ale będzie za późno z drugiej strony żal mi tej jego kochanki on jej Bóg wie co naobiecywał a ona się ślepo zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka chodawskiego jest kopią kochanki męża maryśki. desperatka i psychopatka, ale to już było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają już pomysłu na ten serial a przeczytałam że tragedia Tomka spowoduje że narodzi się prawdziwa przyjaźń między Asią a Agnieszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Olszewską nie mają już pomysłu ten wątek się wypala powoli czuje że ona zniknie w 18 sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie oni wcale nie przeszkadzają.Tylko ludzie na poziomie potrafią stworzyć takie relacje,bo sa one niezwykle trudne. Czy z realu zna ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
tylko inaczej by to wyglądało jakby Ruda miała swoją drugą połówkę jabłka a tak to wygląda że się przyczepiła do nich jak szkodnik i piąte koło u wozy i czepia się ich bo Helena jest rzekomo dzieckiem Tomka oni jakby z nią utrzymują kontakt z litości dobrze że Gośka wraca i wykurzy wiedźmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to sa wkurzone niektóre nawiedzone....,co moze Gośka ? Pada po raz kolejny takie pytanie-jak wróci to tylko zaburzy spokój dzieciom i Asi,bo Tomek będzie na razie roslinką. A to co łączyło kiedyś A.i T. to było i sie skończyło,jednak tak wiele przeżyli,że zawsze będa sobie bliscy i dla siebie będa ważni-ostatnia rozmowa Tomka i Agi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o Agę i Tomka sam Tomek powiedział jasno że łączy ich piękna przyjaźń i wspólna córeczka Helenka ! więc Helenka jest córeczką Tomka a nie jak sugerują fani ASI córką Roberta Aga kocha go ale on jej nie kocha tylko Helenkę on kocha JOANNĘ a Joanna kocha go i tak mają bardzo dobre relacje i na pewno cała trójka nie zniknie z serialu ja czekam w przyszłym sezonie na ślub Rogowskich i na rozwinięcie wątku Uli -Janka i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję,że w przyszłym sezonie nie będa nas zanudzać Teresą i jej problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ta wielka przyjaźń między Asią a Agnieszką jest nierealna. Gdyby miały poprawne relacje, to byłoby OK. Nie każdy przecież żyje w ciągłym konflikcie. Ale taka przyjaźń między byłą a obecną partnerką jednego mężczyzny? Nigdy się z takim czymś nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×