Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
jak scenarzyści mają zamiar skończyć wątek Ali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralabym budzyna bez zastanowienia ❤️ no powiedzcie same, swietny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewnianą Alę może ten poj..bany Gliński ukatrupi razem z wyłupiastooką córką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, to jest tylko głupi serial, ale skąd ten Gliński bez żadnego trudu odnalazł w stolycy mieszkanie, w którym od jakiegoś czasu garażuje rodzina Pawła Z. ? Było nie było, dziadek Baśki też na stałe tam w nim nie mieszka, tylko zdaje mi się, że on coś wspominał, że ta chałupina należy do jego znajomych, którzy wybyli za granicę, a on się nim opiekuje..Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ta szumowina Gliński po nr rejestracyjnym samochodu drewnianej Ali bez problemu trafił pod właściwy adres..Tylko nie piszcie, że taki kmiotek miał wtyki u gliniarzy, albo dostęp do Centr.Rejestru Pojazdów, czy Centr.Ewidencji Kierowców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno, dawno temu z Grabiny do W-wki podróż trwała ze 2 h..Coś wspominali na początku, że to było ponad 100 km. A z upływem lat, czas podróży do stolycy bardzo się skrócił i ostatnimi czasy trwa 40 minut, nawet biorąc pod uwagę autostrady....Rozumiem, że stolica się rozrasta, ale chyba nie w takim tempie. Tym bardziej, że PIS jeszcze nie zdążył dołączyć większości tych podwarszawskich gmin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, że Ala bez żadnego problemu zabrała tego syna Glińskich do siebie, do Warszawki..A policja, a raczej Natalka z mety wiedziała, że ten chłopiec zaprzyjaźnił się ze Zduńskimi i od razu zadzwoniła do Ali, nawet nie próbowała ustalić, czy ta Glińska nie ma żadnej, bliskiej rodziny..Niby na wsi ludzie wiedzą o sobie wszystko, ale bez przesady. A poza tym, prawo i przepisy stanowią inaczej, jeśli dziecko nie ma bliższej rodziny, to umieszcza się je w placówce Pogotowia Rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam się podobała tłustousta Anetka? Olek chyba nie wie z kim zaczął i na co stać jego "koleżankę"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub to facet po przejściach i Aśka będzie zazdrosna o Tomka bo na ślubie gdy oni będą tańczyć to zda sobie sprawę że Chodakowski ma wielką słabość do matki jego dziecka . Kulisy mówią że będzie chciała ją zeswatać z Jakubem . Jakub będzie szefem Tomka i będzie z Agnieszką prowadził sprawę Bilskiego oraz będą razem pracowali facet ma jedno nieudane małżeństwo i kilka nieudanych związków ale Magda mówi że narazie jej bohaterka nie chce się angażować to tyle o roli Kwiatkowskiego w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, tylko dlaczego dali do tej roli Kwiatkowskiego? Gość jest irytujący z wyglądu. No i w ogóle nie pasuje do Agnieszki. Co do Aśki, to o Marylę też chyba była trochę zazdrosna, gdy próbowała ją wyswatać z Wojtkiem. Jak widać ma taką metodę, żeby eliminować każde potencjalne zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się ten facet nie podoba, nie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka jest dziwna trochę cały serial kocha tylko jednego faceta ( do aktorki nic nie mam ) i nawet swoje dziecko pozbawia ojca skazuje się na samotne macierzyństwo kiedy Tomasz i Joanna szykują się do ślubu nie pamiętam kiedy Tomek odwiedził małą ostatnio co potem powie dziecku jak się spyta o ojca ( pewnie nie jak będzie miała pięć lat ale jak będzie nastolatką) wiem wiele jest matek samotnych ale ona jakby za nich dwoje zdecydowała że mała się chowa w rozbitej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko fikcja!Co powie Agnieszka,to już zależy od twojej wyobrażni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marycha do więzienia,tam jej miejsce,po tym jak kłamie i mataczy w zeznaniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marycha to drogo zapłaci za swoją znajomość z Bilskim tak pisał świat seriali nie znoszę tej postaci ( do aktora nic nie mam) .. w*****a taki obłudny człowiek ciekawa jestem niech się pojawi jego była żona i okaże się że się znęcał nad nią psychicznie . Gośka wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie denerwuje ( zresztą zawsze mnie wkurzała) postać Marty który z rzędu ten Jerzy jest jej kochankiem?? ile ona już miała i oczywiście Ani dobro jej nie interesuje żal mi Andrzeja bo on naprawdę jest wspaniałym zastępczym ojcem dla małej a ona teraz n kręcić nosem w sprawie kontaktów Budzyńskiego z Anią wiem że nie jest biologicznym tatą dziewczynki ale łączy je silna emocjonalna więź a to chyba jest ważniejsze od więzów krwi i pytanie za 100 punktów kiedy jej cudowny adorator znów ją oleje gdzie ona będzie mieszkać mam na myśli tu w Polsce skoro mieszkanie oddaje Andrzejowi? pojedzie do Grabiny ale tam też miejsca nie ma no chyba że w siedlisku będzie mieszkać z Anią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Marciochą będzie mieszkać. Obie siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. z Marychą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia Mostowiak ma złe przeczucia prosi Asię i Tomka żeby przesunęli termin ślubu bo ona czuje że coś złego się wydarzy może faktycznie w 18 sezonie szykują nam niespodziankę i wróci Gosia żeby rozbić tę patologiczną relację swojego eks z Agą Asią i małym Wojtusiem oraz Helenką niech jeszcze wróci w ciąży i ojciec dziecka okaże się wyrodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Gośka by mogła?Ona nie ma już nic do powiedzenia,bo się dawno temu rozstali i wszyscy wiedzą,co zrobiła i jaką matką się okazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Gośka się leczy i nie zostawiła Wojtka bo ma kaprys tylko że była chora na depresję i nie mogła się zająć dzieckiem . Gośka to wredna była gdy zaczęła się zadawać z sektą ale aż tak złą osobą nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie nie trwa trzech lat, ona pewnie już dawno opuściła szpital i zaczęła nowe życie w Stanach. Sama zresztą napisała w ostatnim mailu, że najlepiej będzie jeśli rodzina o niej zapomni. Nawet gdyby wróciła, Wojtek nie rzuciłby jej się bez zastanowienia na szyję, bo jej obraz już mu się zatarł w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie w końcu tyle czasu jej nie widział i był zbyt mały żeby zrozumieć co się z nią stało i dlaczego nie odzywała się do niego . ale mogli z nią utrzymywać kontakt a nie że wszyscy mają ją w d***e to jest nienormalne no chyba że znowu wstąpiła do tej sekty to mi jej nie żal bo na leczeniu napisała że zdała sobie sprawę z kim miała do czynienia w tej sekcie i jak to niebezpieczni są ludzie i do czego zdolni była by idiotką gdyby się z nimi zadała na nowo i przetrwoniła cały majątek po Michale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia będzie mieć kilku mężów i kolorowe dzieci, czarne, brązowe , czarne, Basia byłaby zachwycona wnukami, a Lucjan żartuje: dorobiłaś się rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wróci z Murzynem do Grabiny to byłby hit na całego a Wargasowi szczena by opadła i dziecko czarne miała by a Wojtuś miałby brata Murzyna myślę że ona wróci bo jakoś muszą rozruszać wątek Asi narazie Bedzie ranny na akcji Tomek 1295 odcinek i tyle a Agnieszka jak stwierdzi Marcin jest kometą na cudzej orbicie niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obstawiam że do pięciu lat będzie trwało małżeństwo Asi i Tomka a wy co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś ja obstawiam że do pięciu lat będzie trwało małżeństwo Asi i Tomka a wy co sądzicie??" Też tak sądzę. O ile jeszcze serial będzie przez tyle lat kręcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak małżeństwo z Gośką trwało pięć lat równych więc z Joasią będzie tak samo żeby się historia powtórzyła bo z Małgosią ożenił się w 2009 a rozwiódł w 2014 a więc z Joasią się rozwiedzie w 2022 roku bo ona to druga Gośka no chyba że skończą emitować serial a tak zmieniając temat m jak miłość zachęca do głosowania na Magdę Walach dali post w czwartek nasza aktorka Magdalena Walach nominowana do nagrody Złota Maska prosimy o wsparcie dla serialowej Agnieszki i my ją również wspieramy głosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak można zagłosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly odcinek o butach, tragedia!!! W dodatku znoszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odcinek był słaby,jedynie Marycha wreszcie się chyba trochę przestraszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×